YUDEN000 T03 באופיס דיפו, 50 אחוז הנחה על השני - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

YUDEN000 T03 באופיס דיפו, 50 אחוז הנחה על השני

manga05

Recommended Posts

אהלן חברה, רק רציתי לדווח שקניתי היום באופיס דיפו בקניון רננים שברעננה את, כנראה, שני הקייקים האחרונים

של וורבטים, 16X CERTIFIED מיוצר על ידי יפן עם המדיה קוד שבכותרת (DVD+R - מקווה שלא תהייה בעיה בקריאה שלו בAPEX811)

המחיר הוא 135 ש"ח (50דיסקים) אך, כאמור יש 50 אחוז הנחה על השני, כך שסך הכל יוצא 200 שקל למאה דיסקים, או שני שקל ליחידה.

רק לשם השוואה, באתר לירה, המדיה קוד הזה מופיע בנפרד מדיסקים וורבטים רגילים, שם זה עולה 130 ש"ח לחבילה של 50 דיסקים

אז אולי לקחתי את האחרונים מסניף רעננה, אבל אני יודע שיש פה אנשים שחיכו למבצע הזה של אופיס דיפו (50 אחוז הנחה על נוסף), וגם יעניין אתכם לשמוע שיש TY

מצאתי תמונה שמישהו אחר העלה, http://img179.imagevenue.com/img.php?image=72133_Verbatim_122_473lo.jpg

בדיוק מה שיש לי, רק שלי יש HUB CODE מעט שונה - TH000034

עוד פרט שאולי יעניין אתכם, הוא שה 50% הנחה למוצר שני תקף לכל המוצרים של וורבטים, ויש שם 10DVDRW במחיר 65 ש"ח (ואת השני בחצי מחיר) - בהחלט מחיר שווה. (בלירה קניתי של סילברליין, 6.5 שקל לדיסק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גועל !! אין אתם לא מבינים ש JAPAN של וורבטים הוא דפוק? חרא תוצאות יש לי כמה תוצאות מ TYG03 של וורבטים והם נוראיות.

תקנו וורבטים מיוצרים מטיואאן רק MCC03ORG20 אוו MCC02ORG20 שהם פשוט 8X, זהו, אם אתם כול כך רוצים TY אל תקנו וורבטים קנו פנסוניק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, אני קניתי לא מזמן -R 16X JAPAN G03 אבל הקוד שלהם הוא GH00128 שזה חרא דבר. (וורבטים)

אבל אם תקח חברה אחרת פנסוניק TDK.. הקוד שלהם יהיה משהוא כמו GH00127 שנחשב לאיכותי ביותר.

קיצר לדעתי ולעוד דעת הרבה אנשים שבדקו, MCC00XORG20 הכי מומלצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אני אכתוב את זה בצורה אחרת,

על הצורב שלי LG H42N, לכל הפחות, מתקיים ש TYG03 הם מעולים

לראייה אני מביא את הטרד הזה http://club.cdfreaks.com/showthread.php?t=202626&page=24&pp=25

חלק מהסריקות הן של TYG02 חלק MCC04 וחלק TYG03, וכולם בערך אותו דבר, כאשר TYG02 טיפה מוביל, TYG03 לדעתי ממש מאחוריו.

בקשר ל HUB CODE - איך אתה יודע איזה הוא יותר טוב? ומה זה בעצם מסמל?

אגב אתה יודע, שאפשר לדעת את זה רק אחרי שקנית ופתחת.

לא שמעתי על MCC00XORG20

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי דבר ראשון איך אתה מסתבך על בדיקה מסכנה אחת שעשו?

דבר שני, התוצאות שם לא משהוא, זה שאתה מקבל 95 ואפילו 99 לא אומר כלום, כי מה שחשוב בעצם זה הכמות וגובהה הספיק(PIF).

אז אני אומר לך וחבל כי יש לי סריקות שמוכיחות את מה שאני טוען, ש וורבטים אוו BRAND אחר שמשתמש בטכנולוגית ה MITUBISHI CHIMICAL אוו

MCC03\2ORG20

הכי טובים, אז חבל סתם להביא איזו ידיעה תיפשית שאני מדבר בכלל על -R ואתה מביא DVD+R MCC04

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שצריך לאבחן בין - ל +

פלוס יותר מתאים לצרכים שלי (סרטים)

אני יודע שהתוצאה הסופית היא לא קובעת, השוותי את כמות ה PIF PIE וראיתי ממה אנשים מתרשמים, האםה זה ממספר השגיאות הכולל/הממוצע וכו'

והגעתי למסקנה שאין שום חיסרון ב TYG03. התוצאות, דומות מאוד ל TYG02 שאני בטוח במאת האחוזים שאתה מסכים איתי שהוא הדיסק הכי טוב בעולם

אז אם הוא דומה לדיסק הכי טוב בעולם, הוא שווה לערך לכל הפחות לכל דיסק מינוס שתמצא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי דבר תחלס, ראיתי תוצאה שבה יש - 2\1-PIF!, (לא זוכר את המדייה שנצרבה :silly:)

PIE לא ממש אומר על איכות המדייה, PIF מה שחשוב וכמה שהוא יותר נמוך הדיסק יותר איכותי, אני לא פוסל את TY פשוט יש מדיות יותר טובות מימנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם רק הייתי יכול לסרוק בעצמי ולנסות להכריע את הסוגייה :)

צורבי לא יכולים לעשות את הסריקה הזאת, לעזאזל איתם...

האם יש חסרון לעשות את הבדיקה הזאת בצורב אחר? או שזה לא משנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן, קפצתי לאופיס דיפו כי נגמרו לי כל הדיסקים. אז לקחתי חבילה של 50 ועוד 10 RW.

אני קונה לרוב + אבל משום מה הפעם הלכתי על - , מקווה שלא אתחרט על זה.

אני לא הכי מרוצה מהסריקה הראשונית (צורב כפי שאתם רואים), ככה זה כל הדיסקים (בחבילה של ה-50, ה-RW יוצא נקי).

כשעברתי בין כל הדיסקים אפילו מצאתי חבילות שיוצרו ב-2004 ! כאילו מה הקטע שלכם... היו גם 2005 ו-2006.

היו 2 חבילות Made In Japan, כל השאר היו India ו-Taiwan.

מה ההערות/תגובות ? :-X :-\

img7078bc8.jpg

img7079mm0.jpg

img7081dx6.jpg

img7083lm8.jpg

bench1mg6.png

bench2wk2.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דני,

עקומת הקריאה בסדר גמור (ה"קפיצות" קשורות לצורת הקריאה).

על פניו נראה בסדר, אבל לא תדע אף פעם את האיכות האמיתית עד שתיקח אחד ותבדוק על צורב של ליטיאון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...