בן 16 אנס בת 25 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בן 16 אנס בת 25

אלימלך אגוז

Recommended Posts

http://news.walla.co.il/?w=//1131476

הטענה שלו כ"כ עלובה... למה שמישהי בת 25 תרצה מישהו בן 16 אידיוט שעדיין מספר בפרוטרוט לחברים שלו את ההמצאות שלו על מעשיו אתמול בערב עם X מהכיתה המקבילה? ועוד מבנה נטוש? :kopfpatsch:

זה רק אני או שבזמן האחרון הנושא הזה תופס יותר מקום בכותרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושבת שצרייך להפסיק לפרסם מקרים כאלו עד שהתיק לא נסגר ומגיע גזר דין. זה לא תמיד טוב כשהציבור יודע הכל/יותר מדיי ושופט לפני השופט לפי ראיות שמגישה לו התקשורת.

גם אותי זה לא משכנע שבחורה בת 25 תרצה ילד בן 16, וגם אם כן, כמה עלובה ונואשת צרייך להיות כדי לעשות את זה במבנה נטוש? את רוצה גיוון? תעשי את זה בחיק הטבע. מבנים נטושים זה לא סקסי ולא רומנטי ולא יכול להיות רעיון שלה. הנה, אתה רואה? אני גם עכשיו שופטת מה קרה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושבת שצרייך להפסיק לפרסם מקרים כאלו עד שהתיק לא נסגר ומגיע גזר דין. זה לא תמיד טוב כשהציבור יודע הכל/יותר מדיי ושופט לפני השופט לפי ראיות שמגישה לו התקשורת.

גם אותי זה לא משכנע שבחורה בת 25 תרצה ילד בן 16, וגם אם כן, כמה עלובה ונואשת צרייך להיות כדי לעשות את זה במבנה נטוש? את רוצה גיוון? תעשי את זה בחיק הטבע. מבנים נטושים זה לא סקסי ולא רומנטי ולא יכול להיות רעיון שלה. הנה, אתה רואה? אני גם עכשיו שופטת מה קרה שם.

לא סביר, לא הגיוני ועדיין - אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אפשרי, סטטיסטית, הכל אפשרי. יכול להיות שהיא מופרעת בנפשה, שהיא נדלקה על ילדון בן 16 כי הוא דומה להוא שאהבה בתיכון, יכול להיות שמדליק אותה מבנים נטושים - יש אנשים שמדליק אותם סוסים... הכל אפשרי. אבל עד כמה זה סביר?

לא ממש הבנתי.

הוא אומר שבגלל שהוא בן 16 והיא בת 25 אז זה לא קרה כי אין מצב שהיא הייתה הולכת איתו למבנה נטוש?

הבנת נכון. אישה נורמאלית בגיל הזה רוצה שיכבדו אותה ובד"כ יש לה מקום להביא אליו את הגברבר התורן אם אין לו דירה משלו, ובד"כ בחורות יירטעו ממישהו שאי אפשר להזדיין אצלו/גר עם ההורים. בחורה בגיל הזה, אין לה סיבה לרדת לשפל של להזדיין במבנה נטוש, לא עם בן 16 ולא עם בן 26 ולא עם בן 66.

כשאתם בני ,16 ויודעים שאמאבא יפתחו לכם את התחת שייראה כמו דגל אנגליה אם תעשו סקס בבית, אז אתם מגרדים 100 שקל לשכור חדר במלון מקקים לכמה שעות, ואם אתם קצרים באמצעים, אז ייתכן ותעשו את זה גם במבנה נטוש, בחוף ים בלילה, באוטו (במידה ויש גישה), ביער בן שמן וכו'... לא כי אתם נהנים מזה, אלא כי אין לכם ברירה. לבחורה בת 25 יש ברירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט לא מכירה בן 16 שנראה מספיק בוגר להוציא ממני, או מכל בחורה ממוצעת, זיון. :lol: וגם אם היה כזה, כל בחורה תידלק אצלה נורה אדומה אם הוא, במקום להביא אותה הביתה, או לפחות לאיזה הוסטל, הוא יביא אותה למבנה נטוש.

מה שמפתיע אותי, זה איך היא לא הצליחה להתנגד לו? אני לא מכירה בן 16 שמסוגל לעשות לי משהו בכוח. מה? הוא היה כזה בריון והיא היתה כזאת דרדסית? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סביר, לא הגיוני ועדיין - .

באמת שנמאס לי כבר מהשנאת העצמית המיותרת והמגוחכת הזו של רוב הישראלים... מה, בארה"ב זה לא יכול לקרות? בצרפת? באנגליה? בגרמניה? במצרים? בירדן? דברים כאלו קוראים בכל העולם, אז די עם הדימוי העצמי הנמוך הזה.

זה אפשרי, סטטיסטית, הכל אפשרי. יכול להיות שהיא מופרעת בנפשה, שהיא נדלקה על ילדון בן 16 כי הוא דומה להוא שאהבה בתיכון, יכול להיות שמדליק אותה מבנים נטושים - יש אנשים שמדליק אותם סוסים... הכל אפשרי. אבל עד כמה זה סביר?

הבנת נכון. אישה נורמאלית בגיל הזה רוצה שיכבדו אותה ובד"כ יש לה מקום להביא אליו את הגברבר התורן אם אין לו דירה משלו, ובד"כ בחורות יירטעו ממישהו שאי אפשר להזדיין אצלו/גר עם ההורים. בחורה בגיל הזה, אין לה סיבה לרדת לשפל של להזדיין במבנה נטוש, לא עם בן 16 ולא עם בן 26 ולא עם בן 66.

כשאתם בני ,16 ויודעים שאמאבא יפתחו לכם את התחת שייראה כמו דגל אנגליה אם תעשו סקס בבית, אז אתם מגרדים 100 שקל לשכור חדר במלון מקקים לכמה שעות, ואם אתם קצרים באמצעים, אז ייתכן ותעשו את זה גם במבנה נטוש, בחוף ים בלילה, באוטו (במידה ויש גישה), ביער בן שמן וכו'... לא כי אתם נהנים מזה, אלא כי אין לכם ברירה. לבחורה בת 25 יש ברירה.

בדיוק מה שהתכוונתי, זה לא סביר, זה גם לא הגיוני, אבל זה לגמרי אפשרי, ואנחנו מדברים פה על אישום פלילי שיגרור משפט ולא שיעור בסטיסטיקה - זה י-כ-ו-ל לקרות, וזה כל מה שמשנה כאן ולכן לומר שהוא אנס אותה ב100% בגלל ש"זה לא הגיוני שבת 22 תזדיין עם בן 16 בבניין נטוש" זה פשוט בילבול ביצים... ואם היא גם משקרת בנוגע לבניין הנטוש? ואם הוא אמר לה שהוא בן 18? בחייאת ראבק.

עוד משהו בקשר לקטע שזה לא הגיוני - חבר שלי( יותר נכון - מישהו שאני מכיר, בן 16/17) דיבר עם מישהי בת 28 בצ'אט וידיאו, הם נפגשו והזדיינו בתוך המכונית שלה באמצע החניה של פארק דרום(בת"א) - עוד פעם מקרה מאוד דומה אפילו... זה לא הגיוני... להזדיין באמצע מגרש חניה?? עם מישהו בן 16?? אבל זה קרה, עובדה(וכן הוא לא המציא את זה, אפילו ראיתי ודיברתי עם "כלת השמחה").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, סטטיסטית, זה יכול לקרות. אין לי מקרה אישי שיותר מדיי דומה, מישהו שיצאתי איתו שהיה בטוח שאני בת 23 ואני הייתי בטוחה שהוא בן 26. אני הייתי בת 20 והוא היה בן 32. לא היתה שם שום בעיה "חוקית", פשוט הופתענו. היו מורות שהזדיינו עם התלמידים שלהן בהסכמה מלאה ובבקשה, הן הואשמו באונס. תבינו שהמטרה כאן היא לא "לדפוק את הנשים/גברים" אלא לתפוס פושעים שבאמת עושים נזק. את האנסים.

אין לנו בעצם שום פרטים מהחקירה חוץ מהגילאים של ה-2 ושהמקום בו אירע מה שאירע הוא מבנה נטוש ולכן אנו לא יכולים לשפוט אלא רק להעלאות השערות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה לנו שמקום קיום היחסים אכן היה בניין נטוש? זו טענת הנאנסת לכאורה, לא כתוב בכתבה שום דבר על טענותיו של האנס לכאורה חוץ מכך שהוא אמר שהיחסים היו בהסכמה... לא כתוב אם הוא "מסכים" שהיחסים התקיימו בבניין נטוש או אם הוא טוען שהיא משקרת בנוגע ל"נתון" זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט לא מכירה בן 16 שנראה מספיק בוגר להוציא ממני, או מכל בחורה ממוצעת, זיון. :lol: וגם אם היה כזה, כל בחורה תידלק אצלה נורה אדומה אם הוא, במקום להביא אותה הביתה, או לפחות לאיזה הוסטל, הוא יביא אותה למבנה נטוש.

מה שמפתיע אותי, זה איך היא לא הצליחה להתנגד לו? אני לא מכירה בן 16 שמסוגל לעשות לי משהו בכוח. מה? הוא היה כזה בריון והיא היתה כזאת דרדסית? :nixweiss:

תאמיני או לא אבל יש כאלו ...

הלכים למועדון "גרושות" ושם הם מתחילים איתן,ועושים מה שעושים אני לא יודע מה איתך אבל אני באמת מרחם על הצוציק שינסה להוציא ממך משו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג, יש איזה צוציק מאד חמוד שהוציא ממני הכל, גם את הכסף. :lol:

הבנאדם לא היה מסוגל להאכיל את עצמו כמו שצרייך, היה אוכל זבל משקית/פחית, אז הייתי קונה אוכל ומבשלת.

מאיפה לנו שמקום קיום היחסים אכן היה בניין נטוש? זו טענת הנאנסת לכאורה, לא כתוב בכתבה שום דבר על טענותיו של האנס לכאורה חוץ מכך שהוא אמר שהיחסים היו בהסכמה... לא כתוב אם הוא "מסכים" שהיחסים התקיימו בבניין נטוש או אם הוא טוען שהיא משקרת בנוגע ל"נתון" זה.

זה כל מה שאני יכולה להסיק ממה שכתוב בכתבה, ובגלל זה אני אומרת שאנחנו יכולים רק להעלאות השערות, לא לשפוט, ובוא נודה שאנחנו נהנים מזה, אחרת לא היינו כותבים כאן. רק חשוב שנסיק מזה את המסקנות הנכונות ולא נהפוך את כל הגברים לאנסים ואת כל הנשים לשרמוטות שמזדיינות, מתחרטות ומתלוננות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג, יש איזה צוציק מאד חמוד שהוציא ממני הכל, גם את הכסף. :lol:

הבנאדם לא היה מסוגל להאכיל את עצמו כמו שצרייך, היה אוכל זבל משקית/פחית, אז הייתי קונה אוכל ומבשלת.

what a sweetheart :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...