iPhone, בשבילי או לא ? - עמוד 38 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iPhone, בשבילי או לא ?

KoM

IPhone, בשבילי או לא ?  

1562 הצבעות

1. 1. IPhone, בשבילי או לא ?

• אין דור 3 ? מצלמה בסיסית ? והמון באגים ? לא תודה...
    • פריצת דרך טכנולוגית ועיצובית, קונה במיידי
    • יקר מדיי לטעמי
    • זה APPLE, אני יעדיף חלופות אחרות
    • I מה ? PHone ? מה זה ?

Recommended Posts

• תגובות 570
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 4 שבועות מאוחר יותר...

יש לאייפון 4 המון זמן עוד מההשקה, ולכל האחים שלי מתשמשים באנדרואיד.

אני יכול לומר בלב שלב שאייפון זה צעצוע, ICANDY דיי זול. בשביל פיצ'רים בסיסיים כמו נגישות נוחה ומהירה (SBSETTINGS) הכל צריך להיות מעורב בפריצות למינהם.

באנדרואיד המערכת הפעלה שלמה,המכשירים יותר נגישים והם טלפונים טובים יותר.

אייפון זה סוס מת, בגלל שזה רק עכשיו הגיע לארץ בצורה סבירה אז יש הייפ. בארצות הברית למשל, לרוב האנשים אין , אלא אנדרואיד ובלקברי. כי אנשים שמה הגיעו לרוויה מהמכשיר הזה. בארץ זה כבר לא מוצר "נחשק" זה משהו של נחלת הכלל, או לחילופין מכשיר של "ערסים" .

אז בואו נרד מהעץ ונרגע, אנדרואיד עוד מתבש\לת וברגע שהיא תעבוד SLIK AND SMOOTH כמו , זה יהיה האייפון קילר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארצות הברית למשל, לרוב האנשים אין , אלא ובלקברי.

על אותו משקל:

לרוב האנשים בארה"ב אין בלקברי, אלא אנדרויד ואייפון

לרוב האנשים בארה"ב אין אנדרויד, אלא בלקברי ואייפון.

כתבת לא מעט דברים לא מבוססים.

האייפון לא היה בטופ בארה"ב כי אם הבלקברי של חברת RIM

הבלקברי ומערכת ההפעלה של RIM בארה"ב שלט ללא עוררין תקופה ארוכה ולאחרונה הודח ע"י האנדרויד.

כשאתה כותב אנדרויד אתה מכליל כמה וכמה מכשירים תחת אותה קטגוריה,

אז תבדיל בין (אדרויד,רים, IOS) לבין סוג מכשיר/יצרנית

אנדרויד= סמסונג, , מוטורלה ועוד.

IOS= בלבד.

RIM= בלקברי בלבד.

קח בחשבון שבארה"ב יש שתי מפעילות עיקריות- ורייזון ו AT&T

כשהראשונה החלה למכור מכשירי רק השנה.

אין ספק שצריך להוריד את הכובע בפני מערכת ההפעלה אנדרויד שכן היא הצליחה

להביא לאיום ממשי על מערכת ההפעלה של אפל, קרי, .

החברה שספגה מפלה קשה היא RIM שמשליטה בשוק הודחה מהטופ.

top_us_smartphone_platform.png?w=505&h=451

150148-nielsen_mar11_share.jpg

cbb684989e8e8d73684a4726e79b81f3.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע לא ממש הפרחת את הטענה שלי. אני גם אמרתי שאייפון לא שולט בארצות הברת כבר מזה זמן מה.

על כל פנים בוא לא נהיה קטנוניים על אי דיוקטים קטנים כאלו ואחרים, גם הנתונים שלך לא מעודכנים ל 2011.

זה שהאייפון פופולרי זה יפה, אבל נגמר הגאג.

הייפ שלו נגמר מאוד מהר בארצות הברית כמו שהוא התחיל. עכשיו זה עבר ל IPAD, שלדעתי גם יגיע לרוויה מאוד מהר. יצא לי לשחק עם הטאבלט של אנדרויד (ASUS TRANSFORMER) ואני חייב לציין שזה פשוט 10 רמות מעל לאייפד בהרבה מאוד מובנים ופיצ'קים.

אנשים לאט לאט מבינים שלהזיז בסוויפ אייקונים משמאל לימין במערכת הפעלה דיי רקובה נמאס מאוד מהר.

IOS חד משמעית היא מערכת הפעלה נחותה יותר משל גוגל. זה ש IOS לא מראה לך הודעות שגיאה לא אומר שהיא לא קורסת. להפך היא קורסת המון.

זה שהיא עובדת חלק יותר זה רק בגלל שיש בא אייקונים ולא מעבר. תוסיף בה ווידג'טים או מחצים מהדברים שיש ב ANDROID ונראה כיצד היא תתפקד.

אפרופו נתונים לשנת 2010 http://gigaom.com/2010/08/02/android-sales-overtake-iphone-in-the-u-s/

תוכל לגלות בכל בלוג או אתר את נתוני המכירות של מכשירים מבוססי אנדרואיד.

היופי בשאנדרואיד הוא שיש לך מגוון רחב של מכשירים לבחירה בהתאם לתקציב ולשימושים (מקלדת בלי מקלדת וכ'ו) בעוד שאייפון יש לך אפשרות אחת ויחידה במחיר דיי מופקע. זה כמו שתמליץ לחברך לקנות PC ולא . כי במחיר שאתה משלם אתה מוגבל בחומרה.

אנדרואיד "פתוח" לפרשנות חומרתית ותומך במגוון מכשירים רחב.

אנשים בארצות הברית עדיין מאמינים בבלאקברי כטלפון (משום מה) אבל הגל של מכשירים מבוססי אנדרואיד פשוט שולט שמה. אני בטוח שעכשיו כשחברת ורייזון (שנחשבת לפופולרית מאוד בקרב ארצות הברית) תקפיץ את המכירות של האייפון. אבל עדיין, משיחות עם אנשים בארצות הברית עולה רק הטענה כי "נמאס" מהאייפון.

שוב כמה לעזזאל אתם חושבים אפל תוכל לחגוג על ההצלחה משנת 2007 ? זה תמיד אותו דבר.... אז בואו נהיה ריאלים.

לספקנים שבניכם, ששואלים למה יש לי ,

זה רק בגלל הסיבה שקניתי אותו בזמנו בהשקה ללא חוזה ב 1200 שקל (דיל עובדי חברה). היום ללא שום צל של ספק הייתי עובר לאנדרויד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש בדיחה .

האיפד 2 הוא הטאבלט הכי משתלם וטוב שהכסף שלך יכול לקנות ,עם זמן סוללה של 10 וחצי שעות ,עם מסך מדהים ,עם הA5 שדיי צוחק על Tegra 2 בכול מובן אפשרי ,ביצועי דפדפן מעולים ו70K אפלקציות מותאמות לאייפד בנוסף לעוד יותר מ300K שיש לiPhone ולiPod ,החסרון היחידי שיש למכשיר הוא המצלמות ... ובעוד חודש 5 תגיעה ,לאייפון 4 ולאייפדים ובנוסף לאייפון הקרוב שיושק (ואולי ל3GS) בלי לחכות חצי שנה להתאמה של למכשירים של היצרניות .

עם להתעלם מהטבלאות היפות של נתח השוק של פלטפורמה עם 10 יצרניות ומאות מכשירים לעומת פלטפורמה אחת עם שני שנמכרים בשוק כרגע (3GS ו4 ) , האייפון 4 וה3GS הם שני הסמארטפונים הכי נמכרים כרגע .

בקשר להייפ , אצל בעל הסמארטפון הממוצע השימושים הם ,מיילים ,קצת צילום, טלפונים ,אפלקציות ואולי קצת נקודת גישה ללפטופ . בשביל השימושים האלו אין שום צורך בלהתעסק עם אף אחד ממערכות ההפעלה ...ורוב האנשים בעולם גם עם לא ממש מתעסקים חוץ מלהוסיף איזה וידג'ט של או נגן מדיה .

האייפון יכול לעשות את כול מה שמכשירי האנדרואיד עושים ולרוב גם טוב יותר מבחינת אפלקציות , זמן סוללה והעובדה שהמכשיר שמיש Out of The Box אחרי אקטבציה של המכשיר עם האייטונס(מה שאפשר אפילו לעשות בחנות של ) ואין צורך בלהעתעסק עם מערכת ההפלעה כמו Lag Fix בGalaxy S כי מהקוספא החוויה דיי נוראית או להתקין רומים כמו CM7 כי המכשיר שקנית כבר לא מקבל עידכונים מהיצרנית , נהדרת שעדיין טובה יותר מכול המכשירים בדרג הביצועים הזה , והמסך המעולה שעדיין גורם לכול מסך במכשיר אחר להראות בדיחה למעט מסכי הSamoled של סמסונג ,גם בתור נגן מדיה הוא עושה עבודה יותר טובה מכול אחר מבחינת יציאת הסאונד האנלוגית , העיצוב ורמת הגימור.

אלו הגורמים ששמים את האייפון 4 במקום הראשון בתור הסמארטפון היחיד הכי נמכר בארצות הברית ,לא הייפ .

ובקשר לקריסות , מתי בכלל קורסת :kopfpatsch: ,הפעם היחידה שiOS קרסה הם כשהתקנתי משהו שלא מתאים לגירסה החדשה של מהסידיה...

אז תעשה טובה לאנושות ,ותפסיק להרוס את התראד הזה עם השטויות שלך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש בדיחה .

האיפד 2 הוא הטאבלט הכי משתלם וטוב שהכסף שלך יכול לקנות ,עם זמן סוללה של 10 וחצי שעות ,עם מסך מדהים ,עם הA5 שדיי צוחק על Tegra 2 בכול מובן אפשרי ,ביצועי דפדפן מעולים ו70K אפלקציות מותאמות לאייפד בנוסף לעוד יותר מ300K שיש לiPhone ולiPod ,החסרון היחידי שיש למכשיר הוא המצלמות ... ובעוד חודש 5 תגיעה ,לאייפון 4 ולאייפדים ובנוסף לאייפון הקרוב שיושק (ואולי ל3GS) בלי לחכות חצי שנה להתאמה של למכשירים של היצרניות .

עם להתעלם מהטבלאות היפות של נתח השוק של פלטפורמה עם 10 יצרניות ומאות מכשירים לעומת פלטפורמה אחת עם שני שנמכרים בשוק כרגע (3GS ו4 ) , האייפון 4 וה3GS הם שני הסמארטפונים הכי נמכרים כרגע .

בקשר להייפ , אצל בעל הסמארטפון הממוצע השימושים הם ,מיילים ,קצת צילום, טלפונים ,אפלקציות ואולי קצת נקודת גישה ללפטופ . בשביל השימושים האלו אין שום צורך בלהתעסק עם אף אחד ממערכות ההפעלה ...ורוב האנשים בעולם גם עם לא ממש מתעסקים חוץ מלהוסיף איזה וידג'ט של או נגן מדיה .

האייפון יכול לעשות את כול מה שמכשירי האנדרואיד עושים ולרוב גם טוב יותר מבחינת אפלקציות , זמן סוללה והעובדה שהמכשיר שמיש Out of The Box אחרי אקטבציה של המכשיר עם האייטונס(מה שאפשר אפילו לעשות בחנות של ) ואין צורך בלהעתעסק עם מערכת ההפלעה כמו Lag Fix בGalaxy S כי מהקוספא החוויה דיי נוראית או להתקין רומים כמו CM7 כי המכשיר שקנית כבר לא מקבל עידכונים מהיצרנית , נהדרת שעדיין טובה יותר מכול המכשירים בדרג הביצועים הזה , והמסך המעולה שעדיין גורם לכול מסך במכשיר אחר להראות בדיחה למעט מסכי הSamoled של סמסונג ,גם בתור נגן מדיה הוא עושה עבודה יותר טובה מכול אחר מבחינת יציאת הסאונד האנלוגית , העיצוב ורמת הגימור.

אלו הגורמים ששמים את האייפון 4 במקום הראשון בתור הסמארטפון היחיד הכי נמכר בארצות הברית ,לא הייפ .

ובקשר לקריסות , מתי בכלל קורסת :kopfpatsch: ,הפעם היחידה שiOS קרסה הם כשהתקנתי משהו שלא מתאים לגירסה החדשה של מהסידיה...

חמודון. קודם כל את הגחמות האישיות שלך והתסכולים תשאיר לעצמך. אתה מוזמן להביע את דעתך, אבל זה לא ממש לעניין הערות האישיות שלך כלפי אחרים, אני גם לא היחיד שאני רואה שאתה מגיב לאנשים בחריפות וברמה האישית בצורה כזו. אז שמור על ניקיון בדיבור שלך.

לגבי מה שאמרת בלי להתיחס לגינויים שלך כלפי האנושות.

מרבית האנשים שבאמת צריכים יעדיפו מכשיר שיקרב אותם ככל האפשר למחשב אישי.

כל יתר פלח השוק קונים רק כי זה KEWL. וכי לAPPLE יש את מתודת השיווק הכי חזקה שיש בשוק המחשבים והג'אדגטים.

אין ספק שהאייפד מכשיר טוב. אלב טוב יותר ממטאבלטים מבוססי הוניקומב הוא לא.

סביר להניח שאם הייתי רוצה להעלות את מגניבותי החברתית הייתי רוכש עם מגן מסך צבעוני ומתהלך איתו ברחובות תל-אביב כדי למצוא את רחוב אבן גבירול. (ראיתי לא מעט כאלו).

השאלה היא מה באמת אתה רוצה מהטאבלט שלך היא שאלת המפתח. אני מכיר 15 אנשים במשביר גיל המעבר שקנו כדי להרגיש "צעירים"

10 מהם אחרי חודש גלגלו את זה לילדים שלהם וקנו טאבלט אנדרויד. למה ? כי הבינו שלשחק אנגריבירד אי אפשר לעשות כל היום. הבינו שבשביל מולטיטאסקינג אמיתי ונרומאלי לא תקבל באייפד. נמאס להם לקבל נתונים בבורסה, מזג אויור או פידים כל פעם בתוכנה נפרדת מאשר לראות הכל בשולחן עבודה מיד (WIDGET) הבינו שהדפדפן והמקלדת באייפד לא כאלו מדהימים. ונמאס להם לראות את הלואדינג צ'קר בורד בכל דף אינטרנט. הטאבלט היחיד שמשחזר לך חוויה חדשנית תוך שימור על העקרונות והדברים שהיית מצפה מה שלך הוא טאבלט מבוסס . רוצה להניע אייקונים במרחב מצד צד ? תקנה אייפוד ותבוא על סיפוקך.

איש איש בדעתו יחיה. הדבר היחיד שאולי מעלה את שאלת התחרותיות היא המחיר. אין ספק שמחיר האייפד (גם בארץ) נותן תחרות יפה, ותמורה נחמדה ביחס למחיר. מעדיך לשלם אבל עוד 300 שקל וקבל מוצר טוב יותר. ולא תפוח נגוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש בדיחה .

תגיד אתה מתפלל כל בוקר וערב לסטיב ?

אני אישית אוהב לנסות "צעצועים" מחברות שונות ומסוגים שונים

ניסיתי גם מוצרי -עוד לא מצעתי את "החוויה שאין דרך אחורה אחרי שמנסים" באף מוצר

למעשה גם לא באנדרואיד ולמשתמש הפשוט האנדרואידים והאיפון היום מאוד דומים

בעניין האיפד צעצוע חביב אבל כמו רוב הטבלטים היום לא שווה את המחיר המבוקש

ולא הוא לא קורה ספרים מצוין כמו שאפל מנסה למכור -וחבל אבל לזה צריך שתשלב טוב מסך שיכול לתת תמונה גם כמו דיו אלקטרוני

ולשימושים רגילים גם כמו LCD

במחיר שמבקשים היום על הטבלטים - ואחרים -הנטבוקים עדיפים בהרבה לרוב האנשים

גם ככה אנשים הולכים אחרי זה וקונים תיק ומקלדת ומקבלים בפועל נטבוק מאוד חלש ב500$ או יותר עם מסך מגע

למעשה יותר כי המקלדות והתיקים יקרים וזה עוד לדגמים הבסיסים

באותו מחיר אפשר לקנות נטבוק סופר דופר (יחסית לנטבוקים )

אז בלי בולשיט

וגם בלי הבולשיט שזה "לא תחליף למחשב" שלרוב האנשים זה כן

עדיף במקום זה לקנות כבר 4 אינצ או עם אפל תחליט להוציא איפון 4 אינצ

מעל זה זה כבר לא ניד אמיתי ועדיף נטבוק

אבל אנשים מטומטמים -מאמינים לפרסומות

וזה בסדר אני חובב של אבל אני לפחות לא רץ לקנות כל מוצר שלהם ועוד משבח אותו כאילו זה המוצר הכי טוב בעולם

לדוגמה אני לא חושב שה3DS משתלם כרגע ואני לא קונה אחד כרגע

זה ההבדל בין צרכן שקול לבין טרול של חברה שקונה רק מחברה X ולא מחברה E

תפסיק להיות אפלדוס -זה לא יתן לך כסף ולא כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אני כל פעם צוחק שאני רואה את הנתונים שגוגל מפרסמים על מספר אקטיביזציות ביום של מכשירי אנדרואיד

החברה מXDA (ואני) אחראים לחצי מהם, כי זה מה שעושים משתמשי , כל יום מחליפים רום :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כל פעם צוחק שאני רואה את הנתונים שגוגל מפרסמים על מספר אקטיביזציות ביום של מכשירי אנדרואיד

החברה מXDA (ואני) אחראים לחצי מהם, כי זה מה שעושים משתמשי , כל יום מחליפים רום :P

זה לא רק החלפת הROM -היום יש אנדרואידים למגוון ענק של משתמשים במגוון מחירים

מאנדרואידים כמו S2 שמתחרה ישיר באיפון 4 כרגע

לאנדרואידים זולים גם ב1000 שקל

לכאלו עם מקלדת לכאלו עם גימפאד נשלף

חלק עם מיני -כל אחד וצרכיו ותקציבו -המבחר ענק והמון קונים

אפל לא מאפשרת "תואם איפון" וזה יפגע בה בעתיד מאוד כמו שקרה לה בשוק המחשבים

אפל גם לא נותנת מבחר מספק של מודלים אלה רק ציוד עיקפי יקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר נתונים של הדבר הזה, אבל הייתי בכיף מוכן להמר בהתערבות על זה שבניגוד למה שאתה כנראה חושב (או לפחות יוצא מרוח הדברים שכתבת) - הרוב המוחלט של בעלי האנדרואיד הם משתמשים נורמליים, ולא חנונים חסרי חיים שכל יום מחליפים ROM במכשיר שלהם. מין הסתם, קהל הגולשים ב-HWzone (וב-XDA, המקביל של HW לשוק הסלולר) לא מייצג את כלל האוכלוסיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...