iPhone, בשבילי או לא ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iPhone, בשבילי או לא ?

KoM

IPhone, בשבילי או לא ?  

1562 הצבעות

1. 1. IPhone, בשבילי או לא ?

• אין דור 3 ? מצלמה בסיסית ? והמון באגים ? לא תודה...
    • פריצת דרך טכנולוגית ועיצובית, קונה במיידי
    • יקר מדיי לטעמי
    • זה APPLE, אני יעדיף חלופות אחרות
    • I מה ? PHone ? מה זה ?

Recommended Posts

• תגובות 570
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טלפון אדיר,דור שלישי על הז** שלי,אף אחד גם ככה לא צריך את זה,סתם מטחנת בטריה.

המכשיר קצת יקר אני צריך לציין,אבל נראה שהוא עושה את העבודה מבחינת עיצוב,נגינה ולהיות טלפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט הטכני שלו קצת ישן, מצלמה לא מאוד טובה וכו'.

הוא עשה הרבה גלים בגלל הממשק-מסך-מגע, והתקשורת לא יודעת על חברות אחרות שיש להם כבר הרבה זמן מכשירים סלולאריים שנשלטים בעזרת מסך מגע, לכן כשApple יצאו בהודעה כ"כ גדולה ורצינית, התקשורת התנפלה על זה, כי היא חברה מאוד מוכרת, החברה שאם איני טועה הוציאה את המחשב האישי הראשון.

בקיצור, לא הייתי קונה, יש לי N73 שמבחינת מפרט טכני קורע לו ת'צורה, אולי אין לי מסך מגע לשחק איתו כל היום, אבל יש לי מצלמה יותר טובה, נחמדה (כזאת שלא שוקלת 700MB [OS X[), ויש לי חריץ הרחבה לסלולארי (מה שאין לאייפון).

Aviko

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי שהרמקול והמקרופון נמצאים שניהם למטה אז אני מניח שלא מדברים איתו כמו פלאפון רגיל (על האוזן....)

מה שכן יש מסך מגע ענקי

זמן בטריה ארוך

והרבה מקום

ופשוט נראה שלמכשיר הזה יש הכל ובמיוחד עם המסך מגע והפונקציות הקטנות שפשוט עושות את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט הטכני שלו קצת ישן, מצלמה לא מאוד טובה וכו'.

הוא עשה הרבה גלים בגלל הממשק-מסך-מגע, והתקשורת לא יודעת על חברות אחרות שיש להם כבר הרבה זמן מכשירים סלולאריים שנשלטים בעזרת מסך מגע, לכן כשApple יצאו בהודעה כ"כ גדולה ורצינית, התקשורת התנפלה על זה, כי היא חברה מאוד מוכרת, החברה שאם איני טועה הוציאה את המחשב האישי הראשון.

בקיצור, לא הייתי קונה, יש לי N73 שמבחינת מפרט טכני קורע לו ת'צורה, אולי אין לי מסך מגע לשחק איתו כל היום, אבל יש לי מצלמה יותר טובה, מערכת הפעלה נחמדה (כזאת שלא שוקלת 700MB [OS X[), ויש לי חריץ הרחבה לסלולארי (מה שאין לאייפון).

Aviko

קורע ת'צורה? איך בדיוק.

חוץ מהעובדה שב-N73 אין מסך מגע, גם אין בו WIFI.

אני גם לא חושב שאתה יכול להשוות אותו למכשירים רגילים, אלא יותר לכיוון

הסמארט-פונים, שמכילים גם וגם WIFI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה ששמעתי וקראתי עד כה, המכשיר לא ממש מרשים אותי.

כן, הוא מגניב, נראה מעולה ובטח יכולתי לשחק איתו במשך ימים עד שתעבור החדשנות, אבל הוא מזכיר לי את הפרסומות האלה למחשבים ששמים בעיתונים או בחוברות של ויזה - כותרת ענקית של "מעבד C2D המהיר בעולם!!!" אבל כשמסתכלים על המפרט מגלים כרטיס מסך זול במקרה הטוב, On-Board במקרה הרע, ושאר חומרה נחותה. אז לפחות את המחשבים האלה מוכרים יחסית בזול...

ה- אולי קורץ מאוד לאנשים שלא בקיאים מדי בטכנולוגיה, שזה תכל'ס הקהל שאפל מכוונים אליו עם רוב המוצרים שלהם, אבל הוא יקר מאוד ולא מציע מפרט שימושי כמו מכשיר שאפשר לקנות באותו מחיר ואף פחות. לפי ביקורות שקראתי באינטרנט בינתיים, זה נראה כאילו אנשים נמשכים לכותרות ה-MultiTouch, המסך הגדול והשילוב בין נגן-לטלפון-לאינטרנט, ומגלים אייפוד נאנו עם ממשק חדש בסה"כ, טלפון בינוני שדורש די הרבה ניווט, שמעתי שה-EDGE די איטי (ה-WIFI דווקא שמעתי שעובד מצויין), BT שעובד רק עם אוזניות, אי אפשר להוריד משחקים או רינגטונים ועוד כל מיני חסרונות.

אולי יש אנשים שזה מספיק להם, אבל מבחינתי, תמורת כזה מחיר מגיע לי הרבה יותר מטכנולוגיית מגע חדשנית. חוץ מהאינטרנט המלא, שאתה זה בינתיים נראה לי די קשה לבצע עם פלאפונים קיימים, תמורת הרבה פחות כסף אני יכול לקנות מכשיר שעושה את כל מה שה- יודע והרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לו GPS...

נכון, אבל עדיין הייתי משייך אותו לקטגוריה של סמארט-פון ולא סללורי רגיל

כמו N73 נניח.

כמו המכשיר הזה למשל:

http://www.gsmarena.com/motorola_q-1232.php

בכל אופן, אחרי שהיה לי I-Pod, אחד הדברים הכי מתסכלים שהייתי נאלץ

לעבור איתו זה לסנכרן אותו לITUNES במחשב.

כרגע אני עם A2 שמזוהה אצלי ככונן קשיח ואני מעתיק אליו/מוחק ממנו שירים

בקלי קלות ואפילו מעביר קבצים לא קשורים לפעמים.

לעומת זאת, חייב לעבור הסבת מקצוע בשביל שתוכל להשתמש בו ככונן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אז הוא לא יהיה נגן.

אתה יכול להשתמש בו או ככונן לאיחסון, או כנגן.

אם הרוקבוקס הזה מאפשר את שניהם בו זמנית, אז אני מניח

שמדובר בתכנה צד שלישי, זה לא מפיג אחריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימנתי יקר מידי.

למה? יש כבר אשכול עם 11 עמודים שבו ניסיתי לומר את העמדה שלי - שעבור 200$ פחות הוא כן שווה. אבל לא במחיר שלו, שבתוספת קטנה יחסית ניתן לקבל משהו ה-ר-ב-ה יותר טוב. ואני לא מזכיר את ה-1400 דולרים הנוספים שאתה צריך לשלם ל-AT&T..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימנתי יקר מידי.

למה? יש כבר אשכול עם 11 עמודים שבו ניסיתי לומר את העמדה שלי - שעבור 200$ פחות הוא כן שווה. אבל לא במחיר שלו, שבתוספת קטנה יחסית ניתן לקבל משהו ה-ר-ב-ה יותר טוב. ואני לא מזכיר את ה-1400 דולרים הנוספים שאתה צריך לשלם ל-AT&T..

200$? זה מה שעולה לאפל לייצר אותו

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3420569,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...