iPhone, בשבילי או לא ? - עמוד 35 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iPhone, בשבילי או לא ?

KoM

IPhone, בשבילי או לא ?  

1562 הצבעות

1. 1. IPhone, בשבילי או לא ?

• אין דור 3 ? מצלמה בסיסית ? והמון באגים ? לא תודה...
    • פריצת דרך טכנולוגית ועיצובית, קונה במיידי
    • יקר מדיי לטעמי
    • זה APPLE, אני יעדיף חלופות אחרות
    • I מה ? PHone ? מה זה ?

Recommended Posts

"אם לוקחים בחשבון שאפל גובה מחברת הסלולר כ-700 דולר על כל מכשיר, בעוד המפעילה הסלולרית מוכרת אותו במחיר ממוצע של 199 דולר (החברות מחויבות שלא למכור מכשיר מהדור הישן ביותר מ-99 דולר ומכשיר מהדור החדש ביותר מ-299 דולר), עולה כי כל אחת מהחברות מחויבות לסבסד כ-500 דולר לכל מכשיר - ובמלים אחרות - כ-50 מיליון דולר בשנה. "

זה יהיה מצחיק לראות עולה 300 דולר ונוקיה פחות טובה ממנו עולה 500

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 570
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפשרי יהיה לקנות מאורנג' רק את המכשיר ב200-300 דולר? (לא נשמע סביר)

אבל אם הם יעשו 200 שקל חבילה כל חודש כולל השיחות והודעות וגלישה..זה לא נורא בכלל

אם הם חושבים שהם יצליחו למכור 100 אלף מכשירים כשאנשים יצטרכו לשלם 100-200 שקל לפחות כל חודש על שיחות ועוד 200 שקל חבילות הם חיים בסרט רע והם סתם יכשלו..(בנוסף ל300 דולר על האייפון עצמו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

200 דולר חד פעמי ו100 שקל כל חודש , זה מסלול מצויין

כל הצעה אחרת זה גניבה

ברור, וככה גם אמריקאים יבואו לקנות אותו כאן.

הרי הם משלמים 200 דולר לפני מיסים, ו-70 דולר בחודש.

זה ידוע שישראל היא המדינה הזולה בעולם, בעיקר בתחום האלקטרוניקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ידוע שישראל היא המדינה הזולה בעולם, בעיקר בתחום האלקטרוניקה.

שלושת המילים המודגשות לא יכולות להופיע במשפט אחד פשוט לא הגיוני...

וזה ידוע?? מי יודע את זה? אני אף פעם לא שמעתי על זה...

אני יודע שאנשים מזמינים דברי אלקטרוניקה מחו"ל לא נראה לי שהם עושים את זה בשביל למכור את זה בזול בישראל :screwy:

בקיצר תפסיק לבלבל את המוח ומה שכן ידוע שכל המפעילות הסלולריות מייקרות את מחיר המכשירים ביחס לשוק הפרטי ולכן אנשים מעדיפים לקנות בחנויות מאשר באורנג'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

בסוף עוד מסתבר שהוא בכלל צוחק על כולם עם ציניות לגבי הציניות ואף אחד לא הבין .... :)

בכל מקרה זה לא משנה מה המסלול שמציעים לאמריקאים. בכל נושא הסלולר (שירותים) יש לנו עולם משלנו. לצערינו הרב 70$ זו בדיחה אצל לא מעט לקוחות בארצינו וזה עוד רק על שיחות (חשבונית הסלקום המנופחת הולכת טוב עם הפוזה של המרצדס והארמני) אבל אותם אנשים הולכים רק על הצעות משתלמות עם ריח של "השגתי קומבינה" ואחלה מציאה (כמובן רק ריח, את זה הלקוח החכם לא מבין לבד). לכן אין מה לשלול את דבריו של ARIK, יש בהם הרבה מן ההגיון. מה גם שנושא צריכת הטלפונייה עובד שונה לגמריי כאן ובארה"ב, גם מבחינה תהליכית וגם מבחינה תרבותית.

לא צריך להיות גאון כלכלי בשביל להבין לבד שכשעכשיו כל החברות צריכות לשווק 300,000 מכשירים מתקדמים כל שנה במשך שלוש שנים מדגם אחד - מי שהולך לקנות בהתחלה יהיה פראייר אבל אל תגלו את זה לאף אחד - אפילו שמתישהו בעתיד הקרוב כשיגמר הנייר במכונה שמדפיסה מספרים לתור במרכזי שירות אז יביאו לך עם המספר ותוכל לשמור אותו גם לעצמך אחר כך... ;)

(כמובן יותר סביר שהם יקנו וישמידו את העודפים, זה דבר מקובל - לרוב עם סחורה חקלאית. אבל חשוב להבהיר את המצב שכל חברות הסלולר לא רוצות שתדעו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום מצב שבו דבריו של אריק יהיו הגיוניים בשום קונסטלציה

100 שקל התחייבות למקסימום הזמן המותר זה 1,800 ש"ח

תוסף לזה 200 דולר בהתחלה והגעת ל2,600 ש"ח (ואתה עוד אמור לקבל עם זה זמן אויר/sms/data)

זה פשוט מחיר נמוך מדי, גם בשביל הסבסוד שחברות הסלולר יוכלו לתת

ובהתחשב בעובדה שכל אחת תצטרך לסבסד 80,000 (ולא 100,000) כל שנה (ולא בהכרח מדגם אחד) זה פשוט לא ריאלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ICE2K צודק, לחייב ל250 שקל בחודש, בארץ זה יקר מידי, אפילו באנגליה שהיא מדינה עם משכורות גבוהות משלנו ומתקדמת הרבה יותר ההתחייבות היא לסביבות ה190 שקל בחודש ולא ל250 כמו בארה"ב. אבל מה אצלנו מחייבים לשנה וחצי ולא לשנתיים כמו בארה"ב ולכן בארץ לספקיות יש גם תקופה קצרה יותר כדי להפוך את ההפסדים שלהם מסבסוד האיפון ויצטרכו לחייב הרבה מאוד על שירותים.

אני מהמר שהמחיר שמחיר החבילות החודשיות בארץ יהיה 150-200 שקל לחבילה הזולה ביותר.

ד"א פשוט מצחיק מה שיצא עם האיפון בארץ, ברוב העולם יש ספקית אחת או במקרים מסויימים 2 (מתוך 5-10 ספקיות ולא 3 כמו בארץ) כדי למשוך לקוחות מהמתחרות בכך שהן מוכרות, אבל בארץ כל הספקיות מוכרות (מן הסתם לא כולל מירס) את האיפון, כך שאם מישהו רוצה איפון הוא לא יצטרך לעבור ספקית כי כולן מוכרות ובאותו מחיר. ובסופו של דבר יהיה קשה מאוד להוציא ממנו רווח בגלל הסיבסוד הגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתקופה מסוימת היה "בא" לי אייפון

אבל די..כמה לעסו על זה בכל מקום וכמה מחכים להשקה פה

וכמה החברות מרגישות שהן עושות טובה לאזרחים

בסוף זה סתם עוד מכשיר טלפון משוכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...