iPhone, בשבילי או לא ? - עמוד 25 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iPhone, בשבילי או לא ?

KoM

IPhone, בשבילי או לא ?  

1562 הצבעות

1. 1. IPhone, בשבילי או לא ?

• אין דור 3 ? מצלמה בסיסית ? והמון באגים ? לא תודה...
    • פריצת דרך טכנולוגית ועיצובית, קונה במיידי
    • יקר מדיי לטעמי
    • זה APPLE, אני יעדיף חלופות אחרות
    • I מה ? PHone ? מה זה ?

Recommended Posts

לא צריך להגזים, אבל אם האייפון לא היה קיים אין ספק בכלל שהחברות לא היו מוציאות כ"כ הרבה מכשירים מתחרים בסגנון (רובם טובים דווקא, כמו TOUCH HD, OMNIA, 5800 וכו')

ה N97 בכל מקרה היה יוצא לדעתי (או משהו בסגנון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 570
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא צריך להגזים, אבל אם האייפון לא היה קיים אין ספק בכלל שהחברות לא היו מוציאות כ"כ הרבה מכשירים מתחרים בסגנון (רובם טובים דווקא, כמו TOUCH HD, OMNIA, 5800 וכו')

ה N97 בכל מקרה היה יוצא לדעתי (או משהו בסגנון)

לדעתי הכל היה יוצא, לא נביאים יוצאי דופן, יש להם פשוט הסתכלות מאד ייחודית על השוק והשקעה מענינת בפרטים יחד עם תיזמונים שעובדים ממש טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, אז עכשיו היו מוציאים מכשיר בסגנון האייפון, לדוגמה...

אפל בהחלט חסכו לנו המון זמן יקר ודור שלם של מכשירים. ובגלל זה יציאת האייפון הייתה מאוד חשובה לשוק הסלולארי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כמה שלא תשנאו את ..המכשיר שלהם עשה פריצת דרך ע-נ-ק-י-ת בתחום הסלולאר.

תראו כמה מכשירי מסך מגע יוצאים לאחר האייפון.זה פשוט מטורף .

מה שכן,ברגע שהם רשמו פטנט על המולטי טאץ' הם דפקו את העתיד של המכשירים האלו וכל הטכנולוגיה תיהיה איטית יותר (מחוסר יכולת של חברות אחרות להתחרות בדבר הזה כרגע ..)

כבעל ,אני לא אומר שהוא הטופ שבטופ כי הוא ממש לא. אפילו נורמאלית אין לו.אבל אי אפשר להגיד שהוא לא מדהים ביכולות הגראפיות שלו. מסך מדהים שלא צורך הרבה בטרייה (אני פשוט משחק כל הבצפר באייפון ועוד נשארת לי בטריה לשאר היום! )

ועוד דבר..יצא לי לראות הרבה מכשירים חדשים לאחרונה אך ממש התלהבתי מהפאלם פרי . לדעתי מכשיר מדהים ביותר למרות שהוא קטן כזה ואני סולד ממכשירים קטנים (כן יש לי בעיה כזו..וכן ממכשירים דקים שבריריים) . באמת שהם שיחקו אותה עם הפאלם החדש. (לפחות בסרטונים זה ככה.. מצפה ממנו להרבה.)

בקש רל-N97 .. כרגיל אין הרבה מה להתלהב..תמיד היו להם מכשירים מעולים אך לא נראה לי שהוא יצליח ברמות מטורפות..

וד"א סיבה נוספת שהאייפון כלכך מצליח היא האפל סטור. כן כן ..התוכנות והמשחקים שעולים כסף נפרצים כלכך בקלות עד לרמה שכל מי שקונה משחק יכול להוריד תוכנה כלשהי ובלחיצה אחת (יותר נכון נגיעה) פורץ את התוכנה ומעלה אותה לרשת כדי שכולם יורידו בחינם.

יש כלכך הרבה אפליקיות מעולות לאייפון שזה נהיה מטורף (מדובר על מאות ועשרות מידי יום )..

אם אני מסתכל על זה..סיבה אחת לא לקנות את האייפון היא המחיר שלו (וכן ככה הצבעתי בסקר). אני אישית קניתי את הדור הראשון יד שניה ויצאתי ממש בזול.

אני יודע שמוכרים את הדור הראשון עדיין בסביבות 1900 ש"ח ל-16 GB . פשוט טירוף! :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שמוכרים את הדור הראשון עדיין בסביבות 1900 ש"ח ל-16 GB . פשוט טירוף!

יש מטורפים..

אבל בטוח יש מחירים יותר זולים ובהרבה...

לזה שאמרת שיש מכשירים הרבה יותר טובים, אני רוצה דוגמא אם אתה יכול לתת ובמה הוא יותר טוב.

ושאמרת אפילו מצלמה נורמלית אין.

או-קיי זה פאשלה של אפל ואין מה לעשות הם לא רוצים להשקיע במצלמה נורמלית, את זה אני מבין אותך זה לא עולה הרבה בימינו..

אני עומד לקנות לכן כל השאלות, אני רוצה לראות אם יש מכשיר יותר טוב כמו שאמרת שיש במחיר טוב יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שעובר בין מכשירי ומכיר את האומניה, היום ראיתי בפעם הראשונה את האיפון 16GB לא דור שלישי. נפלתי מהרגליים! אני בכלל לא מבין איפה המקום להשוות בכל מה שמדובר על איכות בנייה, מסך מגע ונוחות שימוש. בעצם אפשר לומר שהבעיה היא בעיקר בגלל WM6 שברוב שאר המכשירים, אבל עדיין, המסך מדהים, והמגע מדהים, והכול נהיה חיוור לידו.

מה שלא הבנתי זה את הסוגים השונים. יש 3G ויש 2G? ומה זה בדיוק אומר מלבד מצלמה? שאם אשתמש ב 2G בארץ, לא אוכל לעלוש באינטרנט המהיר של החברות השונות כמו שאני עושה כיום עם דור 3.5? אם כן, זה באמת מאכזב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שעובר בין מכשירי ומכיר את האומניה, היום ראיתי בפעם הראשונה את האיפון 16GB לא דור שלישי. נפלתי מהרגליים! אני בכלל לא מבין איפה המקום להשוות בכל מה שמדובר על איכות בנייה, מסך מגע ונוחות שימוש. בעצם אפשר לומר שהבעיה היא בעיקר בגלל WM6 שברוב שאר המכשירים, אבל עדיין, המסך מדהים, והמגע מדהים, והכול נהיה חיוור לידו.

מה שלא הבנתי זה את הסוגים השונים. יש 3G ויש 2G? ומה זה בדיוק אומר מלבד מצלמה? שאם אשתמש ב 2G בארץ, לא אוכל לעלוש באינטרנט המהיר של החברות השונות כמו שאני עושה כיום עם דור 3.5? אם כן, זה באמת מאכזב...

אתה יכול לגלוש דרך הwi-fi

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שלא הבנתי זה את הסוגים השונים. יש 3G ויש 2G? ומה זה בדיוק אומר מלבד מצלמה? שאם אשתמש ב 2G בארץ, לא אוכל לעלוש באינטרנט המהיר של החברות השונות כמו שאני עושה כיום עם HTC דור 3.5? אם כן, זה באמת מאכזב...

זה בערך מה שזה אומר, כן.

אבל 3G הוסיפו מקלט מובנה, שינו קצת את העיצוב מאחורה, רמקולים חזקים יותר ועוד כמה שיפורים מסביב.

בתכלס זה אותו מכשיר עם 3G ו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בערך מה שזה אומר, כן.

אבל 3G הוסיפו מקלט מובנה, שינו קצת את העיצוב מאחורה, רמקולים חזקים יותר ועוד כמה שיפורים מסביב.

בתכלס זה אותו מכשיר עם 3G ו .

אין מקלט ... זה רק מפות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חייב לפרוץ אם אני לא טועה..

הסיפור הולך כך:

הוא מגיע עם מקלט GPS, אבל בלי שום תוכנת ניווט.

מה שמקבלים איתו זה MAPS שזה דבר די מחורבן שלא מנצל כ"כ את ה .

אתה יכול להתקין עליו (FREEMAP לשעבר) או SYGIC, שאחת מהן חייבת להיות רשמית (מאושרת ע"י אפל) (לא?)

בכל מקרה, גם אם זה אחרי פריצה זה מעולה (הרי מי לא פורץ את האייפון שלו..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...