iPhone, בשבילי או לא ? - עמוד 27 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iPhone, בשבילי או לא ?

KoM

IPhone, בשבילי או לא ?  

1562 הצבעות

1. 1. IPhone, בשבילי או לא ?

• אין דור 3 ? מצלמה בסיסית ? והמון באגים ? לא תודה...
    • פריצת דרך טכנולוגית ועיצובית, קונה במיידי
    • יקר מדיי לטעמי
    • זה APPLE, אני יעדיף חלופות אחרות
    • I מה ? PHone ? מה זה ?

Recommended Posts

האם יש משהו שאני מפספס כאן?

נניח ואני רוצה לקנות איפון יד שנייה באיביי. יש סיכוי שארכוש איפון אשר לא יפעל כאן ולא יהיה לי מה לעשות לגבי זה (פריצה וכו')? או שהכול ניתן לפריצה לא משנה מה ארכוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 570
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפשר לפרוץ את כל הגרסאות של האייפונים. (רק אם תיפול על מישהו שבמקרה שדרג את הגרסה שלו ל2.2.1 אתה תיהיה תקוע לזמן הקרוב בלי עברית)

ותמיד יש מצב שתקבל זיוף ולא , אז שים לב ממי אתה מזמין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש הבדל בין גרסת 8 ל 16 גיגה, מלבד ההבדל הזה בנפח?

ובכלל, האם האיפון זקוק בעבודה עם לנפח גדול מ 8 גיגה, או שמדובר יותר באחסון של סרטים, וכו'? התשובה ברורה לי ובכל זאת אני שואל בכדי להיות בטוח שאני לא מפספס משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי 16GB חדש ב 2600 ש"ח... כמעט כמו שלך. אבל ממש לא משנה לי ה 16GB.

8 זה מספיק לי (אגב, אפשר לחבר דיסקאונקי לאיפון?)

אז אתה אומר ש 1900 זה לא מציאה? חשבתי שזה ממש זול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אחד החסרונות הענקיים באייפון.

אין שום אפשרות להרחיב לו , כך שאתה תקוע עם מה שאפל נותנים לך.

המזל זה שאף חברה לא מספקת מכשירים עם כ"כ הרבה מובנה, אז עדיין הם עוקפים אותן.

1900 יכולה להיות מציאה למכשיר חדש, אבל לא יד שנייה (כמה שמצבו לא יהיה טוב.)

המלצה: כנס לפורום קנייה ומכירה של:

IPHONES.CO.IL ותבדוק מה המחירים שמסתובבים שם.

כך תוכל להבין אם זאת מציאה או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא שוטטתי שם. לא ראיתי משהו במחיר הזה... אבל אולי פיספסתי.

האם אתה נגד משומש באופן עקרוני? אני ממש בעד. כל העניין הזה של חדש מקבל משמעות מוזרה כשמוצר חשמלי שהשתמשו בו רק חודש כבר נחשב משומש. תחשוב על שנסע חודש. לא תגיד עליו משומש.

בכל אופן, אני בעד להתסכל על המצב של המכשיר, ואם הוא כמו חדש, אני לא מדרג אותו כמשומש יקר, אלא רואה בו חדש במחיר מציאה.

אגב, מכשיר שמגיע עם Firmware 2.2.1 ניתן לבצע לו Downgrade?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיפך, אני בעד משומש כמעט בכל דבר.

פשוט כאן זו לא נראתה לי כזו מציאה-במיוחד לאור מה שהזכרתי קודם, 16GB חדש ב 2300 ש"ח.

אם אתה אומר שלא מצאת ביותר זול זה נשמע טוב, קפוץ אל המוכר ותבדוק את המכשיר, אם אהבת תקנה.

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, מכשיר שמגיע עם Firmware 2.2.1 ניתן לבצע לו Downgrade?

למערכת ההפעלה, כן. למודם, לא.

הפריצה למודם היא זאת שקובעת אם אתה יכול להשתמש בכל סים במכשיר בעוד שפריצה למערכת הפעלה (מכונה כ JailBreak) מאפשרת רק התקנת תוכנות צד ג'.

בכל אופן, אפשרי לפרוץ את המודמים החדשים. (את המודם של הדור 3 בגרסה 2.2.1 אפשר בינתיים רק עם מתאם סים, ומכיוון שבדור השני המודם לא השתדרג בכמה גרסאות אחרונות שיצאו, הפריצה שלו עדיין חיה ועובדת מעולה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיפך, אני בעד משומש כמעט בכל דבר.

פשוט כאן זו לא נראתה לי כזו מציאה-במיוחד לאור מה שהזכרתי קודם, 16GB חדש ב 2300 ש"ח.

אם אתה אומר שלא מצאת ביותר זול זה נשמע טוב, קפוץ אל המוכר ותבדוק את המכשיר, אם אהבת תקנה.

בהצלחה :xyxthumbs:

אצל חנות או אצל אדם פרטי ב2300?

עם אחריות או בלי..

לפי דעתי 1900 שקל עם אחריות זה שווה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה בדיוק אחריות?

אחריות על חומרה בחנויות קטנות תתבטל ישר שתקבל את השריטה הכי קטנה שיכולה לרמוז על נפילה.

אחריות על תוכנה אתה בדר"כ לא תקבל אם אתה עושה את הפריצה בעצמך או שינויים במערכת הפעלה עצמה.

תקרא את החוקים שלהם, התיקון של מכשירים ביבוא אפור לא ממש משתלמת לחנות ככה שאל תצפה שהם יתנו לך אותה בקלות.

חוץ מזה שאם יש הפרש כספי רציני בין קניה מפרטי לחנות, אתה יכול לשמור על ההפרש הזה למקרה שאולי תצטרך לתקן משהו בעתיד (בכל מקרה כל מעבדה תקבל אותך בתשלום), במידה ולא יקרה כלום למכשיר בשנה הראשונה, הרווחת את ההפרש.

הדבר היחידי שצריך להדאיג אותך זה האמינות של המוכר הפרטי, לא כולם מספיק אמינים בשביל להגיד לך את האמת בן כמה המכשיר מה הוא עבר וכו', בגלל זה צריך להיות סופר זהיר בזמן הרכישה,

אבל האמת שזה נוגע גם לחנויות , כבר נתקלתי בחנות פרטית עם שם דיי מוכר שהציגה למכירה איפונים "חדשים" עפ שריטות קטנות ופיקסל מת במסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...