עצרת מחאה נגד עסקת הטיעון של הפרקליטות עם קצב - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצרת מחאה נגד עסקת הטיעון של הפרקליטות עם קצב

rangerman

Recommended Posts

בשבת ב-19:30 תתקיים בכיכר רבין עצרת מחאה נגד עסקת הטיעון של הפרקליטות.

צריך לזכור שהשופט לא אישר עדיין את עסקת הטיעון, ושבג"צ עדיין לא אמר את דברו, ולכן חשוב מאוד להגיע לעצרת ולהעביר לשני הגורמים האלה את המסר - הציבור לא מוכן לשתוק, ולא מוכן לקבל את הביזיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה ביזיון? על מה?

אין לאף אחד מושג אם קרה משהו ומה קרה בכלל

א', המתלוננת הראשית, התבררה כשקרנית ונצלנית, עם סיפורים מפה ועד הודעה חדשה.

יש סבירות לא קטנה שהיא זו שצריכה לשבת בכלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ביזיון!

מספיק גרמו נזק למוסד הממלכתי במדינת . זהו(!), אפשר להפסיק לגרום נזק למוסד הזה. עדיין לא הוכח שהוא אנס, אז אי-אפשר להתייחס לסיטואציה כאילו הוא אנס אותה והממשלה מנסה לחפות עליו. כל אדם חף מפשע עד שתוכח אשמתו!

זה לא שאני אומר שקצב לא עשה שום דבר, הרי יש כמה הוכחות שהוא הטריד מינית - אבל היום אפשר להרשיע את רובנו על הטרדה מינית כיוון שמחמאה (כגון את חמודה) יכולה להיחשב הטרדה מינית.

בכל מקרה, אני חושב שלא הנשיא ולא א' אמרו את האמת כולה.

אני חושב שלא צריך לתת יד לעצרת הזאת שתוריד מכבוד המדינה ותחזק את ההתנגדות לשלטון! אני לא הולך להיות בכזה דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שפורסם התרשמתי שדווקא הפרקליטות היא זו שצריכה את עסקת הטיעון

אם היו מעלים את א' שהתלוננה לדוכן העדים, קצב היה יוצא זכאי מכל התיק.

לא מדויק, אם היו מציגים את ההוכחות שזה היה "רומן", קצב היה יוצא נקי (מהאשמות של אונס). אולי היו מאשימים אותו בזה שהוא נתן לה תפקיד בכיר בגלל קשרים אישיים ולא בתום לב (או מה שזה לא יהיה) כמו שקרירין אומר.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה לו סיכוי לצאת זכאי לא היה לוקח את עסקת הטיעון הזאת

מלבד א' יש עוד הרבה נשים

האנס המושתן כנראה לא יראה את הכלא מבפנים, מצד שני עכשיו הוא יצטרך להסתפק בגילה וזה כבר עונש מספיק גרוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומצד שני, אם לא היה סיכוי שהוא היה יוצא זכאי, הפרקליטות לא היתה מציעה לו עסקת טיעון - והנה הטיעון שלך מתפורר.

אנשים מסכימים לעסקאות טיעון גם אם הם זכאים, בעיקר אם יש סיכוי ירשיעו אותם בעבירה חמורה בהרבה. במקרי אונס שנידונים אחרי שנים, כשאין כבר שום ראיות פיזיות ובכל תלוי בלמי מאמינים השופטים, יש למתלוננת יתרון גדול על הנאשם. אונס הוא אחת מהעבירות הבודדות בה אתה אשם עד שלא יוכח אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בוא נשחרר את כל האנסים

גם ככה ב99% מהמקרים זאת המילה שלה נגד המילה שלו

אז מה אם הן 11 והוא רק אחד?

יש לו צוות עורכי דין מהשורה הראשונה ובמדינת כסף קונה "צדק"

לא נשאר אלא לרחם על הנשים שנפגעות כעת בפעם השניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומצד שני, אם לא היה סיכוי שהוא היה יוצא זכאי, הפרקליטות לא היתה מציעה לו עסקת טיעון - והנה הטיעון שלך מתפורר.

יש בחיים דבר שנקרא סיכון, ויש אנשים שמעדיפים לא לקחת אותו. הרי אי-אפשר לקבוע שהוא יצא 100% זכאי אבל אפשר להגיד שרוב הסיכויים שהוא יצא זכאי.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים מסכימים לעסקאות טיעון גם אם הם זכאים, בעיקר אם יש סיכוי ירשיעו אותם בעבירה חמורה בהרבה. במקרי אונס שנידונים אחרי שנים, כשאין כבר שום ראיות פיזיות ובכל תלוי בלמי מאמינים השופטים, יש למתלוננת יתרון גדול על הנאשם. אונס הוא אחת מהעבירות הבודדות בה אתה אשם עד שלא יוכח אחרת.

אין עבירה כזאת שאתה אשם עד שהוכח אחר, אלא אם אתה חי במדינה דיקטטורית שככה המנהיג שם קבע.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי יתן ויקבל תביעה אזרחית מכל הנשים שאנס/הטריד/שלף בפניהם את איבר מינו וכו'

שיחזור לקרית מלאכי בלי כבוד ובלי גרוש על התחת

אם אתה סבור שא' והמתלוננות האלה כל כך תמימות, תסביר לי את עניין הקלטת, שבו א' בקשה מקצב 200 אלף שח', ואת זה:

http://www.keshet-tv.com/VideoPage.aspx?MediaID=17684

ואת הסתירה בין הגרסא שלה לסאנדי טיימס, לבין זאת של המשטרה, פה היא לבשה חצאית, שם מכנסיים. דברים כאלה, אם אכן קרו, עם כל הצער שבדבר, לא שוכחים כל כך מהר.

א' נשמעת לי יותר כמו אחת אינטרסנטית.

http://news.walla.co.il/?w=/3850/1081434

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...