crysis בעוד פחות מ3 חודשים - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

crysis בעוד פחות מ3 חודשים

shai11

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה מזל דיברתי עם חבר שלי הוא אמר שאיך שהמישחק יצא בארץ הוא יקנה אותו ככה שאני יקח אותו ממנו כי יהיה לו הגנה מטורפת לפי דעתי

אני יקנה אותו כי אני רוצה לשחק ב Multi...

יש מידע על ה MP? זה אמור להיות טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מידע על המולטי

סיקור מהאתר VGAMES

לפני שנתיים הפתיע אותנו Far Cry של עם שילוב נהדר של אקשן טוב ומהיר עם גרפיקה מצוינת. המשחק החדש של מפתחת זו למחשב האישי, Crysis, עומד לכלול הרבה מאוד מאותו האקשן הטוב, אבל הפעם הגרפיקה לא מצוינת אלא לא פחות ממדהימה.

ובכל זאת המשחק אינו רק תצוגה-גרפית נוצצת כמה מהרעיונות במשחק נשמעים מעניינים, והאקשן שבו כולל הרבה מאוד התרחשויות ומיני-עלילות ואיננו מסתכם ב"רוץ ופגע". דוגמה לכך ראינו בסצנה מהמשחק המתרחשת בנושאת מטוסים אמריקאית פגועה. השחקן, כחייל אמריקאי שנושאת המטוסים היא בסיסו, מופתע לגלות שגזע חיזרים פולש אליה. נציג EA שהדגים לי את המשחק התחיל את השלב באחד החדרים הפנימיים של הספינה, כשברור שעליו לברוח משם מיד. כאן הוא הראה לי את החליפה המיוחדת שכל חייל לובש, שמאפשרת לו לבחור בכל רגע כיצד לנצל את האנרגיה האגורה בה: עוצמה, מהירות או שריון. כשנתקל בחייל פצוע שנתקע מתחת לחתיכת ברזל ענקית, היה עליו לבחור במצב עוצמה בכדי להרימה ולהצילו. אז יכל גם לזרוק את המתכת לכל מקום שחפץ ואני מניח שזו תהיה אפשרות שימושית ביותר אם יהיו כמה חייזרים באיזור.

וחייזרים כאלו הגיעו מהר מאוד, כמובן. הם היו רובוטים, למעשה, ונראו די מדליק. הם הגיעו ותקפו את השחקן, והוסבר לי שהאויבים הספציפיים האלו הם מבוססי קור. זה מתבטא בעובדה שהם יכולים להקפיא את השחקן, לדוגמא, וגם בכך שנשקים מבוססי חום יהיו קטלניים במיוחד נגדם. בהזדמנות זו הוצגה לי האפשרות לבצע התאמה אישית לנשק ניתן, למשל, לשנות לו את התחמושת לאחת חמה במיוחד כנגד האויבים הקרים, וגם להוסיף לו פריטים מוכרים כמו משתיק קול, משגר רימונים או פנס.

אוהבים את זה קפוא

היציאה מחדרי הספינה לעבר הסיפון הייתה הקטע המרשים ביותר. רובוט בגודל עצום הדומה לעכביש-מכני-ענק, בגובה של אולי עשר קומות ורוחב שבקושי נכנס בנושאת מטוסים, החל להתקיף את החיילים שעל הסיפון. האקשן הפך מטריף ביותר. הבריחה מהעכביש הענקי תוך התקפה של הרובוטים הקטנים יותר נראתה מאתגרת ומלחיצה. אז הגיעה לידי ביטוי אנימציית הרס נהדרת כאשר הליקופטר התקרב אל הרובוט הענקי, וזה בתגובה שבר אותו במכה והעיף אותו אל המבנה שעל הסיפון. המבנה הענקי כמעט קרס עלינו. הפיצוצים וצורת הקריסה הייתה מהמרשימות שראיתי במשחק מחשב אי פעם בהתחשב בעובדה שלא מדובר בסצנת מעבר, אלא באירוע שמתרחש באופן חי, ועוד בזמן שהשחקן ממשיך להילחם ברובוטים הקטנים שסביבו.

הסצנה שעל נושאת המטוסים איננה למעשה סצנת הפתיחה של המשחק, אלא סצנה המתרחשת במהלך החלק השני מתוך שלושת החלקים שלו. החלק הראשון מתרחש לאחר שאסטרואיד נחת על אי קטן באוקיינוס השקט. באופן מוזר, האי לא נהרס. ארה"ב מעוניינת לחקור את האירוע, אך מגלה שהצבא הצפון קוריאני כבר הגיע לאזור. אם כן, החלק הראשון מלא בלחימה בצפון קוריאנים בתוך סביבת ג`ונגל סבוכה ומלאת עצים. בחלק השני של המשחק מסתבר שהאסטרואיד מכסה למעשה ספינה חייזרית, ממנה מתחילים לצאת יצורים עוינים ולהקפיא לגמרי את האי, מה שגורם לקוריאנים והאמריקאים להתאחד למלחמה בפולשים. החלק השלישי, נותר בינתיים מסתורי...

סביבה מציאותית להפליא

ההדגמה השנייה התרחשה בג`ונגל הטרופי, והראתה את הלחימה בצפון קוריאנים. הדבר המרשים ביותר שהוצג בשלב זה, שהציג אינטראקטיביות מלאה עם הסביבה ויכולות פיזיקליות אמינות, היה הפגיעה בעצים עם כלי הנשק. כשהמדגים בחר נשק עוצמתי והתחיל לפגוע בעצים הם החלו לקרוס בזה אחר זה, נשברו בדיוק היכן שנפגעו, ונפלו והתרסקו אל האדמה בדיוק כפי שניתן היה לצפות מהם. פשוט מרהיב.

ההדגמה הקצרה של המשחק הותירה בי רושם רב. מדובר ללא ספק באחד המשחקים המרשימים מבחינה גרפית ל- בתערוכה, ואולם, אני עדיין סקרן לגלות אם המשחק יגלה ערך שווה גם בפן המשחקיות. ממה שראיתי עד כה לא מדובר באקשן עמוק או מקורי במיוחד אבל מה שבטוח, מהנה מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הולך ליהות משחק מדהים... אני מתכנן לקנות אותו...

ולמי שלא יודע מה הדרישות ורוצה לדעת:

Minimum Requirements

CPU: 64 3000+/Intel 2.8ghz
Graphics: Nvidia 6600/X800GTO (SM 2.0)
RAM: 768Mb/1Gb on Windows Vista
HDD: 6GB
Internet: 256k+
Optical Drive: DVD
Software: DX9.0c with Windows XP

Recommended Requirements

CPU: Dual- CPU (Athlon X2/Pentium D)
Graphics: 7800GTX/ATI X1800XT (SM 3.0) or DX10 equivalent
RAM: 1.5Gb
Internet: 512k+ (128k+ upstream)
Software: DX10 with Vista

המחשב שלי יריץ אותו!!! :jump: :jump: :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הולך ליהות משחק מדהים... אני מתכנן לקנות אותו...

ולמי שלא יודע מה הדרישות ורוצה לדעת:

Minimum Requirements

CPU: 64 3000+/Intel 2.8ghz
Graphics: Nvidia 6600/X800GTO (SM 2.0)
RAM: 768Mb/1Gb on Windows Vista
Internet: 256k+
Software: DX9.0c with Windows XP

Recommended Requirements

CPU: Dual- CPU (Athlon X2/Pentium D)
Graphics: 7800GTX/ATI X1800XT (SM 3.0) or DX10 equivalent
RAM: 1.5Gb
Internet: 512k+ (128k+ upstream)
Software: DX10 with Vista

המחשב שלי יריץ אותו!!! :jump: :jump: :jump:

מאיפה לקחת את זה בדיוק? אני בספק אם הדרישות האלו בכלל מתחילות לגרד את התחתית של האמיתיות... רק תסתכלו על המינימום של COD4, וזה עוד שCRYSIS אמור להיות יותר יפה :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...