crysis בעוד פחות מ3 חודשים - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

crysis בעוד פחות מ3 חודשים

shai11

Recommended Posts

קיצר שווה לחכות מקווה שעד שהוא יצא יהיה לי קצת כסף ליקנות איזה כרטיס מסך וזיכרון העיקר שיש עוד מישחקים להעביר את הזמן

מאמון אחי זה שי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ההבדלים בין DX9 לDX10 במשחק הם כלום...

ההבדל היחידי שיש זה שבDX10 הצבע קצת בהיר יותר. (זה בטח איזה שינוי בGAMMA)

לא נכון.

אתה לא ראית הבדלים בסרטונים שמתסובבים ב gamespot וכד', כי כולם ברזולוציה ואיכות מאוד נמוכים. זה כדי לתת לך סיבה לעשות מנוי, ולקבל את הסרטים ברזו' מלאה ואיכות מצויינת. מבין? אי אפשר לראות הבדלים בין DX9 ל DX10 שהרזו' היא 640X480.

זה כמו שמישהו ינסה להראות לך את ההבדל באיכות בין שיר מדיסק לבין אותו שיר שהיה במקור של 320kbps, ואת שניהם עשו של 128kbps.

אתה לא תראה הבדל. אבל לפני הקידוד היה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון.

אתה לא ראית הבדלים בסרטונים שמתסובבים ב gamespot וכד', כי כולם ברזולוציה ואיכות מאוד נמוכים. זה כדי לתת לך סיבה לעשות מנוי, ולקבל את הסרטים ברזו' מלאה ואיכות מצויינת. מבין? אי אפשר לראות הבדלים בין DX9 ל DX10 שהרזו' היא 640X480.

זה כמו שמישהו ינסה להראות לך את ההבדל באיכות בין שיר מדיסק לבין אותו שיר שהיה במקור mp3 של 320kbps, ואת שניהם עשו mp3 של 128kbps.

אתה לא תראה הבדל. אבל לפני הקידוד היה.

ראיתי סרטון באיכות מהאתר שלCRYSIS שמראה את ההבדלים.

בDX10 זה היה קצת בהיר יותר.

(ואני לא יתפלא אם העלו את הGAMMA בכוונה.)

הבדל בגראפיקה עצמה אין,אך בביצועים יש.

בוא אני יספר לך משהו,רצו לפתח DX9 שיהיה כמו DX10 כדיי שמי שאין לוכרטיס עם DX10 יוכל להנות מהגראפיקה של DX10 בכל מקרה.

אבל זה לא יצא לפועל כי הDX10 הזה הוא חרטה.

זה היה צריך ליהיות DX9CL.[br]פורסם בתאריך: 3.07.2007 בשעה 15:09:51

אמור להיות הבדל משמעותי בין DX9 לDX10 אם לא היה לא היו מוציאים סתם DX חדש

נכון,זה ניסיון דיי מוצלח של ו לעשות כסף.

אני לא יודע אם כל אחד רואה את זה,אבל יש שיטוף פעולה משני הצדדים כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אתה עיוור או לא יודע מה, אבל יש הבדלים די גדולים, נכון שבמשחק הזה אוליי לא תיראה הבדלים גדולים, אבל זה אומר שהמשחק בנוי לחלק מהאפקטים, אי אפשר ליפסול ישר את ה-DX10, מה שאני מנסה להגיד ביגלל משחק אחד אתה לא יכול לישפוט את ה-DX10 בכללי.

http://stage6.divx.com/Game-Comparisons/video/1276053/Crysis-DX9---DX10-Comparison-Splitscreen

http://stage6.divx.com/user/Ecler/video/1264473/Crysis-:-DX-9-vs--DX-10-Comparison

http://stage6.divx.com/Game-Caps/video/1264442/Crysis-DX9/10-Compare---The-Hunter

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא נכון !

הבדל לא חייב ליהיות הבדל שרואים אותו ! הוא גם יכול ליהיות מאחורי הקלעים, למשל שצריך פחות משאבים כדי להראות אותה תמונה

או שלמשל למפתחים יהיה יותר קל...

ויש סירטונים שמראים צד לצד הבדלים בין DX9 ל 10 אבל זה כזה מכור שזה לא נורמלי ! ב DX9 הוא לא זורק רימון ו DX10 הוא כן !

אולי DX9 לא תומך ברימונים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא נכון !

הבדל לא חייב ליהיות הבדל שרואים אותו ! הוא גם יכול ליהיות מאחורי הקלעים, למשל שצריך פחות משאבים כדי להראות אותה תמונה

או שלמשל למפתחים יהיה יותר קל...

ויש סירטונים שמראים צד לצד הבדלים בין DX9 ל 10 אבל זה כזה מכור שזה לא נורמלי ! ב DX9 הוא לא זורק רימון ו DX10 הוא כן !

אולי DX9 לא תומך ברימונים ?

אתה בטוח? אני מפקפק בזה...

כלומר כן, צריכים להיות גם ההבדלים שאתה מדבר עליהם, אבל מה עם שיפור בגרפיקה? המובן מאליו...

אין מצב שכמעט ואין שיפור בתצוגה בין 9 ל 10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו הבעיה כאתה לא יודע וסומך על משהו שמישהו אמר לכם.

אני קראתי,שמעתי וראיתי את ההבדלים ויש הבדלים בין DX10 לDX9. יש כמה "משחקים" שעכשיו פשוט לא משתמשים בכל האפקטים שDX10 יכול לתת.

אחד מהם הוא LP שרק כוויכול "מייעל" ביצועים בעזרת DX10 ולא מראה אפקטים גראפיים של DX10, לכן הוא מקרה פרטי בו באמת אין הבדלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...