IPHONE מתי מתחילים למכור אותו שעון ישראל - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IPHONE מתי מתחילים למכור אותו שעון ישראל

lo_toda

Recommended Posts

אין (עדיין) SDK למערכת של הIPHONE

אבל אפשר לכתוב לו תוכניות בינתיים בAJAX/JAVA/FLASH

ואין לו חסימה (להזכירך, גם בסימביאנים החדשים צריכים חתימה)

אני מתאר לעצמי שזה עניין של זמן עד שיצא SDK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 195
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יודע איפה שמעתם שהדפדפן על הפנים, אבל זה אחד הדברים היותר טובים באייפון, כשגולשים בWIFI כמובן...

והמערכת סגורה. אפשר לפתח עם AJAX וכו', אבל צריך להפעיל את זה מתוך הספארי, וזה לא משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושכחת ביתרונות של ה-N95 דור שלישי (3.5 עד כמה שאני זוכר), כרטיס זכרון, בטריה שאשכרה ניתן להחליף אותה וכו'

דור שלישי לא בהכרח יתרון.

אולי גלישה יותר טובה, אבל בתחלס אין לזה שום יתרון.

אני כבר כמעט 8 חודשים עם דור שלישי ולא בצעתי שיחת אחת (ועכשיו, בראיה לאחור הייתי בוחר דור שני בהחלט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין (עדיין) SDK למערכת של הIPHONE

אבל אפשר לכתוב לו תוכניות בינתיים בAJAX/JAVA/FLASH

ואין לו חסימה (להזכירך, גם בסימביאנים החדשים צריכים חתימה)

אני מתאר לעצמי שזה עניין של זמן עד שיצא SDK

שים לב לעריכה.. וFLASHQAJAX/JAVA זה לא פיתרון מלא.. אם זה נכון, זה חיסון עצום פשוט מול הסימביאן..

דור שלישי לא בהכרח יתרון.

אולי גלישה יותר טובה, אבל בתחלס אין לזה שום יתרון.

אני כבר כמעט 8 חודשים עם דור שלישי ולא בצעתי שיחת אחת (ועכשיו, בראיה לאחור הייתי בוחר דור שני בהחלט).

שיחות וידיאו זה מיותר, אבל כשאתה מנסה להשתמש סתם באינטרנט ואז מנסה בטלפון דור שני.. זה עולם אחר.. וכן, אני בכל מקרה, משתמש המון באינטרנט. מאוד שימושי בשיעורי ספרות ד"א..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מזהה שום הבדל בין הנוקיה שנפתח בלחיצת כפתור (לא זוכר את השם שלו, אבל כולם מכירים אותו ודרך אגב הוא דור 2.5) לבין V3x.

בשעורי ספרות אני משחק בפלאפון, לא גולש...

לאחרונה גליתי משחק חדש, נקרא Brain Challenge.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוראים אותו 6131..

וה-V3X פשוט יותר טוב.. לא יודע להסביר את זה.. שיחקתי את שניהם, לא אהבתי אותו.. (ד"א מי שיתלונן על הממשק לא יודע על מה הוא מדבר.. זה פשוט אותו דבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להבין, הצרכים מפלאפון של מספר חנונים מרחבי הרשת שצריכים כל מיני מערכות הפעלה פתוחות, הורדות כל מיני ישומים חסרי שימושיות פרקטית בעליל (לשם העובדה שאפשר להוריד אותם לפלאפון נטו), משחקים אין סופיים בשליטה על הפלאפוןן עד הפיפס הכי קטן והורדות אין סופיות של צילצולים כי זה חינם וכיף ולא יודע מה... - אלו לא צרכים של משתמש ממוצע מפלאפון ולא יעזור. לרוב רובם של המשתמשים זה ממש ממש לא צורך ובכלל לא מעניין, ודווקא לרוב רובם של המשתמשים קלות שימוש, ממשקים חכמים ויפים, עיצוב ויישומים יום יומיים זמינים ונוחים - אלו הדברים החשובים. (גם כשיצא הXP בלי תמיכה בדוס טבעי כל החנונים בכו וקיטרו - אתם חושבים שזה מעניין בכלל אחוז כל שהו מעבר לאחוז זניח מכל מאות מיליוני המשתמשים ברחבי העולם?).

כל מה שקורה פה זו תופעה שקוראת לכל מוצר המוני שמיועד להצלחה : - דעות האנטי. וכאן זה די מדהים, אנשים כבר קבעו איך הוא בלי שבכלל ראו אותו, קבעו איך זה להשתמש בצג מגע בלי שבכלל ניסו אותו, הכל זה תופעות אנטי ומחפשים את המכשיר על כל שטות, אבל זה די מובן.

חסרונות יש לו ויהיו לו עד הודעה חדשה, וזה כמעט לכל מכשיר. גם המחיר שלו מרקיע שחקים ואני לדוגמה בהחלט לא היתי קונה מכשיר כזה במחיר כזה.

כדאי לציין שזה מכשיר בעיקר למי שמחפש שילוב בין פלאפון ליישומי מחשב כף יד נפוצים על ממשק הפעלה שדומה למחשב כף יד ונגן טוב, מן מיקס שמתפשר על חלק מהדברם אבל מאגד הכל בחבילה קומפקטית, חדשנית, גאדג'טית לחלוטין עם הרבה סקס אפיל וחדשנות (בתפיסה. חדשנות זה לא רק יכולת לשלוח בטלפתייה או היכולת לדבר דרך הירח). וגם למי שאין לו צורך בשילוב ספציפי כזה - המכשיר גם מיועד לחולי גאדג'טים שמוכנים לשלם הרבה כסף מיותר רק לשם עניין זה והם הכי מרוצים מכל שאר המשתמשים.

צריך לצפות להרבה ביקורות אנטי, ככה זה עם כל חברה מצליחה ביחוד וזה דבר טבעי. החיסרון הכי גדול שנראה כרגע זה חוסר בGPS (שעדיין לא הבנתי אם יש או אין). ולמי שצריך פלפאון בכדי שהוא יוכל להוריד אליו שאיתם ניתן לחשב מטריצות או לצייר גרפים באמצע המידבר או לשלם רק 20 ש"ח בשביל חבילת גלישה שאיתה ניתן להוריד צילצולים חינם שבמקרה אחר עולם 3 ש"ח , אז שלא יקנה את המכשיר, אבל שלפחות ינסה להשאר אוביקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני, בכל אופן, מנסה להסתכל על זה מנקודת מבט אובייקטיבית ככל הניתן. אבל סה"כ, הטלפון הזה לא שווה את המחיר שלו. אנשים יזרקו עליו 600$ (או 500$ אם הם יסתפקו ב-4 ג'יגה)כי הוא פריט אופנה ותו לא.

וחוץ מזה, הויכוח פה הוא על האם המכשיר טוב או לא למעשה. תראה, אין דבר כזה מכשיר טוב, יש דבר כזה מכשיר לא גרוע. המטרה בפורום זה לעזור לבחור את הדבר שהכי מתאים למישהו, ובעצם ע"י ויכוחים כאלה ניתן בעתיד יהיה לתת המלצות, ללמוד דברים על כל מיני מוצרים שלא ידעת עליהם וכו'..

ואם אני צריך להוציא 600$, או לעזור למישהו לבחור מכשיר כזה, המטרה שלי היא להוביל אותו לדבר הטוב ביותר שניתן להשיג במחיר, גם אם זה אומר ללכת על משהו קצת פחות אופנתי או לא יודע מה.

וגם אני, כמוך, לא אזרוק על סלולארי 600$. והויכוח פה, לפחות מה שאני מנסה לטעון, הוא לא על האם המכשיר טוב במציאות אלא בתיאוריה, כפי שניתן להבין.. ולמשל, כשמישהו העלה את הנושא של מסך המגע כיתרון, אני לפחות ולא אף אחד אחר ע"פ מה שקראתי, לא טען שהמסך טוב או לא. אבל זו עובדה שמסך מגע לא נותן פידבק, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאני אמרתי בעבר, לא משנה איזה מכשיר אתה קונה, תמיד לדור ראשון יש את מחלות הילדות שלו.

ולכן אתה נותן לאנשים אחרים להתנסות במכשיר ולבנתים אתה מסתפק במה שיש לך.

כאשר יצא הדור השני של האיפון, הוא יהיה דור שלישי (את זה אפשר להניח), וגם יהיה לו את שאר הדברים הקטנונים שאתה מחפש והכל במחיר מאוד סביר (לדעתי 400$)

בקיצור האיפון כמכשיר הוא טוב, ואפילו טוב מאוד, רק זקוק לליטוש וכמובן לרדת למחיר שפוי ואז כולנו נהיה מרוצים ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא קראתי את כל הדיון, אבל סתם רציתי להגיד לכם שהיום במקרה יצא לי להשתעשע עם המכשיר והוא פשוט מ-ד-ה-י-ם!!! :o

אני כרגע בארה"ב, במקרה חלפתי באחד הקניונים בחנות שמשווקת את המכשיר, היו שם 2 מכשירים זמינים לשימוש והנאת הקהל.

בטח ראיתם את כל הסרטונים (ומי שלא אני ממליץ להוריד את הסרטון הדרכה שמסביר כמעט על כל הפיצ'רים:)

http://www.apple.com/iphone/usingiphone/guidedtour.html

אז הוא עובד בדיוק כמו בכל הסרטונים ויותר מזה, הדפדוף באלבומים וכל עניין ה-touch screen זה פשוט לא אמיתי כמה שזה מדהים...

בארץ זה בטח יעלה "רק" 5000 ש"ח, אבל גם ככה אני לא אקנה את זה.

סתם שתדעו זה מכשיר ששובר את השוק מבחינת היכולות, וכל זה בלי מלח.

להביא לכם אחד? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...