מערכת קירור מים שבKSP - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת קירור מים שבKSP

Moo^Moo

Recommended Posts

אני רוצה לשמוע קצת דעות על מערכת מים הזאת.

אני לא ממש מבין במערכות מים ויש לי כמה שאלות:

1.) המערכת שם טובה? יש איתה בעיות מיוחדות? יש זולות יותר וטובות יותר בארץ?

2.) מה בערך המהירות שאני יכול להגיע עם AXP 2000 TBREDB ומערכת מים כזאת?

וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) המערכת הזו היא מערכת שנראית די עלובה למראה. שים לב למאורר על גוף הקירור, מה שמראה שלמערכת עצמה אין הרבה כוח. כך שמערכות יותר טובות יש. לטעמי ניתן להשיג מחו"ל מערכת טובה הרבה יותר בבערך 600 שקלים.

2) אין לבינתיים באנצ'מרקים של המערכת הזו (תאמין לי, חיפשתי), אך עם זאת אני לא מצפה שעם המערכת הזו תוכל להגיע רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי משתמש בפרטי לגבי המערכת הזאת (הוא קנה אותה) הוא ענה לי תשובה מאד מפורטת, אם הוא יסכים אני יפרסם אותה כאן.

עריכה:

ובכן העניין כזה.

יש לי מעבד של AMD 1200 על לוח asus A7V

הבעיה היא שיש לי 2 בקרי IDE בלוח שגורמים לחימום יתר.טמפרטורה לפני היתה 60 מעלות בערך והמארז מקורר היטב עם מאווררים גדולים.

הבעיה היא הרעש.בקיץ בימים החמים המחשב היה מושבת.אז אמרתי ננסה קירור מים ואכן זה פתר את הבעיה.

עכשיו אני עובד על 46 מעלות ולא 60.לדעתי זה דבר טוב אבל !!!!!.מומלץ לא לכבות את המחשב על מנת שיהיה מחזור מים קבוע.יש קצת

רעש אבל מתרגלים לזה.מעבדי AMD חייבים קירור טוב אחרת הם לא מתפקדים כמו שצריך.המערכת מתאימה גם לאינטל ככה שהיא

אוניברסלית.אחרי התקנה של המערכת ניתן לפרק את כל המאווררים שממש אין צורך בהם

התקנה:

המערכת מאד מעניינת.היא מורכבת מיחידת קירור שמתלבשת על המעבד עם 2 צינורות שהולכים למשאבה.המשאבה תופסת מקום של כונן

CD ROM.בעלי מארז FULL TOWER יהנו ממנה בצורה אופטימלית.יחידת קירור המים מורכבת מרדיאטור ממש כמו של רכב משאבה ומאורר

שמקרר את צלעות הרדיאטור וכמובן משאבה אשר עושה את רוב העבודה.לדעתי זו מערכת משוכללת אשר שווה השקעה לכל מעבד ולא רק ל

AMD.אני מצרף קישור אשר ניתן לראות תמונה של המערכת .

http://www.evercool.com.tw/index_eng.htm

אשמח לתת תשובנות נוספות ויעוץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...