גועל נפש, חלחלה. - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גועל נפש, חלחלה.

Judas Iscariot

Recommended Posts

אתה מוזמן להשוות נרקומנים לאלכוהוליסטים ולהגיד לי מי הרסני יותר ומה הסבירות שאדם שישמש באלכוהול יהפוך לנטל ולאנטי-חברתי, לעומת כזה המשתמש בחומרים נרקוטיים.

לכל סם (חיצוני, לא מדובר כאן על תפקוד הגוף) יש את ההשפעות שלו, לאכוהול יש את ההשפעות שלו, אנשים יכולים לההפך תלותיים, כמו בכל סם אחד.

הבעיה הכי גדולה בזה שהוא סם נגיש מאוד, ולכן קל להתמכר אליו.

אני מניח שאת יודעת טוב ממני...

הסבירות, לא יותר גבוהה מאשר מישהו שישתמש בסמים (קלים יותר או פחות) ויכלא לזה עמוק.

חוץ מזה, למשל למריחואנה אין השפעה שלילית דווקא, אני חוץ מאולי תלות פסיכולוגית שאותה מפתחים לאחר זמן ממושך של שימוש, לאלכהול אני מוצא פי כמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא קראתי את כל התראד אבל לפי מה שאמר פותח התראד זה אכן לא יפה שמשווים את זה למחבל, אבל מצד שני זה טוב כדי להכניס למודעות חזקה ועמוקה שאם אתה משתמש בסמים ואלכוהול אתה נחשב למחבל מתאבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nylegalizesBIZUD.jpg

וזה עוד כלום יחסית למה שיהייה בת"א ובאר שבע :smile1:

אגב, יש מקומות שיכולים להדפיס פוסטרים... פוסטר של 90X120 עולה בסביבות ה50 ש"ח (צבעוני)... יותר זול ומקורי ממשהו שמוכרים בחנות (אלא אם אתם רוצים את התמונה על בד...)

ואל תאכילו את הטרול!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה צביעות? כבר ציינתי בעבר לא פעם ולא פעמיים שגם אלכוהול הוא סם, כך גם הניקוטין, אלא שיש להם "נסיבות מקלות" אשר השורש שלהן הוא תרבותי וכלכלי והוא פוגע בעיקר במשתמש בו, אם בכלל (האלכוהול, לא הניקוטין בסגריה, עישון פאסיבי מזיק כמו האקטיבי), אלא אם המשתמש מחליט להכנס לרכב תחת השפעת אלכוהול ואז הברמן ומותג האלכוהול שהוא שתה לא אחראים על מעשיו גם הם. דובר בפרסומת על ערבוב אלכוהול וסמים וההשפעות המסוכנות. זאת גם בדיוק הסיבה מדוע לקטינים אסור לצרוך אלכוהול או כל סם חוקי אחר - כי הם אינם אחראים על מעשיהם וגופם ב-100%.

אגב, גם קפאין זה סם, אז אל תהיה צבוע ותפסיק לשתות קפה-תה-שוקו-מוקה.

גם אדרנלין זה ממכר - אז אל תעלה לרכבת הרים. גם הורמוני שמחה זה ממכר - אז תתנזר ממין.

כנראה שאתה צודק, זה היה אחד אחר שכן נהג בשכרות והרג 6, זה מקרה אחר. שנה שעברה נדמה לי. גם איזה מלייאן, יצא באיזו עסקת טיעון עלובה.

אתה מוזמן להשוות נרקומנים לאלכוהוליסטים ולהגיד לי מי הרסני יותר ומה הסבירות שאדם שישמש באלכוהול יהפוך לנטל ולאנטי-חברתי, לעומת כזה המשתמש בחומרים נרקוטיים.

שלא כמוך, אני לא מתיימר להטיף לכולם אם הייתי אלכוהוליסט בהתהוות.

בכל מקרה, אני שותה קפה, אוהב אדרנלין, אוהב סקס, אוהב ירוק, אוהב אלכוהול ומה לא.

ניסית פעם גראס שאת מדברת כלכך הרבה? זה הדבר הכי חברתי שיש, מעשנים אותו ביחד ונהנים איתו ביחד.

הרואין ודומיו זה נושא אחר, מה שמראים בתעמולה הדמגוגית הזאת היא באנג ובקבוקי אלכוהול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא כמוך, אני לא מתיימר להטיף לכולם אם הייתי אלכוהוליסט בהתהוות.

בכל מקרה, אני שותה קפה, אוהב אדרנלין, אוהב סקס, אוהב ירוק, אוהב אלכוהול ומה לא.

ניסית פעם גראס שאת מדברת כלכך הרבה? זה הדבר הכי חברתי שיש, מעשנים אותו ביחד ונהנים איתו ביחד.

הרואין ודומיו זה נושא אחר, מה שמראים בתעמולה הדמגוגית הזאת היא באנג ובקבוקי אלכוהול.

אני לא מכירה הרבה אלכוהוליסטים בהתהוות ששותים עד 3 בירות בסופ"ש. אפילו כשאני עובדת בבר שמותר לי לשתות בו מה שבא לי וכמה שבא לי, אני בד"כ לא עושה את זה. מתישהו זה נמאס כמו לעבוד בחנות גלידה חצי שנה ואז אתה כבר לא יכול להסתכל על זה.

כן, ניסיתי גראס ומאד לא נהניתי, עשה אותי פראנואידית, פגע לי בזכרון ובכלל התחושה של ה"סטלה" היתה לי רע. ניסיתי משהו כמו 8 פעמים. לא אהבתי. אכלתי פעם "האש בראוניז" והיה מצחיק ונחמד אבל אני מעדיפה להיות יותר בשליטה ונלחצת כשהכל שוחה לי מול העיניים ויש לי איחור בשמיעה.

2 ידידים שלי מתו מסמים. בחורה אחת, ראיתי אותה מאיך שהיא התחילה רק לשתות, קצת גראס פה ושם, ותוך שנתיים סיימה על הגב, אחרי שהזריקו לה מנת חומר, היא התעלפה ונחנקה על הקיא שלה (לא הייתי שם, זה מה שעדי ראייה סיפרו). ידיד אחר השתמש הרבה שנים, למעלה מעשור, בעיקר באמפיטמינים. נפטר בנובמבר האחרון, היה כמעט בן 30. בשביל מישהו שהיה לוקח סמים "כבדים" הוא דווקא תפקד טוב, שמר על עבודה קבועה, חברה קבועה, היתה לו דירה, 2 כלבים, אוסף של נחשים וטרנטולות שטיפל בהם טוב. עוד 2 חברים נגמלו מהרואין - האחד אחרי שכמעט מת מהתמוטתות עצבים בקריז ממש חזק בטיפול נמרץ, השני, אחרי 10 שנים, כשנתפס בפעם ה-3 משתמש ונתנו לו ברירה - להכנס לכלא או להגמל. כששאלתי אותו מה מנע ממנו להגמל קודם, והאם זה החבר שנפטר בנובמבר (ידיד משותף) שגרם לו לקחת את עצמו בידיים הוא אמר לא - "הייתי מכור. אם אמנה את כל החברים שנפטרו ממנת יתר בעשור האחרון, יקח לי חצי שנה. זה לא מנע ממני. פשוט הייתי מכור".

אתה יודע מה משותף לכל החברה' האלו? הם התחילו מגראס.

אז יופי, הם לא אחראים מספיק להשתמש בסמים. בסדר. אבל אין שום קריטריון שמגדיר אנשים כ"אחראים מספיק להשתמש". זה לא משהו שאפשר להוציא לו רשיון אחרי קורס כמו לנהיגה. מצידי, שייצא לך עשן מהאוזניים. אבל אם תכנס לרכב במצב הזה, אז אני מקווה שתהיה היחיד שיגמור בארון כי זה מגיע רק ללא אחראים שמסתממים ונכנסים לאוטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאם הפרסומת הזו גרמה לתירעומת כזו ...כמו בדיון הנוכחי אז היא עשתה את העבודה .!

אני אישית הייתי הולך צעד אחד יותר רחוק ...מראה לאנשים בטלוזיה איך אנשים ניראים במוסדי גמילה ...כדי שיזכרו לעצמם טוב טוב מה זה יכול לעשות .!

ו לא אכפת לי שיש אנשים שרוצים ויש אנשים שחושבים שזה טוב ....אין לי בעיה עם זה אבל שלא יכגידו לאנשים אחרים שזה טוב ! שישמרו את החרא הזה לעצמם ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אני אישית הייתי הולך צעד אחד יותר רחוק ...מראה לאנשים בטלוזיה איך אנשים ניראים במוסדי גמילה ...כדי שיזכרו לעצמם טוב טוב מה זה יכול לעשות "

כנ"ל תסתכלו מה הסמים עשו לאסי דיין "פרנויה של שעות,פחד שעוקבים אחריי" כל פעם שהוא השתמש לפעמים הוא הכחיש שהוא משתמש בסמים ובזמנים אחרים הודה בזה ואז שוב הכחיש אם אני לא טועה בזמן האחרון הוא הפסיק להכחיש.

לא ניסיתי סמים,רק אלכוהול קצת וסיגרה לפני שנתיים בערך:}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הקשר של המחבלים?

כמה אנשים כבר מתים מסמים בשנה?? 4?

ולא יצא לי לראות את זה במעריב או באדיוט אחרונות... הארץ סתם עיתון של גייז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...