גועל נפש, חלחלה. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גועל נפש, חלחלה.

Judas Iscariot

Recommended Posts

זאת פרסומת שמטרתה להפחיד ולהרתיע, והקונוטציה הטרוריסטית מקובלת עליי, שכן, הסמים הם נזק לחברה שלנו בדיוק כמו הטרור. פאק, ישנם משטרי טרור שמממנים את עצמם בסחר סמים. סחר בסמים, ובני אדם תמיד איכשהו הולכים יד ביד.

ברמת העקרון, מעניין לי את התחת שילדון מפגר מת ממנת יתר באיזה מועדון. בעיה שלו ושל המשפחה שלו. מפריע לי כשילדים כאלו ממשיכים לחיות, עוברים לסמים קשים יותר ופורצים לבתים ומכוניות ושודדים אנשים ברחוב כדי לממן את הרעל שלהם. מפריע לי גם שאולי הרעל הזה שהוא קונה, יכול היה להגיע מגורמים עויינים והכסף שהוא שילם להם, יהי הוא שלו, של אמא שלו או של הסבתא ההיא שהוא חטף לה את התיק, יממן פיגוע.

כל הארגונים הללו, שסוחרים בנשק לא חוקי, בסמים, עבדים ואפילו יהלומי דם, קשורים יחד. תתפלאו.

בשבילי נרקומן הוא גרוע כטרוריסט.

עכשיו יש גם ארגוני טרור שממומנים ע"י קפה, תפסיקו לשתות או שתתחילו לדרוש תעודות יושר לקפה?

האמריקאים טוענים שאל-קעידה וטרוריסטים אחרים ממומנים בין השאר ע"י מכירת דיסקים מזוייפים, P2P is Evil >:D

נרקומן אינו גרוע כטרוריסט ויטניר, אל תגזימי. לנרקומן אין תורה שלמה שמתרצת למה הוא צריך להרוג אנשים, הוא פשוט מכור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הנה הפרסומת:

idioticadvv7.png

ויש גם סרטון, מזעזע עוד יותר.

סרטון חזק. :xyxthumbs:

צריך לחלק פוסטרים כאלו לבני נוער, פעם היו פוסטרים כאלו עם ג'ים מוריסון וחברה שלי הרימה אחד לחדר.

זה לא יעזור אבל, אפילו לא בגרוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מינימיזר - תודה על השמת הפרסומת כאן(והסרטון המזעזע).

הפרסומת שיש ב"הארץ" לעומת זאת, מעט שונה.

במקום "הגיבור עומר קנדל..."(ניסוח מזעזע), בהארץ כתוב "הצעיר עומר קנדל".

אני אשים את הסרטון והפרסומת בפוסט הפתיחה... גועל נפש, להשוות לדבר כזה(נורא ככל שיהיה) צביון של קלטת של מחבל מתאבד טרם שהוא נשלח לרצוח? גועל נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות שזה נכון שסמים ואלכוהול ביחד הם מאוד מאוד מסוכנים? לי יש בן-דוד שפעם אחת לקח אקסטזי ונדפק לו הראש, ועכשיו הוא נכנס ויוצא מבית חולים פסיכאטרי ונמצא בדכאונות רוב הזמן. אז נכון שאי אפשר לדעת מה מידת הרגישות שלך, אבל סמים ואלכוהול ביחד זה להתגרות בגורל. כמו שנוהגים לומר - אם זה יגרום להצלת בנאדם אחד זה כבר עשה את העבודה שלו. והפרסומות הזאת מאוד קיצונית - ולכן היא מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

גם אני ראיתי את ה"פרסומת" הזו

חייב להגיד, אני צריך להצטייד כמו הבחור... ככה באים למסיבות בימינו...

למרות שאני הייתי פחות פתוח ממנו, אחרת אנשים יתעלקו על החומר שלך :P LOL

לא רע אבל

סוף סוף מבינים בארץ שבשביל לפרסם דברים כאלו צריך לזעזע קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוחה!

מה דגל ג'אמיקה וגראס קשור לאקסטה ואלכוהול?

סבבה אומני ראגיי מעשנים ג'וינטים, אבל מה קשור אקטסה?

לפחות תשימו קשורות למען השם.

וממתי אקטסטות קשורות לבאנגים...

אני לא עשינתי אף פעם באנגים, אף פעם לא לקחתי אקסטה, אבל מה קשור מחט לת*ת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...