בזק V הוט - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק V הוט

matan5165

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה בסדר ?

בבזק במדינת , אין חיבור ללא חייגן למנויים פרטיים - נקודה, ולא משנה כמה תתווכח בקשר לזה.

זה שיש לך ראוטר בבית והמחשבים שלך מחוברים 24/7 , לא אומר שאתה מחובר ללא חייגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בסדר ?

בבזק במדינת , אין חיבור ללא חייגן למנויים פרטיים - נקודה, ולא משנה כמה תתווכח בקשר לזה.

זה שיש לך ראוטר בבית והמחשבים שלך מחוברים 24/7 , לא אומר שאתה מחובר ללא חייגן.

צודק כבר דיברו על הנושא הזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעמוד בהראשון דיון על מה זה נותן ואם תעשה חיפוש תמצא המון......

צריך להגיד לספקית שישלחו את הבקשה שלך לכבלים דרכם לעבור לסוג חיבור כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ויש

013 ו014 לא עושים בעיות...

עם 012 אפשר טיפה להתעקש.

בנטוויזן ובקווי זהב הכי קשה לקבל למרות שניתן (אם אתה אומר שאתה משתמש בלינוקס או שחלק מרכיבי הרשת שלך לא תומכים בחיבור לכבלים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד במוקד התמיכה של .

תתקשר אלינו ל 1800340340

שיעשו בדיקה של רעשים בקו מה שאתה מראה זה נראה כמו חוסר ברעשים NOISE בקו. שיעשו בדיקה ואם צריך שיחליפו לך מודם ופילטר. זה יפתור את הבעיה.

---- אם דברתה איתם ולא עזרו לך! תשלח לי PM בפורום עם המספר טלפון של ה ADSL ביום ראשון אני במוקד ואני יעזור לך.

בכל אופן גלישה יותר רציפה וחלקה הינה ב ADSL וזה אני אומר מתוך ידע ונסיון ולא כי אני עובד בבזק. ב ADSL יש לך קו פרטי ישיר למרכזת אין יותר טוב מזה.

*** בקרוב תפתח את חבילה ה1 מגה UPLOAD שלה וגם בקרוב יוצא ADSL2 PLUS ....מהירויות חדשות, קצבים מדהימים ואיכויות גלישה שלא ראיתם עוד בארץ.

אז באמת תחשבו טוב טוב לפני שאתם עוזבים לכבלים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכול להיות שחיפוש בפורו לא הביא תשובות.... יש תרדים עם מספר עמודים ששואף לאינסוף עם דעות יתרונות וחסרונות לכל אחד... אין צורך בעוד אחד כזה

אני תמיד הייתי פרו-הוט (למרות שעכשיו יש בעייה עם כניסה לאתר מסויים בכבלים שאני לא אזכיר את שמו המלא *****torrent-d בכל מקרה זה קצת מציק)

תיכנס דרך האתר http://www.freetorproxy.com/ זה יעבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד במוקד התמיכה של .

תתקשר אלינו ל 1800340340

שיעשו בדיקה של רעשים בקו מה שאתה מראה זה נראה כמו חוסר ברעשים NOISE בקו. שיעשו בדיקה ואם צריך שיחליפו לך מודם ופילטר. זה יפתור את הבעיה.

---- אם דברתה איתם ולא עזרו לך! תשלח לי PM בפורום עם המספר טלפון של ה ADSL ביום ראשון אני במוקד ואני יעזור לך.

בכל אופן גלישה יותר רציפה וחלקה הינה ב ADSL וזה אני אומר מתוך ידע ונסיון ולא כי אני עובד בבזק. ב ADSL יש לך קו פרטי ישיר למרכזת אין יותר טוב מזה.

*** בקרוב תפתח את חבילה ה1 מגה UPLOAD שלה וגם בקרוב יוצא ADSL2 PLUS ....מהירויות חדשות, קצבים מדהימים ואיכויות גלישה שלא ראיתם עוד בארץ.

אז באמת תחשבו טוב טוב לפני שאתם עוזבים לכבלים....

אתה פשוט נוטף אובייקטיביות, הא..?

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...