בזק V הוט - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק V הוט

matan5165

Recommended Posts

אני עובד במוקד התמיכה של .

תתקשר אלינו ל 1800340340

שיעשו בדיקה של רעשים בקו מה שאתה מראה זה נראה כמו חוסר ברעשים NOISE בקו. שיעשו בדיקה ואם צריך שיחליפו לך מודם ופילטר. זה יפתור את הבעיה.

---- אם דברתה איתם ולא עזרו לך! תשלח לי PM בפורום עם המספר טלפון של ה ADSL ביום ראשון אני במוקד ואני יעזור לך.

בכל אופן גלישה יותר רציפה וחלקה הינה ב ADSL וזה אני אומר מתוך ידע ונסיון ולא כי אני עובד בבזק. ב ADSL יש לך קו פרטי ישיר למרכזת אין יותר טוב מזה.

*** בקרוב תפתח את חבילה ה1 מגה UPLOAD שלה וגם בקרוב יוצא ADSL2 PLUS ....מהירויות חדשות, קצבים מדהימים ואיכויות גלישה שלא ראיתם עוד בארץ.

אז באמת תחשבו טוב טוב לפני שאתם עוזבים לכבלים....

היו אצלי מספר טכנאים.

הבעיה היא לא אצלי, גם השכנים שלי נמצאים במצב הזה ויש בעיות זהות אצלהם.

תודה על הרצון לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היו אצלי מספר טכנאים.

הבעיה היא לא אצלי, גם השכנים שלי נמצאים במצב הזה ויש בעיות זהות אצלהם.

תודה על הרצון לעזור.

הבנתי יש מצב שיש צורך בקרוב ציוד מרכזיה למקום המגורים שלך אז.

הייתי ממליץ לך להתקשר 166 ולדבר עם מנהל רבוע של העיר שלך. תבקש את מנהל רובע. תסביר את כל הסיפור. יש להם כלים לעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמורים לחזור אלי עם תשובות השבוע.

אני מקווה שיחזרו, אם לא, גם אם הם באמת יכולים לעזור אני מתכוון להתנתק ביחד עם עוד 5 שכנים (לפחות) ולעבור כולם לכבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי בכל הדירות בבנין שלי מסיבות כאלו ואחרות

ובבית אחד יש כבלים מהירות 750/96 באחר יש בזק

ובשאר אין מחשב זה בנין של זקנים

אז ככה יוצא שאני מרוויח בכבלים ומסיבה זו אין סיבה שאני אעזוב אותם שיש לי ולעוד שכן קו משלנו שממילא הרוחב פס שלו קצר מאוד ולי יש מהירות 3/278 אז אני מחסל לו את האינטרנט :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קר בבניין, זה בתים פרטיים.

חלוקת הרוחב פס של DHCP בכבלים הינה לשכונות/רחובות. זאת אומרת שחלוקה היא לפי רחוב ולא בניין.

ולך עם כל הכבוד אין שליטה על מספר מתחברים ברחוב/שכונה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלוקת הרוחב פס של DHCP בכבלים הינה לשכונות/רחובות. זאת אומרת שחלוקה היא לפי רחוב ולא בניין.

ולך עם כל הכבוד אין שליטה על מספר מתחברים ברחוב/שכונה שלך.

מה זאת אומרת אין שליטה על הרחוב?!?!

על "סיוט ברחוב אלן" שמעת?!?!?

:cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hwforcer, עם כל הכבוד לאהבה שלך ל-adsl - דיי להפיץ אגדות אורבניות.

נכון, בכבלים ככל שיש יותר אנשים על אותה מרכזיה (שמקבלת רוחב פס X) כל אחד יקבל פחות רוחב פס. תיאורתית.

מעשית - יש לכל מרכזיה רוחב פס כל כך גדול, יש כל כך הרבה מרכזיות כאלה, וכל כך מעט רוחב פס שנדרש ע"י המשתמשים (מקסימום 5Mb/s) - שזה לחלוטין Overkill במילא.

כשכל אחד יוכל לקבל רוחב פס של איזה 20Mb/s, וחברות הכבלים לא יטרחו לשפר עוד את המרכזיות, אז אולי יהיה על מה לדבר במקומות מגורים שיהיו עמוסים בצרכנים כבדים.

אגב, יפה שאתה מדבר על "עומס המרכזיה" של הכבלים אבל "שוכח" לדבר על המרחק מהמרכזיה - של ה-aDSL....... שמשפיע, ובפועל, בצורה הרבה יותר קשה..

ואם לא הבנת את הציניות בהודעה הקודמת, אובייקטיביות היא כנראה ממך והלאה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיש בעיה בכבלים..

אני עד לפני איזה חודש הייתי אצלהם...

איטי רצח

על השניה שעברתי לתשתית ADSL הכל התבהר...

אבל כאן יש את הבעיה באמת של מרחק מהמרכזיה...

בשעות הלחץ... כבלים זה נוראי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...