הרצת קבצי EXE דרך לינוקס - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרצת קבצי EXE דרך לינוקס

vorlon

Recommended Posts

קודם כול תרגיעו. לא רוצה לראות עוד הודאות של ווינדוס סאקס, לינוקס רולז או ההפך!

דבר שני, Gream Reaper, סייג לחוכמה שתיקה. *אפשר* לחבר לינוקס וווינדוס ברשת, אפשר לשתף , אפשר אפילו לשתף קבצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי זה בשביל כל הדברים כייפים ובשביל רוב הדברים שאני צריך.

משם אני שולט ב SecureCRT על שני מחשבי לינוקס שמהווים שרת דואר, DNS, שרת ווב וגם MySQL שעליהם אני מפתח את האתר של איזי קומפ.

ויש לי עוד מחשב אחד עם 98 שהוא הפקס ומענה קולי.

(ועוד תחנת עבודה על אבל זה בשביל מישהו אחר שיעבוד עליה)

חוץ מזה, אני צריך מחשב שיעשה עיבוד במשך כמה ימים ברציפות אז כנראה שאני ארים עוד איזה רק בשביל העיבוד.

תשובה מספקת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Grim Reaper, מה זאת אומרת " אבל אתה גם לא יכול לחבר את השניים ברשת בגלל השוני במערכות הפעלה" ???

אתה יורד על אסף אומר שהוא ככה וככה , ואתה בעצמך כנראה לא מבין על מה אתה מדבר , מי אמר לך את השטות הזאת שאי אפשר לחבר מכונה עם ומכונה עם וינדווס ברשת , בלינוקס יש דמון כזה שנקרא SMBd , כלומר samba deamon, הדמון פותח פורט 139 יענו סימולציה של netbios, ונותן לך אפשרות לשתף קבצים עם מכונות .

כל שעליך הוא לעשות זה את התהליך הרגיל של הקמת רשת בשני המחשבים פרט לכך שבמכונה עם אתה צריך לטעון את הדמון+ליצור יוזר חדש בסמבה +לשתף קבצים, ואחר כך להתחבר למכונת וינדווס עם פקודת smbclient + ip.

אז גבר לפני שאתה פותח תפה תבדוק ותחשוב פעמיים.

ותחשבו על זה מוההאאאא ;-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת יעילות כספית אין על זה!

אם בעל חברה עם 200 מחשבים מתקין 200 מערכות הפעלה של Win זה יוצא לו מספיק כסף לעומת החינם של ואני חייב להוסיף ולומר ששמעתי כבר על הרבה חברות שעוברת ללינוקס ואפילו מוטורולה תשווק בעתיד טלפון סלולריים על גבי אז בבקשה לא לזלזל כי לא כל התוכנות על הן חרא ויש מבחר עצום של תוכנות חלקן טובות חלקן לא.

מי שרוצה לשחק כל הזמן שיתקין Win מה הוא צריך את לינוקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון.

לכל מערכת הפעלה יש את היעוד שלשמו היא נבניתה ואת היתרונות שלה ואת החסרונות.

לינוקס היא מערכת מבוססת יוניקס שהיתרונות שלה הם קלילות וגמישות בדרישות חומרה ואפילו ידידותיות.

קחו בחשבון שכמו שיש כל מיני דיסטריביושיונים של כמו רד-הט, סוסה וכאלה, יש גם כמה סוגים שונים של יוניקס.

הידעתם שלחברת קומפאק יש גרסת יוניקס משלהם שנקראת tru64 ?

ומה עם SunOS?

בקיצור, כל אחד איך שנוח לו ואני מדגיש נוח כי זה כל הרעיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

יש לי 2 הארדדיסקים על מחשב אחד , האם אני אוכל להפעיל במחשב לינוקס לתכנות ועבודות ואחרי זה לעשות reboot ולהכנס ל כדי לשחק ? , האם זה אפשרי , בהרדיסק שאני רוצה להתקין לינוקס מחולק ל2 אחד ntfs והשני ext 2 (שאמור להיות של לינוקס) , האם יקלוט אותו (את החלק של הntfs ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

חברים יקרים, כל הוויכוח כאן הוא די מיותר. לווינדוס יש עוד המון זמן עד שתגיע ליציבות ולבגרות של מערכות יוניקס. ולצערינו יקח עוד זמן פיתוח רב עד אשר מערכות יוניקס יהיו נפוצות וקלות לשימוש כמו חלונות של ביל (חיק טפו) גייטס.

מערכות סלואריס ו הן באמת אחלה אבל לא ממש רצות יפה על אינטל/איי אמ די.

מי שמעוניין להשאר עם החוליים של , בכייף. מי שיש לו ראש פתוח ומוכן ללמוד, זאת התחלה נהדרת. כל אחד הטוב בעיניו יעשה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...