הרצת קבצי EXE דרך לינוקס - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרצת קבצי EXE דרך לינוקס

vorlon

Recommended Posts

כמו שInFeRn0 אמר אפשר ככה.

יש הפצה של לינוקס שקוראים לה LINDOWS שיכולה במידה מסויימת להריץ משחקי וקבצי .

במידה מסויימת, גרועה מאוד.

כל הפצה שניסתה לשלב וינדוס ולינוקס ביחד נכשלה, וגם זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם ראיתי שיש תוכנה שאתה מריץ על הלינוקס והיא מריצה על עצמה את הוינדוס, כאילו מריצים את המחשב פעמיים. ואז אפשר להריץ משחקים ותוכנות כאילו אתה בוינדוס, אבל זה לא ממש יעיל ולוקח הרבה משאבים בעיקרון, אין דרך יותר קלה? למה לא מנסים לבנות משהו בשביל קבצי EXE ? ובעיקר למשחקים... הרי גם אנשים שמשתמשים בלינוקס רוצים לשחק לפעמים לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני חושב שהוא התכוון באמת ל VMware.

רק קח בחשבון שזה כמו להריץ שני מחשבים על מחשב אחד, מה שאומר שהמעבד מתאמץ פעמיים, הרדיסק מנוצל ועובד בשביל שתי מערכות וזה אומר ששתי המערכות יהיו מאוד איטיות אלא אם כן יש לך מחשב תותח על שיכול לטפל בשניהם.

וכמו שנאמר, התוכנה היא לתקופת ניסיון... אז תבין את הרמז.

אני אישית אוהב להחזיק שני מחשבים עם שתי מערכות הפעלה ובכל אחד להריץ מה שצריך להריץ.

אני צוחק על כל הילדים (ואני מדגיש ילדים) שרוצים להראות יותר קוליים ומתאמצים בפרנציפ לעבוד על אפילו אם זה אומר שהם לא יכולים לעשות דברים כמו לפתוח קבצי EXE (לא שאתה כזה חס וחלילה).

תמיד תראו אותם עם התירוץ "אז מה, אני לא צריך לשחק, יש לי משחקים ללינוקס וזה מספיק לי" או "אז מה אם אני צריך לעבוד עם תוכנת הדואר של נטסקייפ ואין לי את כל הייתרונות של אוטלוק.. שטויות.. לא צריך את זה.."

האמת כשאני חושב על זה.. יש גם מבוגרים כאלה.. אני מכיר אישית אחד שניסה לקחת חברה שלמה ולהחליף להם את כל מערכות ההפעלה ללינוקס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה של כל תוכנות האמולציה הללו שמריצות מערכות הפעלה במקביל (כדוגמת WIN4LIN VMWARE ועוד כמה) לא יריצו לך משחקים

כי אין להן את ה API של הDX וגם לא תוכל להתקין אליהן, בנוסף אין להן תמיכה בעברית ועוד הרבה פונקציות שחסרות

שבלעדיהם המשחקים לא ירוצו (כי הן לא IMPLANTED).

ובכל מיקר יש לך סיכויים הרבה יותר גבוהים להריץ משחקי עם WINE מאשר עם התוכנות האמולציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לשחק, תשתמש בפלטפורמה שבנויה למשחקים.

אם אתה רוצה לפתח תשתמש בפלטפורמה לפיתוח.

בעולם אידיאלי כל המשחקים היו רצים על קונסוליות וכדומיהן וכל הדברי האחרים היו רצים על PC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

אני אישית אוהב להחזיק שני מחשבים עם שתי מערכות הפעלה ובכל אחד להריץ מה שצריך להריץ.

אני צוחק על כל הילדים (ואני מדגיש ילדים) שרוצים להראות יותר קוליים ומתאמצים בפרנציפ לעבוד על אפילו אם זה אומר שהם לא יכולים לעשות דברים כמו לפתוח קבצי EXE (לא שאתה כזה חס וחלילה).

תמיד תראו אותם עם התירוץ "אז מה, אני לא צריך לשחק, יש לי משחקים ללינוקס וזה מספיק לי" או "אז מה אם אני צריך לעבוד עם תוכנת הדואר של נטסקייפ ואין לי את כל הייתרונות של אוטלוק.. שטויות.. לא צריך את זה.."

האמת כשאני חושב על זה.. יש גם מבוגרים כאלה.. אני מכיר אישית אחד שניסה לקחת חברה שלמה ולהחליף להם את כל מערכות ההפעלה ללינוקס..

ואתה בכלל לא מתלהב. אין אני אוהב לצחוק על הילדים האלה, ואני מדגיש ילדים, שחושבים שהם יודעים הכל. תסביר לי מה אתה כבר עושה עם 2 מחשבים עם 2 מערכות הפעלה שונות. לא משנה שאתה כנראה לא משתמש תמיד בשניהם ורוב הסיכויים שאתה לא משתשמש בלינוקס אבל אתה גם לא יכול לחבר את השניים ברשת בגלל השוני במערכות הפעלה.

אז תמשיך לצחוק על הילדים האלה שלך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...