ליברמן אומר בכנסת את מה שהרבה חושבים אך לא מעיזים להגיד... - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליברמן אומר בכנסת את מה שהרבה חושבים אך לא מעיזים להגיד...

Sting

Recommended Posts

להבדיל מהקוקסינלים מהימין שבשבילם כל הערבים אותו דבר

ערבי טוב זה ערבי מת וערבי גבר זה ערבי בקבר?

ערבי תותח זה ערבי נרצח :smile1:

ערבי נשמה זה ערבי 6 מ' מתחת לאדמה :xyxthumbs:

ועכשיו בנימה רצינית יותר, אני מבין את IG לחלוטין.

יש למדינה הזאת אויבים, אין שום סיבה להתייחס אליהם בסלחנות,

בטח לא כשהם יושבים בתוכך.

נ.ב-

איך אפשר להיות געזן כלפי עם שלא קיים (פלשתינאים)?

אתם יודעים מה? אני גזען!

אני שונא שדונים ואלפים, מעצבנים אלה חבל"ז... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ערבי תותח זה ערבי נרצח :smile1:

ערבי נשמה זה ערבי 6 מ' מתחת לאדמה :xyxthumbs:

6 פיט... 2 מטר ;)

יופי לב... ממש בוגר...

בחיי אתם פה רבים כמו בני 8...

מה אתה רוצה שיהייה פה כשלאנשים יש קריאה והבנה סלקטיבית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG... זה לא אומר שאתה צריך להתבטא כמו בן 8

Psy, ערבים זה מכה, כן, במיוחד שהם מטירה והם מתרכזים בחבורות בקניון ובשולחנות הביליארד. הם עושים בלאגן. אבל לדעתי זה לא שונה מחבורות ערסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערבי טוב זה ערבי עם עט :smile1:

עומרי אני מזמין אותך יום שישי אחד לכפר סבא תראה מה זה ערבים,מספיק אנשים כבר נדקרו.

דרך אגב, אני שוכר דירה במרכז

ודלת מולי גרים זוג ערבים

ובאופן כללי יצא לי להכיר לא מעט ערבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG... זה לא אומר שאתה צריך להתבטא כמו בן 8

Psy, ערבים זה מכה, כן, במיוחד שהם מטירה והם מתרכזים בחבורות בקניון ובשולחנות הביליארד. הם עושים בלאגן. אבל לדעתי זה לא שונה מחבורות ערסים.

רק שבחברה היהודית הרוב זה לא ערסים, ובחברה הערבית הרוב עושים בלאגן (יש אצלנו סטודנטים ערבים שיושבים כל היום על הדשא מעשנים נרגילה וצועקים כל מיני דברים לכוסיות- דוגמא לעלית האינטליגנצייה שלהם...)

דרך אגב, אני שוכר דירה במרכז

ודלת מולי גרים זוג ערבים

ובאופן כללי יצא לי להכיר לא מעט ערבים

וכמה זמן ביום אתה נמצא איתם בקשר\ שומע שיחות שלהם?

אני מדבר על להכיר ערבים קצת מעבר ל"שים לי חומס קצת חריף בלי צ'יפס"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמה זמן ביום אתה נמצא איתם בקשר\ שומע שיחות שלהם?

אני מדבר על להכיר ערבים קצת מעבר ל"שים לי חומס קצת חריף בלי צ'יפס"...

עבדתי עם ערבים

למדתי עם ערבים

די כבר עם הסטיגמות המטופשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע ,יצא לי להכיר כמה ערבים ש וואללה הם סבבה,2 - 3.

אבל הרוב ,תן להם הזדמנות והם ידקרו אותך בתחת.

לא מזמן נכסתי עם חבר לטירה,איך הסתכלו עלינו וגם היו כאלה שקיללו כאילו אין מחר.

שישי שעבר באו 2 ערבים לידידה שלי שיחקו אותה שוטרים(הא??) אמרו שהם רוצים לקחת אותה לחקירה בגלל שהיא מעשנת(הא??) ותאמין לי אם לא הינו איתה שם היו גם לוקחים אותה בכוח ועושים לה אני יודע מה.

אחרי שהם ניסו ולא הצליחו הם תקפו את חבר שלי.

ועוד מקרה 3 בנות שהיו איתי בשכבה בכיתה ט' ישבו עם 3 ערבים שהכירו בקניון,הערבים שמו להם משהו בקולה,והם ניסו לאנוס אותם.

איך שהוא הבנות עוד יצאו מזה וברחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שילכו כוסשילירעבק הערבים החארות האלה

מה אתם כולם משחקים אותה תמימים?

שכחתם כבר את התחקיר של ערוץ 10 בנוגע לבחירות המזויפות בכפרים ערביים?

"20 אנשים נכנסו, 20 בסה"כ היו. המועצה דיווחה על 400 קולות! 99% לברק ו-1% לאיילון!~"

מה אתם משחקים אותה תמימים? הוא יודע בדיוק מה הולך שם, וברור שהח"כים הערביים תומכים בטרור!

שילכו להזדיין, אתמול ראיתי בחדשות שערבים צועקים בישראל: "חמאס! חמאס!" "חמאס הכי טוב!"

זה לא רק ליברמן, זה גם זבולון אורלב: http://news.msn.co.il/news/StatePoliticalMilitary/Political/200606/20060629105846.htm

שכחתם כבר את החבר-כנסת הערבי שבגד במדינה ועכשיו הוא מתחבא לו באיזה בקתה ערבית מחורבנת מי יודע איפה?

איכשהו היה זיופים בעבודה בקרב הערבים, ואיך שהוא כל הבחירות כל המתמודדים רצו אחרי "פואד!"

למה? כי הוא יכול להשיג את קולות הערבים!! איך זה?! הרי בחוק כתוב שהבחירות הם אישיות!

שילכו להזדיין

ההודעה החכמה ביותר בפוסט.

אני ממש לא ימני ודיי נוטה לשמאל-מרכז,אבל אי אפשר להגיד שהוא לא צודק,אתם פשוט רוצים להתעלם מהמציאות.

ליברמן פשוט אמר את האמת הכואבת בפנים,אבל זוהי האמת ויש להתמודד איתה,ח"כים ערביים זה פשוט שימוש בחוק לרעה וניצול הדמוקרטיה בצורה המכוערת ביותר.אל תשכחו שגם היטלר נבחר באופן דמוקרטי וחוקי ותראו מה קרה.

כל הקטע של הח"כים הערביים במדינה ערבית זאת פשוט בדיחה אחת גדולה ולדעתי צריך לצאת חוק שכל מי שנמצא בכנסת או בעל השפעה קירבה אשר תשפיע על הקהל הרחב חייב להיות יהודי או בעל לאום שהיא ממדינה ידודתית ולפיכך ערבים לא יוכלו להשתמש בדמוקרטיה בצורה רעה.

נ.ב

אני לא שונא את כל הערבים,אני מכיר מספר ערבים שהם ממש אחלה בני אדם אבל הם מיעוט ותמיד האינטרס שלהם יהיה חזק מהם.

נקודה למחשבה חבר'ס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להוריד להם חסינות, אם יש הוכחות, כנראה שאין, חוץ משמועות קלושות. -> תנסה גזר זה מרגיע.

קראו לי, אז באתי 8).

בג"צ 11225/03, בשארה נ' היועה"מ לממשלה:

בשארה, חבר בכנסת , קרא מספר פעמים למלחמה כנגד מדינת ובייחוד לשימוש בטרור, כולל בזמן ביקור לא מאושר בסוריה. ועדת הכנסת החליטה להמליץ על הסרת חסינותו לצורך העמדתו לדין ומליאת הכנסת אישרה את ההמלצה.

בשארה עתר לבג"צ נגד הסרת חסינותו ועתירתו התקבלה ברוב קולות. אהרן ברק קבע שבשארה אמנם עבר על החוק, אבל תמיכה בטרור וקריאה להפעלתו כנגד המדינה בזמן ביקור בלתי חוקי במדינת אויב היא חלק מהותי מתפקידו של חבר כנסת ולפיכך נופלת תחת החסינות המהותית של חברי הכנסת, אותה אי אפשר להסיר.

וכך בשארה ניצל ונשאר בכנסת, עד לרגע בו החליט להימלט מהארץ כדי שלא יועמד לדין באשמת סיוע לחיזבאללה.

תנסה גזר, אומרים שזה משפר את הראייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעה: תרכז את כל הבגצ"ים האלה וקישורים לכתבות על פגישות של הח"כים הערבים עם גורמים עויינים והתבטאויות שלהם נגד המדינה לFAQ... זה יחסוך לכולנו זמן ופאדיחות לחלק מהאנשים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שישי שעבר באו 2 ערבים לידידה שלי שיחקו אותה שוטרים(הא??) אמרו שהם רוצים לקחת אותה לחקירה בגלל שהיא מעשנת(הא??) ותאמין לי אם לא הינו איתה שם היו גם לוקחים אותה בכוח ועושים לה אני יודע מה.

יש לה מזל i suppose

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1393906

ותגידו זה נכון התרגום בחלק השני?-http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1642028

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...