YES MAX שווה הצטרפות? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

YES MAX שווה הצטרפות?

SpiritKnight

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא לא אמור לשפר את האיכות =|

זה רק ממיר שגם מקליט עד 14 שעות של הקלטה וזה מעפן..

כבר עדיף לך לקחת , האמת שהם תמיד אותם , באמת לפי בדיקה שלי זה תמיד אותם בשתי החברות ולעיתים זמני שידור תואמים.

אתה יכול לשלם 10 שקל בחודש על VOD שלדעתי מספק מאוד חוץ מזה שהוא לא מקליט את מה שאתה מבקש, אלא מקליט את כל הסדרות (סדרות בלבד עולים כסף)

שתי החברות הם קקות אבל זה מה שיש.. אני הייתי מעדיף הוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב לי.

הייתי בהוט שנים-רק תקלות, אין מה לראות כמעט ומחיר יקר.

עברתי ליס לפני 3 חודשים-עולם אחר, יש המון מה לראות, אין תקלות בכלל, יותר זול(גם קיבלתי חודש חינם)

מאוד מרוצה בסך הכל וממליץ בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין על יס מקס, זה מכשיר מעולה!

אתה יכול לראות מה שאתה רוצה - מתי שאתה רוצה. אתה פשוט אומר לו איזה סדרות להקליט, ומתי שאתה רוצה לראות יש לך מה לראות. (האמת שאת רוב הסדרות אני מוריד, אבל עדיין...). אם זה לחדר שינה יכול להיות שתרצה להוציא אותו מהחשמל בלילה, זה מעצבן הרעש שלו (פחות ממחשב, זה רעש כזה של HD).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא של HD, של מאורר 40 ממ אם כי לפי דעתי קצת אויר דחוס והבעיה נפתרה

אם אתה רוצה עוד חיסרון קטן בYES MAX, את רוב התוכניות אפשר להקליט אבל, את התוכניות נניח מדסקברי אי אפשר להקליט [ז"א להקליט את כל הפרקים- להקליט את הסדרה], אולי לך זה לא יפריע אבל לי זה קצת (אמריקן צ'ופר :'()

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא של HD, של מאורר 40 ממ אם כי לפי דעתי קצת אויר דחוס והבעיה נפתרה

אם אתה רוצה עוד חיסרון קטן בYES MAX, את רוב התוכניות אפשר להקליט אבל, את התוכניות נניח מדסקברי אי אפשר להקליט [ז"א להקליט את כל הפרקים- להקליט את הסדרה], אולי לך זה לא יפריע אבל לי זה קצת (אמריקן צ'ופר :'()

סוף סןף עוד מעריץ של אמריקן צ'ופר :xyxthumbs:

מייקי מלך העולם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שמועות שבקרוב יס נכנסים לשוק הHIGH DEF.

זה אומר שאם תקנה עכשיוו יס מקס תצתרך לקנות ממיר חדש שתומך בHIGH DEF שיעלה לך יותר מיס מקס - אם שיפור באיכות תמונה זה מה שאתה מחפש הייתי מחכה ומשקי בממיר אחר ולא יס מקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...