YES MAX שווה הצטרפות? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

YES MAX שווה הצטרפות?

SpiritKnight

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הן לא, כשעברנו דירה קיבלנו ממיר מצוין (דוקסיס) מהיר, דק, יפה ועובד טוב מאוד!

לאחר מכן הוא נשרף ובטענה מגוחכת של "אין לנו במלאי דוקסיסים" הביאו לנו ממיר שמן איטי ומגעיל במקום. ::)

לא היית מספיק עיקש.

מנסיון, עקשנות והרבה צעקות ואיומים [על התנתקות] עושים את העבודה.

מאז שהחליפו לנו את ממיר הסמסונג הראשון בדוקסיס, לא ראינו יותר את הסמסונג, ולמעשה, תקופה קצרה לאחר מכן הוחלפו כל הסמסונגים האיטיים והמעצבנים בדוקסיסים. ולא נעשה שום שימוש בהקשר ל-HWzone.

מבוסס על משהו? לי יש קשרים ביס (אבא מקשר בין יס לחברת קבלנות וכל המתקינים אצלנו מהחברה הזו) ואף פעם לא שמעתי על זה :nixweiss:

כן. מבוסס על נסיון אישי.

זה בדיוק מה שאנחנו עשינו. ואני יכול לומר שזה לקח משהו כמו חודש והרבה צעקות, איומים [על התנתקות ועזיבה], שיחות טלפון ועוד.

השאלה אם זה שווה לך את זה. תמורת האפשרות לצפות בתוכן הקיים, תוך כדי הקלטת תוכן חדש בממיר חדש [יותר].

התקווה היחידה שלי, היא שהממיר החדש יהיה תקין ולא יעשה בעיות. אחרת, זה יהיה פשוט טירוף, להחליף כל כמה חודשים ממיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בעלים ולקוח גאה של Yes Max ו- Yes (בהתאמה) אני יכול לומר לך בודאות - לך על זה.

השירות של HOT שווה למיץ של הזבל (בלשון המעטה!) פשוט חלמאיות כללית בלתי נסבלת.

מבחינתי הסיבות היחידות להצטרף להוט הן Lost וערוץ ביפ. אבל גם ב- Yes יש תוכן מעולה, המון ספיישלים (לקראת חגים ואירועים מיוחדים, לדוג' ביום העצמאות סרטי בורקס קלאסיים, בסוכות סרטי קומדיה וסטנדאפים ולקראת טקסי קאן והאוסקר הביאו שלל סרטים משובחים, ובעזרת המקס אתה יכול להקליטם ולבנות לך ספריה יפה), הרבה הרבה סדרות חדשות ומרעננות ועוד. עדיין הייתי מעדיף את ביפ (סאות'פארק, סטנדאפ כל יום ועוד הרבה) אבל לא נורא. ועוד לא ציינתי את השירות, שהוא פשוט מושלם. יום אחד התקשרתי בנוגע לתקלה כלשהי - ומה ענו לי? בעוד שעה טכנאי יהיה אצלך בבית ויטפל בתקלה. אפשר לבקש יותר?

מבחינת הביצועים של הממירים הם אותו הדבר, אבל נקודה טובה לזכות תהיה שהזפזופ בשלטים שלהם יותר נוח.

לגבי היס מקס - לדעתי הוא פותח את ה- VOD, שלדעתי הוא מנגנון דפוק ומנופח... הרוב שם בתשלום, אין מבחר גדול ורוב הדברים לא קולעים לטעמי. לוקח גם יותר זמן עד שסרט עולה מאשר היס מקס, אבל זה מובן מאליו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתמצא עם השירות של HOT אבל אני יכול להגיד לך שהקטע עם הטכנאי היה כנראה כי היה אחד קרוב אליך ולכן הוא יכל לקפוץ ולבדוק, אם תגור בחור או תתקשר ביום שלא יבקשו תמיכה, תאלץ להמתין.

להוט מלבד ערוץ "חברים" (ביפ), אין יותר מדי מה להציע, אז יש להם אבודים ו24 אבל עם האיכות של הארץ זה עצוב :'(

מה מיוחד בזפזופ של הוט? האיטיות בין ערוץ לערוץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתמצא עם השירות של HOT אבל אני יכול להגיד לך שהקטע עם הטכנאי היה כנראה כי היה אחד קרוב אליך ולכן הוא יכל לקפוץ ולבדוק, אם תגור בחור או תתקשר ביום שלא יבקשו תמיכה, תאלץ להמתין.

להוט מלבד ערוץ "חברים" (ביפ), אין יותר מדי מה להציע, אז יש להם אבודים ו24 אבל עם האיכות של הארץ זה עצוב :'(

מה מיוחד בזפזופ של הוט? האיטיות בין ערוץ לערוץ?

אמנם זה היה מקרה חריג - אבל לא עד כי כך. בכל פעם שהזמנתי שירות, עם הדגש על הכל פעם, הטכנאי בא למחרת (אני מניח שזה לא המקרה בימי שישי\שבת וחגים, אך התמזל מזלי ולא היו לי תקלות בזמנים הללו...). לגבי ביפ, מבחינתי זה מוקד משיכה אדיר להוט... תמיד יש מה לראות ולרוב זה מצחיק, וזה אכן ערוץ חברים קלאסי, אבל האמת היא שזהו מוקד המשיכה _היחיד_, בנוסף לאבודים, שבאמת חבל שאין ביס. 24 לא מעניינת אותי כרגע.

ובדבר הניווט - בשביל להעלות את תפריט הזפזופ האדום של , אפשר פשוט ללחוץ על אחד מהחצים (למעלה\למטה\ימינה\שמאלה) והוא קופץ ישר, ואילו ביס, צריך קודם ללחוץ על סימן ה- (?), ורק אז להתחיל עם החצים. ככה זה לפחות אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2 מקסים בבית, מאיפה הבאתם את השטות של ה14 שעות הקלטה?!?! :bash: זה בסביבות 200!!! זה לא מקליט תוכן HD שתופס 20GB לשעה!!!

אני לא זוכר כמה אני משלם, אבל הכי משתלם זה שכירות.

ולמי ששאל: כן, אפשר לשדרג(אבל רק בדגם הקודם) - זה עולה משהו כמו 400 ש"ח, לא זוכר בע"פ.

אחד מהשניים היה מקולקל מההתחלה ונשרף חודש אחרי, שניהם עובדים עד היום בלי בעיות.

אני נתקלתי בבעיה אחת בלבד: הפסקת חשמל? קפיצת מתח? תשכחו מלראות ברבע שעה הקרובה לפחות... כן, זה הזמן שלוקח לממיר לעלות לאחר קפיצת/נסיקת מתח. הוצאת הכבל מהחשמל בדרך כלל לא גורמת לזה וברגע שמחברים מחדש ניתן לצפות.

בניגוד לדגם הקודם אין רעשים מהHD בכלל.

עדיין יש כמה שיפורי תוכנה לעשות, אבל לא נתקלתי בבאגים קשים במיוחד ועד כמה שאני יודע המצב יותר טוב מאצל . בעיה מציקה אחת היא שאי אפשר להקליט שתי תוכניות שמתחילות אחת אחרי השניה בערוצים שונים(בערוץ אחד אין בעיה).

שליטה נוחה.

שירות?

טלפוני: מטומטם, מנסים לעבוד עליך. אומרים לך לנתק מהחשמל, לחכות 2 דקות ולהחזיר בטענה שהם מורידים למכשיר תיקון תוכנה(איך לעזאזל יש לכם גישה למכשיר שלא מחובר לחשמל ולא עובד?!?!). אחרי שזה לא עוזר(כמובן) מתאמים לך שעה שיבוא טכנאי.

טכנאים: אדיבים, תמיד באים בזמן.

הבעיה אצלהם היא לוגיסטית - לא מודיעים לטכנאים מה הבעיה ואם דרושה החלפת מקס(ב99% מהמקרים, עוד לא שמעתי על מישהו שפתחו לו את הממיר בבית והחליפו איזה רכיב) אז בדרך כלל אין להם או כי הם כבר החליפו ללקוחות אחרים ונגמר להם או שמראש הם לא צוידו או שכל מה שהיה להם הם ביצעו איתם התקנות של לקוחות חדשים... במקרה כזה שמים לך ממיר רגיל( :pissed:) ומתאמים לך החלפה לכמה ימים אחר כך שזה מעצבן מאד מאד :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין יש כמה שיפורי תוכנה לעשות, אבל לא נתקלתי בבאגים קשים במיוחד ועד כמה שאני יודע המצב יותר טוב מאצל . בעיה מציקה אחת היא שאי אפשר להקליט שתי תוכניות שמתחילות אחת אחרי השניה בערוצים שונים(בערוץ אחד אין בעיה).

אפשר בלי בעיה להקליט. וגם אפשר להלקליט 2 סדרות במקביל (אבל אז אי אפשר לראות טלוייזיה :S)

שירות?

טלפוני: מטומטם, מנסים לעבוד עליך. אומרים לך לנתק מהחשמל, לחכות 2 דקות ולהחזיר בטענה שהם מורידים למכשיר תיקון תוכנה(איך לעזאזל יש לכם גישה למכשיר שלא מחובר לחשמל ולא עובד?!?!). אחרי שזה לא עוזר(כמובן) מתאמים לך שעה שיבוא טכנאי.

הם יכולים לשלוח לך עידכונים ומעבר לזה, אם אתה רוצה לאפס אותו אז קח טריק של טכנאי - תכבה אותו (או תוציוא מהחשמל, לא זוכר) ואז תלחץ על כל ה4 כפתורים (או שזה 5? למעלה,למטה,ימינה,שמאלה ואלי גם על הYSE) ואז תחזיר אותו והוא יתאפס

טכנאים: אדיבים, תמיד באים בזמן.

הבעיה אצלהם היא לוגיסטית - לא מודיעים לטכנאים מה הבעיה ואם דרושה החלפת מקס(ב99% מהמקרים, עוד לא שמעתי על מישהו שפתחו לו את הממיר בבית והחליפו איזה רכיב) אז בדרך כלל אין להם או כי הם כבר החליפו ללקוחות אחרים ונגמר להם או שמראש הם לא צוידו או שכל מה שהיה להם הם ביצעו איתם התקנות של לקוחות חדשים... במקרה כזה שמים לך ממיר רגיל( :pissed:) ומתאמים לך החלפה לכמה ימים אחר כך שזה מעצבן מאד מאד :pissed: :pissed:

אכן, קצת מעצבן שאם לא נשאר מאקס אז אתה די נדפק. אצלי כמו שאמרתי, תמיד באו מהחברה שאבא עובד איתה אז אני זוכר שהטכנאי נסע עד לשהם או משהו להביא ממיר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא של HD, של מאורר 40 ממ אם כי לפי דעתי קצת אויר דחוס והבעיה נפתרה

אם אתה רוצה עוד חיסרון קטן בYES MAX, את רוב התוכניות אפשר להקליט אבל, את התוכניות נניח מדסקברי אי אפשר להקליט [ז"א להקליט את כל הפרקים- להקליט את הסדרה], אולי לך זה לא יפריע אבל לי זה קצת (אמריקן צ'ופר :'()

מה זאת אומרת "אי אפשר להקליט"? אי אפשר להקליט אותה מראש?

אגב גם אני צופה מושבע של אמריקן צ'ופר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, לא הסברתי את עצמי נכון.

הבעיה היא שלמרות שבכל רגע אתה מקליט רק תוכנית אחת אתה עדיין לא יכול לראות משהו אחר(בהתחלה של התוכנית השניה, אחרי זה אין בעיה) בגלל טווח הביטחון שממשיך להקליט כמה דקות אחרי הסוף ומתחיל כמה דקות לפני ההתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...