YES MAX שווה הצטרפות? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

YES MAX שווה הצטרפות?

SpiritKnight

Recommended Posts

סוף סןף עוד מעריץ של אמריקן צ'ופר :xyxthumbs:

מייקי מלך העולם !

אבל הוא סתם מקבל קרדיט ולא עושה כלום ::) מה שכן, הוא מצחיק רצח :-*

קיצר, אמריקן צופרס וMB אלו הסדרות הכי טובות שיש 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

HD של מקסטור?? מגניב

זה בול כמו במחשב לא? (לא החברה, הדגם/סוג)

אי אפשר באמת לשים אחד גדול יותר או לחבר אותו לממחשב ולהעתיק את הסרטים או לשפר את מערכת ההפעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nixweiss::kopfpatsch:

ברור שזה כמו מחשב, איזה עוד כבר יכול להיות

ואפשר לשים אחד יותר גדול הרי זה מה שהמדריך מדבר עליו :kopfpatsch:

לגבי להעתיק את הדברים משם, צריך לראות את זה, אולי זה באמת אפשרי (אם זה לא מוצפן) ולשפר את מערכת ההפעלה לא, היא לא נמצאת על הHD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nixweiss::kopfpatsch:

ברור שזה כמו מחשב, איזה עוד כבר יכול להיות

ואפשר לשים אחד יותר גדול הרי זה מה שהמדריך מדבר עליו :kopfpatsch:

לגבי להעתיק את הדברים משם, צריך לראות את זה, אולי זה באמת אפשרי (אם זה לא מוצפן) ולשפר את מערכת ההפעלה לא, היא לא נמצאת על הHD

מה ברור בזה?

אולי החיבור שלו שונה ואין מתאם כזה למחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי ראית במדריך איך הכונן מתחבר

ואתה גם מודע לזה שאין יותר מדי חיבורים שונים ל HDים והיה גם רשום שהוא הוציא מהמחשב (אם אני לא טועה) ומכל אלה ניתן להסיק שזה כונן רגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שכבר הסטנו קצת את הדיון.

אני לא מבין משהו, YES MAX ו-HOT MAGIC משתמשים בטכנולוגיה של NDS [אותה טכנולוגיה?] להצפנת התוכן שמוקלט בכוננים הקשיחים.

זה אומר שאי אפשר לקחת תוכן ולהעתיק מהממירל מחשב אבל אפשר להחליף HDD ולעשות GHOST מהכונן הישן לחדש? אם כן, אז נחמד, כי לפחות אפשר לשדרג את הכונן הקשיח. ואני לא מבין למה YES ו-HOT לא מציעות אפשרות לשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי הן כן, רק שהן לוקחות על הזה הרבה כסף.

לא ידעתי את זה.

אתה יודע כמה HOT לוקחת על שדרוג. ולמה משדרגים? שווה לבדוק.

גם די מעצבן שאין להם איזה כלי לגבות את הדברים שמוקלטים כי כל פעם שמחליפים ממיר הכל הולך :-[

נכון. זה בהחלט מעצבן.

הדרך היחידה היא, לשכנע אותם לארגן לך ממיר חלופי זמני, עד שתסיים לראות את התוכניות שיש לך על הממיר הקיים.

ולאחר מכן, שייקחו ממך את הממיר הדפוק, והחלופי יישאר אצלך או שייקחו את הדפוק ויתקנו ויחזירו לך וייקחו את החלופי. מה שמתאים לך.

אבל! זה לוקח המון זמן לשכנע אותם לעשות את זה. המון זמן! וצריך ליפול על הבן-אדם הנכון מיד או לאיים הרבה פעמים שאתה מתנתק ולהביא אותם למצב שאתה נמצא משליחת הפקס לניתוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הן לא, כשעברנו דירה קיבלנו ממיר מצוין (דוקסיס) מהיר, דק, יפה ועובד טוב מאוד!

לאחר מכן הוא נשרף ובטענה מגוחכת של "אין לנו במלאי דוקסיסים" הביאו לנו ממיר שמן איטי ומגעיל במקום. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשדרוג, אין לי מושג, אני פשוט מניח שאם תרצה אז בטח יביאו לך ממיר חדש או משהו (לאיתי)

הן לא, כשעברנו דירה קיבלנו ממיר מצוין (דוקסיס) מהיר, דק, יפה ועובד טוב מאוד!

לאחר מכן הוא נשרף ובטענה מגוחכת של "אין לנו במלאי דוקסיסים" הביאו לנו ממיר שמן איטי ומגעיל במקום. ::)

דיברנו על ממירים עם HD ולא סתם ממירים

נכון. זה בהחלט מעצבן.

הדרך היחידה היא, לשכנע אותם לארגן לך ממיר חלופי זמני, עד שתסיים לראות את התוכניות שיש לך על הממיר הקיים.

ולאחר מכן, שייקחו ממך את הממיר הדפוק, והחלופי יישאר אצלך או שייקחו את הדפוק ויתקנו ויחזירו לך וייקחו את החלופי. מה שמתאים לך.

אבל! זה לוקח המון זמן לשכנע אותם לעשות את זה. המון זמן! וצריך ליפול על הבן-אדם הנכון מיד או לאיים הרבה פעמים שאתה מתנתק ולהביא אותם למצב שאתה נמצא משליחת הפקס לניתוק.

מבוסס על משהו? לי יש קשרים ביס (אבא מקשר בין יס לחברת קבלנות וכל המתקינים אצלנו מהחברה הזו) ואף פעם לא שמעתי על זה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...