צריך עזרה בקניית מחשב חדש - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בקניית מחשב חדש

e-r-a-n

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני שוקל ברצינות לשלוח אילך מעטפת אנטרקס בגלל הציטוטים שלך !

קודם כל, מעבד, אנשים פה נסחפים ואומרים לך ללכת על 1700+ וחבל. בתקציב של 9000 ש"ח אתה יכול להרשות לעצמך את 1800+. ההבדל בינו לבין 1900+ לא מורגש כלל. במעבר מXP 1900+ ל1800+ כבר תחסוך איזה 55 דולר שזה 250 ש"ח.

אתה שם לב שאתה סוטר טאת עצמך...?!

אין לבן אדם כל סיבה לקנות מעבד מהיר יותר מה- XP1700 בגלל כמה סיבות:

1. אין הבדל ביצועים בין ה- XP1700 לבין המעבדים המהירים יותר.

2. שני המעבדים המהירים יותר עולים כ- 300 וכ- 600 ש"ח יותר בהתאמה.

3. מזה משנה כמה כסף יש לו ?! תמיד יש על מה להוציא אותו !

בקשר למסך, בתקציב כמו שלך, לא לוקחים מסך כזה. או שתחליט לקחת את המסך 17" הכי איכותי שיש בעולם, שהוא IIYAMA 413 PRO שעולה 1820 ש"ח. מאוד יקר למסך 17" (בערך עוד איזה 400 ש"ח יחסית לפלטרון) אבל זה המסך 17" הכי טוב בעולם. או, שאתה יכול לקחת מסך 19" "לא איכותי משהו" אבל עדיין בסדר גמור, שזה 955DF שעולה בסביבות 1720 ש"ח. לא יודע מה איתך, אני הייתי הולך על IIYAMA 413 PRO. תמיד תוכל לשחק איתו ב1600*1200 אם תרצה....... אם לא יותר.

כמה דברים:

4. עם כזה תקציב אתה בקלות יכול לקחת מסך "19 ברמה גבוה כמו ה- 959NF או אפילו יותר יקר כמו ה- IIYAMA PRO 452.

5. ה- 955DF הוא בהחלט לא "לא איכותי משהו" ! זה מסך מעולה.

6. אם בכל זאת הבן אדם רוצה מסך "17 אז ישאר לו המון כסף לרמקולים / מארז / כרטיסי הרחבה שונים / כסא חדש למחשב / שולחן חדש...

בקשר לכרטיס מסך, גם אני הייתי ממליץ לך להוריד לTi200 (עדיין של הרקולס) כי ההבדל מחירים מאוד גדול והייתרון ביצועים לא מורגש, ובתקופה שהוא יהיה מורגש (עוד בערך שנתיים) יהיו לך אופציות טובות יותר ומהירות יותר (אופציות=כרטיסי מסך) שיעלו לך כמו ההפרש שעכשיו אתה תשלם (ההפרש בין TI500 לבין TI200) כך שזה שעדיף לך לקחת עכשיו TI200.

גם אני חושב ככה...

לא צריך להשתולל על הכרטיסים הללו שגם ככה לא יתנו לך שיפור שכדאי לבזבז עליו את הכסף (יש לציין כי מדובר פה ביותר מ- 700 ש"ח הפרש !).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שוקל ברצינות לשלוח אילך מעטפת אנטרקס בגלל הציטוטים שלך !

OK. לקחתי זאת לתשומת ליבי :)

אתה שם לב שאתה סוטר טאת עצמך...?!

אין לבן אדם כל סיבה לקנות מעבד מהיר יותר מה- XP1700 בגלל כמה סיבות:

1. אין הבדל ביצועים בין ה- XP1700 לבין המעבדים המהירים יותר.

2. שני המעבדים המהירים יותר עולים כ- 300 וכ- 600 ש"ח יותר בהתאמה.

3. מזה משנה כמה כסף יש לו ?! תמיד יש על מה להוציא אותו !

אני לא סוטר את עצמי. מעבד 1700 זה יחסית נמוך, לא בביצועים, אבל בתקציב כזה מותר לו להשוויץ ב1800 שלו. סך הכל, זה לא שיש לו הרבה מה להשקיע ברכיבים אחרים בתקציב הזה.

1. ברור שיש, כרגע לא מורגש. במידה והמחשב הזה לא יוחלף עוד שנה וחצי (או פחות), הוא כבר יתחיל להרגיש את ההבדל.

2. לא דיברתי על 1900+. דיברתי על 1800, והוא עולה 250 יותר ולא 300.

כמה דברים:

4. עם כזה תקציב אתה בקלות יכול לקחת מסך "19 ברמה גבוה כמו ה- 959NF או אפילו יותר יקר כמו ה- IIYAMA PRO 452.

5. ה- 955DF הוא בהחלט לא "לא איכותי משהו" ! זה מסך מעולה.

6. אם בכל זאת הבן אדם רוצה מסך "17 אז ישאר לו המון כסף לרמקולים / מארז / כרטיסי הרחבה שונים / כסא חדש למחשב / שולחן חדש...

4. ברור שהוא יכול, תסדר לו אתה בדיוק את המפרט כדי שזה לא יצא לו יותר מ9300 בערך (הוא אמר לא הרבה מעל 9000 ש"ח. ותחשוב שעל מחשב היום גם לוקחים הרכבה והתקנה של 300 ש"ח). מסך כמו 959NF שזה מסך מצויין הוא יכול לשים, הבעיה היא שהוא לא מוכן לוותר על TI500 כי זה ממש "ייפגע לו בביצועים". הוא לא מבין שבהפרש 700 ש"ח האלה עוד שנה וחצי-שנתיים הוא ייקנה כרטיס מסך חדש שיהיה יותר מהיר מTI500 בטוח. משהו כמו GF5 MX... והרי רק עוד שנה וחצי+ הוא בכלל יתחיל להרגיש את ההבדל בין TI200 לבין TI500. אם הוא יהיה מוכן לוותר על TI500, לקנות את 959NF זאת ההצעה שלי, אני מסכים איתך בנוגע לזה.

5. מסך מעולה למחיר שלו. אבל נטו, בעעעעעע. תגיד פעם ראית אותו שאתה אומר את זה ? לך לאחד הסניפים של דיפו, וכשתראה אותו תחזור אלי ותגיד לי אם הוא באמת מסך מעולה. הוא מעולה יחסית למחיר שלו, אבל לא יותר מזה.

6. נכון. אני בכלל לא הייתי שולךל את האפשרות של לקחת מסך IIYAMA 413 PRO שזה המסך 17" הטוב בעולם. באמת שלא הייתי שולל את האפשרות הזאת. למרות שהמסך 19" של שכן שלו, בטח השכן שלו עובד על רזולוציה 1024*768 ויש לו איזה מאג... השוק מוצף במסכים כאלה. אם אתה חושב ש19" גדול מידי בשבילך, קח את IIYAMA 413 PRO ולא תתחרט... 1800 ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך 19 אינץ' זה דבר מצוין ! קניתי את ה- SyncMaster 955DF , עלה לי 1650 ש"ח במזומן בלמיר לפני העלייה הפראית של הדולר ואני מאד מרוצה. עובד ברזולוציה גבוהה והתמונה ממש טובה.

אבל אם למישהו מאד מאד חשובה האיכות ולא מוכן להתפשר על פחות מהיקר ביותר ובכל זאת יש תקציב מוגבל אז כדאי להסתפק ב-17 אינץ' איכותי כמו מה שכתבו פה בהודעות הקודמות.

בכל מקרה-תתחדש !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא להסחף עם הציטוטים ;D

שמתי לב שאתה לא קורא את ההודעות שלי כי הן ארוכות מידי. אז אם חשוב לך לקנות מחשב טוב, הייתי ממליץ לך לקרוא אותן. בהודעה אחת קצרה אי אפשר לסכם את כל הדברים, מה לעשות. או שבא לך לקנות את המפרט הנוכחי שהצעת (???????????!?!?1?!). תבין, מחשב זה לא מסטיק, הוא לא נגמר מהר והוא עולה הרבה יותר, לכן אפילו אם זה כרוך במאמץ כדי לעשות את הבדיקה והבירורים הכי גדולים (ומשעממים לפעמים) שאתה יכול, לפני שאתה קונה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מסך אני אשאר אם הti 500

כי אני לא רוצה להתפשר עד כדי כך בתחום הזה

למה? ? ? ? ? ? תתפשר .... אולי ישאר לך בתקציב לקנות עכבר ומקלדת :jump:

אין צורך לזרוק את הכסף על דבר כזה.. כי זה לא עד כדי כך משמעותי!

בכסף שישאר תלך לאיזה מסעדה יוקרתית ותזמין את החברה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מסך אני אשאר אם הti 500

כי אני לא רוצה להתפשר עד כדי כך בתחום הזה

למה? ? ? ? ? ? תתפשר .... אולי ישאר לך בתקציב לקנות עכבר ומקלדת :jump:

אין צורך לזרוק את הכסף על דבר כזה.. כי זה לא עד כדי כך משמעותי!

בכסף שישאר תלך לאיזה מסעדה יוקרתית ותזמין את החברה ;D

הוא צודק...

כמה פעמים אני אצטרך לומר לכם, אנשים. כרטיס כזה עולה קרוב ל-2000 שקל!!!

ב-1700 וקצת אתם יכולים כבר לקנות PS2 עם אחלה גרפיקה וסאונד מדהים, ועוד ייתרון - המסך הוא הרבה יותר גדול וגם יותר כיך לשחק ככה!!!

PS2 RULZ!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעניין אותי PS2 ;) משחקים זה לא השימוש היחידי שלי במחשב

וחוץ מזה אני מודע לעובדה שזה 1700 ש"ח פחות או יותר

בהתחלה בכלל חשבתי גם להפחית מזה..

אמרתי לאמא שלי

אני אוריד מהכרטיס מסך לאחד פחות טוב עולה בערך 700 ש"ח פחות משהו כזה

היא סרבה (!) ואמרה לי שהיא לא רוצה שאני אתפשר על כרטיס מסך כי אחרי זה הפשוט יותר הוא סתם חרא

ולא הסכימה לי!!

(אפשר לחשוב כמה התנגדתי.. :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...