בוחרים נשיא! (עידכון: שמעון פרס הוא הנשיא הבא של מדינת ישראל) - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בוחרים נשיא! (עידכון: שמעון פרס הוא הנשיא הבא של מדינת ישראל)

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"להסגיר יהודים לבריטים" איפה, מתי ואיך?

אוסלו? הציבור בחר באדם מסויים ולאחר מכן מתלונן על מעשיו? פעם הבאה ראוי שהציבור יבחר את נבחריו בקפידה יתרה, כי זו אחריותו הבלעדית והוא אחראי גם למעשי נבחריו - לא אף אחד אחר. ורק למקרה שתגידי שהיו כאלה שלא הצביעו עבורו: טוב, מזל שאנחנו מדינה דמוקרטית :)

תחפש בגוגל אני בטוחה שתמצא מידע.

הציבור בחר באולמרט ותראה מה יצא, זה שהציבור מטומטם לא אומר שצריך לעשות מעשים שיביאו לחורבן המדינה. מאוד עצוב לדעת שהמשפחה שלך בשביל כלום. רק המחשבה שאחי יצטרך למות בשביל האקטים הדפוקים של הממשלה הזו, מעוררת בי חרדה עמוקה.. מאוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסיכת האופל, כדי שתרגעי.

הדברים לפני קום המדינה לא היו שחור לבן, ואי אפשר לשפוט אנשים על פי זה.

גם היום ההחלטות אינם קלות, אבל מצד השני אסור להתנהג בזלזול כמו שממשלת אולמרט עשתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופל, איך את יכולה לומר דברים כאלה לאיש שנתן את עצמו למדינת ישראל!!!!

בושה וחרפה!

הוא קידם את נושא השלום וקיבל פרס נובל לשלום, הוא קידם את השלום בין מצרים ויירדן במיוחד, רואים אותו המון עם יצחק רבין...

והוא אחד האנשים הכי צדיקים במדינה, להיות חבר כנסת 48 שנים ועוד לא לעשות שום פשע...

חבל שהוא לא ראש ממשלה, זה היה פי 1000000000000 יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת, אתה לא יודע שנקבות לא אוהבות שאומרים להן תירגעי? ואיך זה תורם בדיוק לדיון?

נולד להרוג היקר, גם ערפאת קיבל פרס נובל לשלום, שאני אזכיר לך מה הוא עשה? ושוב, תקרא קצת, אבל תשקיע, ותגלה לא מעט שחיתויות.

בכל אופן, הדברים לא היו רק לפני קום המדינה, אבל לא משנה. אמרתי את דעתי וזהו. איש באמונתו יחיה, יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציבור בחר באולמרט ותראה מה יצא, זה שהציבור מטומטם לא אומר שצריך לעשות מעשים שיביאו לחורבן המדינה. מאוד עצוב לדעת שהמשפחה שלך בשביל כלום. רק המחשבה שאחי יצטרך למות בשביל האקטים הדפוקים של הממשלה הזו, מעוררת בי חרדה עמוקה.. מאוד..

נראה לי שאת מתבלבלת עם קולק.

הציבור נושא באחריות על החלטותיו לא פחות מנבחריו, אם פרס הוא פושע כך הם גם כל תומכיו באותה תקופה. ואף אחד לא עשה משהו ש"יביא לחורבן המדינה", אני מעדיף את אולמרט על איזה תומך כהנא הזוי מש"ס או יהדות התורה שיביאו לחורבן הרבה יותר מהר מכל אולמרט(שבאופן אישי אני חושב שהוא עשה הרבה מאד ביחס לאנשים אחרים, הבעיה היא שבתור מחליפו של שרון מצפים ממנו להיות מישהו שהוא אינו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסכם אוסלו? פשע? אם זה פשע אז גם רוב הציבור שתמך בהסכם הזה למען הסיכוי שיהיה שלום, פושע.

אז אנחנו מדינה של פושעים.

וברצינות - האדם אולי אוהב את המדינה, ואין לי בעייה שהוא יקבל על עצמו את תפקיד נשיא המדינה, כל עוד הוא לא יחרוג מסמכותו והתפקיד ישאר בעל אופי ייצוגי ורשמי בלבד.

פרס אדם משכיל, בעל כישורים רבים ועל שמו חתומות מספר הצלחות, אך בעיקר כשלונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וברצינות - האדם אולי אוהב את המדינה, ואין לי בעייה שהוא יקבל על עצמו את תפקיד נשיא המדינה, כל עוד הוא לא יחרוג מסמכותו והתפקיד ישאר בעל אופי ייצוגי ורשמי בלבד.

רק בגלל שהוא הפסיד למתחריו או מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופל' date=' איך את יכולה לומר דברים כאלה לאיש שנתן את עצמו למדינת ישראל!!!!

בושה וחרפה!

הוא קידם את נושא השלום וקיבל פרס נובל לשלום, הוא קידם את השלום בין מצרים ויירדן במיוחד, רואים אותו המון עם יצחק רבין...

והוא אחד האנשים הכי צדיקים במדינה, להיות חבר כנסת 48 שנים ועוד לא לעשות שום פשע...

חבל שהוא לא ראש ממשלה, זה היה פי 1000000000000 יותר טוב.

בו לא נגזים ונהפוך אותו לקדוש.. כי הוא די רחוק מזה!

פרס נובל לשלום לדעתי לא שווה את הנייר שעליו הדפיסו אותו, במיוחד שהוא חולק אותו אם אדם כמו ערפת, וזה שראו אותו הרבה אם יצחק רבין לא מקנה לא נקודות זכות, גם הוא לדעתי לא היה מדינאי מבריק(ואני לא רוצה להעליב את זכרו ולקרוא לו פוליטיקאי).

צדיק ופרס זה שני הפכים, אתה לא יכול להיות צדיק במיוחד כשאתה מזוהה אם הפוליטיקה הישראלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מספר הצלחות"?

תגיד, איפה אתה חיי?

מספר ההישגים שלו היו רבים ולהרבה מהם אתה אפילו לא מודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציבור בחר באולמרט ותראה מה יצא' date=' זה שהציבור מטומטם לא אומר שצריך לעשות מעשים שיביאו לחורבן המדינה. מאוד עצוב לדעת שהמשפחה שלך בשביל כלום. רק המחשבה שאחי יצטרך למות בשביל האקטים הדפוקים של הממשלה הזו, מעוררת בי חרדה עמוקה.. מאוד..

[/quote']

מי זה אח שלך?

אי אפשר להסביר את זה טוב יותר (בכשלונות אני משער שאתה מתכוון להסכם אוסלו וכדומה ולא רק שהוא לא נבחר להרבה דברים שהוא התמודד)

נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח? אולי כדאי שתקרא קצת הסטוריה. הבנאדם הזה נצלן ובוגד.

הוא בוגד כמו שרבין היה בוגד :P. זה בנאדם שאין ספק שכל מה שהוא עשה הוא עשה לטובת המדינה ומתוך כוונות טובות. בטח, בדיעבד קל להגיד שאוסלו היו טעות, אבל אז רוב העולם חשב שזה פתח לשלום. הרי אם המצרים היו תוקפים אותנו שנה אחרי הסכמי השלום היית אומרת שגם בגין הוא בוגד ושהוא נתן שטחים תמורת שלום מדומה. זה אחד האנשים שעשו הכי הרבה בשביל המדינה ואחד האנשים בעלי הכוונות הכי טהורות שיש (את לא מאמינה שבאמת אכפת לו מאוד מהשגת שלום, מפיתוח הגליל והנגב ומחיזוקה של בכל התחומים?).

ועם כל הכבוד לדעותיכם - פרס נחל הרבה יותר הצלחות מאשר כישלונות. כישלונות אישים (אי זכיה בהתמודדות) לא רלוונטים. מה שרלוונטי זה כישלונות שפגעו בעם מול הצלחות שעזרו לעם - ומספרם וחשיבותם של ההצלחות הרבה הרבה יותר גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...