בוחרים נשיא! (עידכון: שמעון פרס הוא הנשיא הבא של מדינת ישראל) - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בוחרים נשיא! (עידכון: שמעון פרס הוא הנשיא הבא של מדינת ישראל)

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה בטוח? אולי כדאי שתקרא קצת הסטוריה. הבנאדם הזה נצלן ובוגד.

אני בטוח והיסטוריה אני יודע.

היו לו את העסק בשנות ה90 שהוא ניסה להפיל את שמיר להרכיב ממשלה עם החרדים שזה עומד לרעתו, והיו לו עוד כמה נפילות פוליטיות.

אבל איך אפשר להגיד בוגד על בנאדם שמאז שהוא נכנס לפוליטקה הוא מילא תפיקידים בטחוניים בכירים קידם כל מיני מפעלים בטחוניים מסווגים ואישור מבצעים בטחוניים מסובכים (כולל אנטבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח והיסטוריה אני יודע.

היו לו את העסק בשנות ה90 שהוא ניסה להפיל את שמיר להרכיב ממשלה עם החרדים שזה עומד לרעתו, והיו לו עוד כמה נפילות פוליטיות.

אבל איך אפשר להגיד בוגד על בנאדם שמאז שהוא נכנס לפוליטקה הוא מילא תפיקידים בטחוניים בכירים קידם כל מיני מפעלים בטחוניים מסווגים ואישור מבצעים בטחוניים מסובכים (כולל אנטבה).

בנוסף לזה שהוא גם היה המניע העיקרי מאחורי תוכנית הגרעין של ישראל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שמעון !!

http://joint.co.il/joint/tmp/0492/0492.php

ישן אבל מתאים ;D

אידיוטי , אבל הרבע התימני שלי פשוט סירב להפסיק. :lol:

חמוד, אבל הקול לא מתאים. :nixweiss:

"מזרח תיכון חדש" לכוילם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בנאדם שאת כל חייו הקדיש למדינה, אז את קוראת לו בוגד?! :bash:

מה עם להסגיר יהודים לבריטים? אסון אוסלו? מבחינתי זה עושה אותו כמו כל פלשטינאי שונא , וזה בלי לציין את העובדה שהוא מושחת מהיסוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם להסגיר יהודים לבריטים? אסון אוסלו? מבחינתי זה עושה אותו כמו כל פלשטינאי שונא , וזה בלי לציין את העובדה שהוא מושחת מהיסוד.

"להסגיר יהודים לבריטים" איפה, מתי ואיך?

אוסלו? הציבור בחר באדם מסויים ולאחר מכן מתלונן על מעשיו? פעם הבאה ראוי שהציבור יבחר את נבחריו בקפידה יתרה, כי זו אחריותו הבלעדית והוא אחראי גם למעשי נבחריו - לא אף אחד אחר. ורק למקרה שתגידי שהיו כאלה שלא הצביעו עבורו: טוב, מזל שאנחנו מדינה דמוקרטית :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובסימן זה:פרס נרדם בראיון לרשת ערבית. מאוד מאוד טוב. במיוחד פרצוף כלב הפקינז בסוף. http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1598768

זה היה אחרי טיסת לילה מארה"ב, הרשת סירבה לדחות ופרס הסכים להתראיין ללא שינה.

באותו אייטם חדשותי הציגו גם את אולמרט נוחר באיזה ועידה so what?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...