שאלה על נטוויזן - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על נטוויזן

Aviad6

Recommended Posts

יש לי IP קבוע ואני רוצה לנות אותו שישתנה (ראפידשייר)

חבר שלי אמר לי שמהחברה (אני מנטוויזן) אני יכול אוטומטית לבקש והם ייענו לי

זה נכון אפשרי הערות תלונות הצעות לפני שאני מתקשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה בכבלים ולא מאחורי ראוטר ובגלל ז אתה רוצה לשנות

אם כן אז תנסה קודם ליצור חייגן כבלים במקביל לחיבור שיש לך עכשיו וככה יהיה לך IP משתנה עם כל חיבור ועדיין הIP הקבוע

אם אתה לא רוצה אז טלפון אחד לנטוויז'ן והם מסדרים את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב ADSL בנטויז'ן אין לך אייפי קבוע, אלא אם כן זה מנוי עסקי (של אחד מבני המשפחה) וביקשו IP קבוע במיוחד.

ובמקרה הזה בשביל לשנות אייפי - כן, אתה צריך להתקשר לתמיכה העסקית, וזה לא משהו שאתה יכול להחליט לעשות סתם כי מתחשק לך.

וזה מצריך בד"כ אישור של בעל המנוי העסקי, ושליחת פקס עם לוגו של החברה וחתימה של איש הקשר.

אם זה לא מנוי עסקי אז אין לך שום IP קבוע, תנתק את הראוטר לכמה דקות מהחשמל, תחזיר, ויהיה לך IP חדש

(או לחילופין, תתנתק ותתחבר בחזרה דרך הממשק הגרפי של הראוטר שלך, זה עדיף על לנתק מהחשמל ולהחזיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שכתבתי לך היה מדוייק

אם לא הבנת , תקרא שוב , ולאט לאט, אם עדיין לא הבנת, תכתוב מה בדיוק לא הבנת.

אין לך IP קבוע בנטויז'ן ב ADSL , אלא אם כן המנוי הוא מנוי עסקי או שביקשתם IP קבוע במיוחד.

אני אומר את זה בתור עובדה, לא השערה.

ואתה מוזמן להתקשר לנטויז'ן לוודא את זה.

הממשק הגרפי זו התוכנה שיש בראוטר שלך שבעזרתה אתה רואה ויכול לשנות את ההגדרות של הראוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתחילת הדיון הזה חשדתי שאתה מדבר על IP ברשת הפנימית, מזל שהחלטתי באמת לשאול סוף סוף.... :silly:

אז מה לכל הרוחות מפריע לך שה-IP ברשת הפנימית שלך הוא קבוע ? הרי זה לא קשור לrapidshare או לשום דבר חיצוני לרשת שלך....

זה בסה"כ ה IP הפנימי שהנתב נותן למחשב שלך, לאף אחד באינטרנט (בעולם החיצוני לרשת שלך) לא ממש אכפת מה ה IP הפנימי שלך.

(ובטח ובטח שה-IP הזה לא קשור לנטויז'ן או לבזק, אם משום מה אתה עדיין מתכנן להתקשר אליהם לגבי הנושא הזה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...