הקרטל של ZAP ... השוואת מחירים בד בבד עם תיאום מחירים ! - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקרטל של ZAP ... השוואת מחירים בד בבד עם תיאום מחירים !

Sting

Recommended Posts

זה לא שחנויות "אפילו משלמות" בשביל להתפרסם שם, כל חנות שם משלמת 40 אג' פר הקלקה (או חצי שקל) מי שלא משלם עף משם.

:s07:

מהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

חשבתי זה מנוע השוואת מחירים

שמה מליונים של לחיצות ביום, לפעמים אני בשביל סתם לקרא על איזה מוצר לוחץ על 5-6 חניות

לא הכי הגיוני, כי זה יותר לחיצות מגוגל... אולי משלמים אגורה שניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני יודע כמה לוקחים לנו וזה יוצא בסביבות 40 אג' להקלקה, מזלם של זאפ שהם תפסו כזאת תאוצה אחרת המחיר לא היה כזה גבוהה.

וזה מחיר גלובלי לכל חנות, יש כאלה שמשלמים אפילו יותר אם הם בולטים יותר בצמרת הרשימה למרות שהם מוכרים במחיר יקר יותר (פיתוח חדש שלהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע כמה לוקחים לנו וזה יוצא בסביבות 40 אג' להקלקה, מזלם של זאפ שהם תפסו כזאת תאוצה אחרת המחיר לא היה כזה גבוהה.

וזה מחיר גלובלי לכל חנות, יש כאלה שמשלמים אפילו יותר אם הם בולטים יותר בצמרת הרשימה למרות שהם מוכרים במחיר יקר יותר (פיתוח חדש שלהם)

ואם לחצתי בלי לקנות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

זה הזמן לנקום בחנויות שלא נותנות שירות.

להפעיל סקריפט שיקליק על העמוד של החנות בזאפ 200 פעם בדקה.

זה לפי אייפי ועוגיות. חנות משלמת על הקלקות ייחודיות ממשתמשים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק התרד הזה , בדיוק קראתי אותו אחרי שרציתי לברר מחיר לטלווזיה שאני מחפש,

והתוצאות קצת מצחיקות בהקשר לתרד זה.

http://p.zap.co.il/model.asp?model_id=581931

(*עידכון - עכשיו אני רואה שיש רק חנות אחת שמפרסמת יותר זול וכשנכנסים אליה מופיע המחיר כמו בשאר החנויות, באמת נשמע כמו הסיפור של מי שפתח את התרד).

בכל מקרה זה לא נראה לי משהו שחוזר על עצמו הרבה ולא בטוח זדוני, אבל אולי באמת יש משהו בדברים. מה שלא יהיה "התחושה" שמקבלים היום מזאפ היא שונה ממה שהוא היה פעם, משהו בהחלט קלוקל שם לעומת העבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלא ופלא ::) ההבדל נעלם והמחיר כעת תואם אחד לשני אצל כל החנויות בכל העמוד !

והשאלה הנשאלת היא מה הטעם במנוע השוואת מחירים אם כל המחירים במילא שווים ?

אנחנו צריכים לשקול ברצינות שוב את תרומתו של ZAP למחירי השוק, לטוב ולרע כי לפי מה שנראה כעת התחרות כאן היא בספק .

מין הראוי לדעתי שיקום מנוע השוואת מחירים ניטרלי שלא ידרוש דמי שרות אלה יתבסס על פרסומות בלבד אשר יתן במה לתחרות אמיתית אך שוב ההיסטוריה מלמדת שקרטלים היו מאז ומתמיד וכניראה ישארו אך המטרה היא בסופו של דבר להגיע למחיר הטוב ביותר לצרכן וZAP כניראה כבר לא מספק את הסחורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...