תגידו לאמא שלי שה-ASUS V7100 GEFORCE 2 32MB שלי זה זבל - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו לאמא שלי שה-ASUS V7100 GEFORCE 2 32MB שלי זה זבל

dino

Recommended Posts

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באותה תקופה הוודוו 3 לא היה קיים... King ::) רק הוודוו Rush ואולי ה Voodoo 2 הראשונים.

באותה תקופה מאיצי התלת מימד היו מגיעים בשתי תצורות שונות, ככרטיסי מסך וכתוספים לכרטיסי המסך הקיימים במחשב המשתמש.

בכל מקרה, המאיצים שבאים בתור תוסף, היו יושבים על סלוט PCI. כלומר יש שני כרטיסים שיושבים על חריצי PCI, גם כרטיס המסך הרגיל (כל עוד מדובר בפנטיום I) וגם המאיץ שהגיע בתצורת "תוסף".

גם משתמשי 2 הראשונים, ה ATI MACH 64 הגיע גם בתצורות AGP. כך שהתוסף שהגיע התיישב בסלוט PCI ופעל במקביל לכרטיס מסך שמותקן על ה AGP.

ככל הנראה שכך גם היה אצלך, King Of Mixation.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוקפורד, לי היה לפני שנה וחצי בערך 1 {חוץ מהפנטיום 3 שהיה לי אז, המפרט שלו בצד},

והיה לו כרטיס מסך ATI MACH 64 PCI, ולא היה איתו שום מאיץ נוסף, היה רק הכרטיס מסך.

ול-KING הזה עם השם הארוך, למה לשקר? בימי הפנטיום 1 כמו שרוקפורד אמר סידרת הוודו בכלל לא הייתה קיימת {או שכן אבל בדגמים

ממש ראשונים ומסריחים} הוודוו שלוש הוא כרטיס ישן אבל לא עד כדי כך, ואני לא ראיתי שום לוח לפנטיום 1 עם AGP ואני בטוח שאף אחד כאן

לא ראה, גם לא היה צריך במחשבים האלו AGP, המעבד היה מאוד איטי, אז בכל מקרה לא היה אפשרות להעלות דברים כבדים כמו היום

אז לא היה צריך יותר ממשק PCI איטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה לא נחשב מאיץ גרפי, אבל זה נחשב כרטיס מסך, לא? בלי זה הרי אי אפשר לראות כלום, לא היה איתו שום מאיץ גרפי בסלוט

PCI אחר, ככה שזה לא בכל מחשב נכון מה שאמרת הודעה לפני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת את מה שרשמתי..

התכוונתי שהיו גם דגמי AGP של ה MACH 64, בלי שום קשר להאצת . מי שהחליט לרכוש לו תוסף בשביל שכן תיהיה לו האצת , התקין אותו בתושבת PCI ואילו ה MACH נשאר בסלוט ה AGP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

g-force 256 הגיע לפני סידרת G-force 2

ולכן הוא נקרא גם 1

והוא קורע בלי מלח כול דגם MX כולל 440 בדוק

מבחינת OC יש לו ים אפשריות ו הוא כרטיס מדהים

זה נכון שהוא ישן - אבל הוא מריץ UNREAL 2 בלי שום בעיה על 1024 עם כמעט כול פיצרים (חוץ מAA)

(או בקיצור הוא עלה לי 1700 שח ואל תקרא לו זבל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולכן הוא נקרא גם 1

זה נכון שהוא ישן - אבל הוא מריץ UNREAL 2 בלי שום בעיה על 1024 עם כמעט כול פיצרים (חוץ מAA)

אתה מדבר שטויות בקצב, 256 זה כרטיס זבל שבקושי מעלה Max Payne, והשטות הכי גדולה שיכולת להוציא

מהפה שלך זה שהוא קורע כל MX440, תקלוט הוא לא קורע אפילו 2 MX200!!!, מה אתה חושב? שבאמת לקהילה של

מפגרים? אל תנסה להראות את הבורות שלך, ועוד שטות גדולה שהוצאת כאן היא שה- 256 שלך מריץ Unreal 2 עם כל ההגדרות

ב-1024X768, אף פעם לא צחקתי כל-כך הרבה בחיים שלי :lol:, תפסיק עם הקשקושים האלו כי אתה עושה מעצמך בדיחה,

יש לך עוד המון אבל באמת המון מה ללמוד, כי אתה חושב ש- 256 זה תותח והשורה הקצרה הזו מסבירה מה אתה יודע, כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולכן הוא נקרא גם 1

אם תנסה להריץ UNREAL 2 על מחשב עם gforce 256 תקבל הודעה שהמשחק לא תומך בכרטיס מסך שלך והמשחק לא יעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...