תגידו לאמא שלי שה-ASUS V7100 GEFORCE 2 32MB שלי זה זבל - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו לאמא שלי שה-ASUS V7100 GEFORCE 2 32MB שלי זה זבל

dino

Recommended Posts

יש לי עוד עדכון קטן ששחכתי לעדכן, לפני כן אמרתי שאמא שלי אמרה שאני כבר יקנה מה שאני רוצה במחשב הבא שלי לקראת החופש הגדול,

אז בלי קשר לזה, אח שלי הביא לי 300ש"ח ולי יש עוד 150ש"ח ואני צריך עוד 100 ואני קונה ATI 9100 64MB

מחנות מסוימת שמוכרת ב-560ש"ח אותו, ובלי קשר גם הכרטיס הנוכחי שלי יותר טוב משלך בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הצעה לבדוק כמה פריימים יש לו בUnreal 2

abg אתה מכיר את התוכנה fraps תוריד אותה ותפעיל אותה בזמן שאתה משחק ובאותו זמן תעשה screen capture וככה נוכל לדעת כמה frames יש לך בunreal ;D

ונראה אם זה באמת יותר טוב מהgeforce 2 mx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעה לבדוק כמה פריימים יש לו בUnreal 2

abg אתה מכיר את התוכנה fraps תוריד אותה ותפעיל אותה בזמן שאתה משחק ובאותו זמן תעשה screen capture וככה נוכל לדעת כמה frames יש לך בunreal ;D

ונראה אם זה באמת יותר טוב מהgeforce 2 mx

כן , בוא תעשה את זה , איך לא חשבתי על זה . יכול להיות שנתתי לך התנצלות יותר מדי מוקדם .

ולכל המשתתפים בדיון , בבקשה תפסיקו להתנהג כמו ילדים קטנים ולקלל ולרדת אחד על השני . זה רק מוריד את האווירה המקצועית של הפורום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתערב איתכם שהוא הריץ את המשחק ב-640X480 ולא ב-1024X768.

ותעלה תוצאות מ- ותרשום לנו את כל מפרט המחשב שלך {תפתח ב-XP במנהל התקנים ותצלם תמונת מסך},

ב- אין לו סיכוי לרמות כי הכל רשום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף

נמאס עם החוסר אמונה שלכם

אם משהו הצליח לגמור את UNREAL 2 עם כרטיס מסך בן יותר מ3 שנים ,כול הכבוד לו

עד אז הכרטיס שלי הכי שווה ומי שרוצה לראות שיבוא לראות אצלי בבית (3DMARK נמוך יצא לי 3500)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, מילאתם 8 עמודים של התווכחויות 'כן'/'לא'.

במקום שמישהו ילך ויתן כמה לינקים

1

2

וזה בקשר לבדיחה שהוא לוקח ti200

אם יש לך כרטיס DDR, איתך הסליחה ו1 משתנה לזה

dino, grim, abg, וכל שאר המשתתפים כאן, אני מאוכזב ממכם- במיוחד dino שמתיימר להיות משתמש וותיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...