כמה שאלות בקשר ליפן - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בקשר ליפן

אלימלך אגוז

Recommended Posts

פוסט מעניין ביותר! (ברצינות)

עכשיו אני מבין למה השאירו מפשעה ריקה לדמות בסרט ghost in the shell.

עריכה: מקריאה בלינק לויקי ובלינק הזה מסתבר שתיאטרון ה- Kabuki היה המקור לאידאל האסתטי המקובל היום של הנשים היפניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה לא תראה היום הרבה נשים יפניות שמסתובבות עם שכבה של 3מ"מ משחת-איפור לבנה, שפתי "דובדבן" (צורה, לא צבע) ופאה מסורבלת.

מה כן, יש להם שגעון של "לוליטות". גברים מפנטזים על זה, וילדות ונערות רבות חושבות שזה הכי יפה בעולם ורוצות להראות ככה.

אני אישית מעדיפה את בטי פייג' על "לוליטה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תראה היום הרבה נשים יפניות שמסתובבות עם שכבה של 3מ"מ משחת-איפור לבנה, שפתי "דובדבן" (צורה, לא צבע) ופאה מסורבלת.

מה כן, יש להם שגעון של "לוליטות". גברים מפנטזים על זה, וילדות ונערות רבות חושבות שזה הכי יפה בעולם ורוצות להראות ככה.

אני אישית מעדיפה את בטי פייג' על "לוליטה".

לא התכוונתי לזה. לפי מה שקראתי בלינק, כאשר אסרו בתיאטרון הקאבוקי על נשים להופיע, נערים החליפו אותן בתפקידים שמייצגים נשים (ממש לא כמו דראג קווינס!), זה עיצב את האידאל למראה הנשי של אישה עם מראה שמזכיר בן מהסגנון של ה- Bishonen -

כל מי שראה אינמה יפנית מכיר את הסגנון של הדמות הראשית של הנער בעל המראה ה"דו-מיני", כמו לדוגמא:

_40555487_howls1_203.jpg

The aesthetic of the bishōnen began as an ideal of a young homosexual lover, likely arising from the effeminate male actors who played female characters in Kabuki theater. It is perpetuated today in anime and manga, especially shōjo manga and anime, shōnen-, and yaoi.
אם כבר בנות יפניות

אז רק אומה תורמן בסגנון יפני מKILL BILL

1065850270_sKillBill1.jpg

מה יפני בה?

אם כבר Kill Bill, נראה לי שזאת קולעת לפטיש שהוזכר:

CN-048-19A.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי לזה. לפי מה שקראתי בלינק, כאשר אסרו בתיאטרון הקאבוקי על נשים להופיע, נערים החליפו אותן בתפקידים שמייצגים נשים (ממש לא כמו דראג קווינס!), זה עיצב את האידאל למראה הנשי של אישה עם מראה שמזכיר בן מהסגנון של ה- Bishonen -

כל מי שראה אינמה יפנית מכיר את הסגנון של הדמות הראשית של הנער בעל המראה ה"דו-מיני", כמו לדוגמא:

נושא הנערים בתפקידי נשים זה לא דבר ייחודי ליפן. למעשה, עד לפני 300 שנה, נאסר גם על נשים באירופה להופיע על במה של טיאטרון.

דמיין שאת תפקיד ג'וליה, במחזה של שייקספיר LIVE, שיחק איזה נער.

המושג "דראג", אגב, בא משם, בגלל האופן בו גברברים צעירים גררו שמלות נשים עם מלא שכבות ולא היו רגילים לזה והיה ניכר עליהם שהם לא כל כך נשיים - כמו גם הדראג קווינס היום. הם מתאמצים מאד אבל הם עדיין נראים כמו גברים בשמלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...