כמה שאלות בקשר ליפן - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בקשר ליפן

אלימלך אגוז

Recommended Posts

1. למה לעזאזל כל הפורנו היפני שאני מוריד מצונזר?!

2. היפניות הקטנות האלו עם החזה הגדול, הם מייצאים אותן לחו"ל?

3. וכדי שזה לא יהיה ספאם: אני לא מתמצא בזה, איך אני יכול לעבור את שלב האימות בסרטים עם וסיסמא?

תודה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

. וכדי שזה לא יהיה ספאם: אני לא מתמצא בזה, איך אני יכול לעבור את שלב האימות בסרטים עם וסיסמא?

מענין גם אותי, וכן יפנייות מזה מטריף למרות שיצא לי לפרק תעוזרת בית הפיליפנית שלנו, שווה בת 21, נראת יפנית משהו דה בסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו דוגמא מצויינת לאיך חוק אנטי משהו דווקא הופך אותו למשהו "מדהים", סטייל האיסור על אלכוהול בארה"ב.

אומנם אסור להראות איברי מין או/ו חדירה ביפן, אבל זה לא מונע מאולפני הפורנו להראות כאלו דברים, רק עם טישטוש.

וכדרך "להילחם" בקטע הזה, הפורנו היפני הוא אלים (ויש שיאמרו יצירתי :P) בצורה בלתי רגילה... Gang Bangs, Bukake דימויי אונס וכד' הם עוד הדברים הפחות מוזרים בפורנו היפני שגם כוללים החדרת... חיות למיניהם לכל מיני מקומות.

לא נעים.

ולא, אני לא רואה את הפורנו הזה, זה מגעיל אותי :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

. וכדי שזה לא יהיה ספאם: אני לא מתמצא בזה, איך אני יכול לעבור את שלב האימות בסרטים עם וסיסמא?

מענין גם אותי, וכן יפנייות מזה מטריף למרות שיצא לי לפרק תעוזרת בית הפיליפנית שלנו, שווה בת 21, נראת יפנית משהו דה בסט.

ברקו.. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה תמיד זה מצונזר?

אני זוכר שהיה תמונדיאל אז היו בפורומים כאלו תוכנות שאפשר לראות מהאינטרנט אותו, ויש מלא ערוצים אז פתאום הגעתי לערוץ פורנו יפני >< ולא הבנתי למה זה מצונזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מת על פיליפניות.

בקשר לפורנו - ביפן אסור להראות Genitalia משום מה, ככה החוקים.

כעקרון, אסור שם לראות את פתח הבושת אבל אסור גם להראות שער ערווה ושחקניות חייבות ב"גינון".

אין להם צרות כנראה, אם כאלו חוקים הממשלה שלהם יושבת בפרלמנט ומעבירה. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש שם הרבה דברים אחרים שאנחנו נמצא לדפוקים. הם מתנדנדים מאד בין שמרנות לבין מתירנות יתר. מצד אחד, בחורה שגרה לבד נחשבת "מופקרת", מצד שני, לשבת ברכבת הומה אדם ולקרוא או שבועות פורנוגרפי זה מקובל. כך גם פרסום של בתי בושת ו"love motels". כל בית בושת שם מתיימר להציג בנות שנראות כמה שיותר כמו קטינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...