קניתי היום את הכרטיס 2900XT וייש לי בעיה דחופה!!! - עמוד 13 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי היום את הכרטיס 2900XT וייש לי בעיה דחופה!!!

deelad

Recommended Posts

DEELAD, ציפור קטנה לחשה לי שהחלפת מארז עם הHD2900.

ושהיה לך 8800 היה לך מארז פחות מאוורר, אז כל המעלות שציינת בת'רד הם המעלות מהמארז הישן שלך.

אז אתה עדיין בטוח שהמעלות של הHD2900 יותר נמוכות מה8800GTS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 221
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

על מה אתה מדבר לא החלפתי מארז אלא ספק כח, אין לי בעיה במארז, בכל אופן אם הכוונה לטמפ' אז גם אם הייתי מחליף מארז איך תסביר את זה שבבדיקה הכרטיס שלהם חם יותר מה יש להם מארז ז'נרי (-:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותם!

הם מקנאים בך :lol: :lol:

לפי הביקורת ב-HWzone הכרטיס הזה מגיע לטמפ' של כל כרטיס High End מגיע.

תפסיקו להגיד שהוא חם, יש ביקורת תסתכלו קצת פה ושם ותגלו שהכרטיס נורמלי מבחינת החום כמו כל כרטיס High End, שלי מגיע לטמפ' כאלה במאמץ קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח... מישהו פה יצא מושפל? :P

ודווקא כן אומר משהו. הוא לא מייצג את כלל המשחקים אבל לדעת איך הכרטיס יכול לתפקד בהצגת כמו אלו שמוצגות בסרטים שלו יכול לעזור לנבא איך התוצאות יהיו במשחקים. זאת אומרת, אם יש לך 50FPS בכרטיס אחד ו30FPS באחר זה די אומר משהו על היכולת היחסית של הכרטיסים. זה לא בהכרח קובע, אבל זה עוזר לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכות לא שוות, יש לקחת את זה בחשבון אבל אני התעלמתי מהתוצאה של המעבד ואם משווים את הSM2 והSM3 של הGTS ל2900 רואים שבSM2 יש פער גדול ובSM3 כמעט אין פער (שגם אותו אני זוקף לזכות המעבד), בכל זאת, מדובר בGTS 320 על 93.71 ישנים.

על הGTX, שגם אלעד וB2K דואגים לרמוז שה2900 משתווה לפעמים, ובכן אפשר לראות שאין השוואה, אפילו אם מוציאים את המעבד מהמשוואה.

זהו

אני לא פה, זו רק הרוח שלי.... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...