לכל מי שרץ לבזק בינלאומי.. כנסו לפה. - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל מי שרץ לבזק בינלאומי.. כנסו לפה.

Green

Recommended Posts

אני מחובר ב-ADSL בנטויז'ן, ואין לי אף פעם בעיות עם ההורדה. אני מוריד כמה עשרות ג'יגה בחודש, ומחובר ב-5\512. ההורדות במהירות המקסימלית של החיבור (~660KBPS), ואף פעם לא יורדות ממנה.

1. מאיפה אתה מוריד במהירות 5 מגה ? ואיך זה שאתה האחד כאן שמוריד ככה? (למרות שכבר בדקו וזה לא תמיד בעיה אצל כולם)

2. אם אתה מוריד עשרות ג'יגה בחודש בנטויז'ן כדאי לך לחכות לצילצול מהם, הם שוב התחילו להתקשר ללקוחות שמורידים יותר מ5 ג'יגה בחודש ולבקש

מהם להיות לקוחות עסקיים תמורת תשלום נוסף או מבקשים ממך להתנתק. יש על זה כתבות עוד פעם באתרים. זה נראה שלא משתלם להתחבר אליהם בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו, מישהו מכם אי פעם חשב שהסיבה שהוא מוריד יותר לאט ביום ויותר מהר בלילה היא בגלל שהוא מוריד לרוב קבצים ישראליים, ורוב הישראלים משאירים את האימיול פתוח בלילה(משתפים..) וביום סוגרים(ככה שהמהירות הורדה יורדת) ???

הבעיה היא לא בבינ"ל, ידידי, אלא באימיול שלך.

גם אני מוריד על המקסימום עם בינלאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, מישהו מכם אי פעם חשב שהסיבה שהוא מוריד יותר לאט ביום ויותר מהר בלילה היא בגלל שהוא מוריד לרוב קבצים ישראליים, ורוב הישראלים משאירים את האימיול פתוח בלילה(משתפים..) וביום סוגרים(ככה שהמהירות הורדה יורדת) ???

הבעיה היא לא בבינ"ל, ידידי, אלא באימיול שלך.

גם אני מוריד על המקסימום עם בינלאומי.

הוא דיבר על נטויז'ן, אולי היה טוב יותר אם היית מצטט וככה היינו יודעים למי התכוונת.. ועדיין לא יעצתם לי איך אני יכול להתנתק מהתחייבות של שנה בנטויז'ן.. התחברתי אליהם לפני 3 ימים ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אולי יכול לייעץ לי איך אני יכול אולי לעזוב אותם בלי לשלם את הקנס?? אני מחובר אליהם בסך הכל 3 ימים.

אם אתה מחובר רק 3 ימים, ואני מניח שביצעת את ההתחברות דרך הטלפון / ולא הגעת אישית ל"חנות" של ספק האינטרנט. מכיוון שכך, העסקה נופלת בתחום עסקת מכירה מרחוק שעליה על פי חוק יש לך זכות להתחרט במשך שבועיים ולקבל את מלוא התשלום בחזרה. אני מניח שאת התשלום על הימים שהשתמשת לא יחזירו לך. אבל אין סיבה לחייב אותך על שאר התקופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחובר רק 3 ימים, ואני מניח שביצעת את ההתחברות דרך הטלפון / ולא הגעת אישית ל"חנות" של ספק האינטרנט. מכיוון שכך, העסקה נופלת בתחום עסקת מכירה מרחוק שעליה על פי חוק יש לך זכות להתחרט במשך שבועיים ולקבל את מלוא התשלום בחזרה. אני מניח שאת התשלום על הימים שהשתמשת לא יחזירו לך. אבל אין סיבה לחייב אותך על שאר התקופה.

ואיי אתה רציני אחי? זה ממש מעולה אם כך! אני אציין זאת בפניהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מאיפה אתה מוריד במהירות 5 מגה ? ואיך זה שאתה האחד כאן שמוריד ככה? (למרות שכבר בדקו וזה לא תמיד בעיה אצל כולם)

2. אם אתה מוריד עשרות ג'יגה בחודש בנטויז'ן כדאי לך לחכות לצילצול מהם, הם שוב התחילו להתקשר ללקוחות שמורידים יותר מ5 ג'יגה בחודש ולבקש

מהם להיות לקוחות עסקיים תמורת תשלום נוסף או מבקשים ממך להתנתק. יש על זה כתבות עוד פעם באתרים. זה נראה שלא משתלם להתחבר אליהם בכלל

הם לא התקשרו במשך תקופה מאוד ארוכה שזה נמשך (מעל חצי שנה), אז אני מניח שהם לא יתקשרו. 5GB זה פחות ממה שאני מוריד בחלק מהימים...

עריכה:

WTF?!?! המהירות נמוכה.... הכל בגללך!! (בצחוק)

אני רציני, המהירות כבר לא על 660 סטטי... זה בכלל לא טוב (100-450) בעעע.

טוב, נקווה שזאת בעיה בשרתים ולא אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא התקשרו במשך תקופה מאוד ארוכה שזה נמשך (מעל חצי שנה), אז אני מניח שהם לא יתקשרו. 5GB זה פחות ממה שאני מוריד בחלק מהימים...

עריכה:

WTF?!?! המהירות נמוכה.... הכל בגללך!! (בצחוק)

אני רציני, המהירות כבר לא על 660 סטטי... זה בכלל לא טוב (100-450) בעעע.

טוב, נקווה שזאת בעיה בשרתים ולא אצלי.

אתה מצחיק.. כאילו ש100-450 זה לא נחשב מהר למרות שעדיין לא ציינת מאיפה אתה מוריד ואתה בין היחידים...

בכל מקרה אני כבר מחובר כמה שעות והמהירות בלילה לא עוברת את ה80 וביום לא עוברת את ה100. עכשיו התחברתי עם 012 ואפילו משם אני מוריד יותר מהר מנטויז'ן (160KB) !

דיברתי עם נטויז'ן והצלחתי לשכנע אותם לנתק אותי, אבל לצערי פתחו לי סגירה של 3 ימים והם לא מבטלים את האינטרנט מייד. בכל מקרה אני לא מתכוון להשתמש בחיבור שלהם בזמן הזה שלא יגידו שגלשתי.

הם מאוד סתומים. דיברתי לפחות עם 6 נציגים משירות לקוחות, תמיכה טכנית וגם תמיכה עסקית ואף אחד מהם לא ידע שקיימת מגבלה של 5 ג'יגה בחודש. אני אעשה הכל כדי לא להישאר מחובר אצלם.

שים לב למישהו כמוך שאליו התקשרו:

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=20&msgid=95646880

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: אני מחובר דרך בינלאומי במהירות 2.5 ואני מוריד דרך ביטורנט קבוע ויציב על 250-380 !!!!

אני לא רוצה לציין מאיזה אתר וגם התוכנה היא מיוחדת אני "מעלה" גם 380...! :lol: :lol:

אני מוריד את הדברים הכי חדשים לפני שהם מגיעים לישראל ולקולנוע בכלל ובמהירות טיל!!!

אבל ככה מאימיול לא זז.. כי אני גם לא משתף! :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה אתם בוכים אבל בינלאומי לא סוגרת שום פורטים וגם לא מגבילה כמות הורדה

ואני נחשב מוריד כבד יש לי קו 5 מגה ואני מגיע איתו למקסימום לפעמים גם עם אימיול כן אני יודע זה לא הגיוני אבל ממש לפעמים.

מה כן אני משתמש בביטורנט שם המהירות היא מאוד גבוהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי.. כמו שאמרו פה, לא אתה מחרטט(אתה פשוט לא מבין מהחיים שלך-שזה יותר גרוע מחירטוט), אלא התוכנה המפגרת שאתה משתמש בה.

יכול מאוד להיות לי הייתה תקופה שמידי פעם הייתי מוריד על 580 עם 1.5 מגה לזמן קצר נגיד שעתיים

ועכשיו אני בדר"כ מוריד עד 240 בערך עם 1.5 מגה אז יש קצת באגים לפעמים שהם לא מגבילים טוב

אז בקיצור :ם יכול להיות שהוא באמת מוריד\מעלה ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...