לכל מי שרץ לבזק בינלאומי.. כנסו לפה. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל מי שרץ לבזק בינלאומי.. כנסו לפה.

Green

Recommended Posts

אני גולש בבזק בנלאומי כבר די הרבה זמן ADSL 1.5MB

אני משתמש באימיול באופן קבוע והוא פתוח 24\7 וחתחלתי להישתמש איתו בחודש וחצי האחרונים

ב3 שבועות הראשונים האימיול לא היה יורד מ150-170KB בכל שעות היום

אבל בזמן האחרון משהו מאוד מוזר קורה שבין השעות 3 בלילה עד בערך 10 בבוקר הכל עובד חלק

אבל מבערך 11 בבוקר עד 2 בליה האימיול יורד במהירות לריצפה (אני מדבר על 20-60KB) וככה זה כל יום באופן קבוע.

ומה שכן אני משנה כל הזמן את הפורטים שהאימיול עובד דרכם בשביל לנסות להיתחמק מאיזה הגבלהשאולי הם עושים וזה לא עוזר

אני משתמש בנטלימיטר ויש שם פירות מלא של כל יום והבעיה הזו היא דפוס קבוע

אני רוצה לציין שאני גם יודע מה אני עושה ושיש לי נסיון עם הראוטר ומשחק עם הפורטים ורשת ביתית בכללי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יכול להיות שבנתיים אין בעיה בביטור והחסימה נעשת לאימיול בלבד

זה פשות מראה מה יהיה כנראה בקרוב גם למשתמשי הביטור

זה פשוט לא נראה לי הגיוני שכל יום באופן קבוע באותם שעות בדיוק המהירות משתנה פלאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנוי של בינלאומי כבר שנה וחצי, ומנוי של קווי זהב בו זמנית (תשתית הוט). אני מתחבר דווקא לבזק בינלאומי כשאני רוצה להוריד מ-P2P, כי רק איתם אני מוריד בצורה מקסימלית, כשלעומתם עם קווי זהב אני מוריד מאותו השרת, אותו הקובץ, על מהירות של 40K מקסימום :-\ (שרת פרטי של Filelist לביטורנט, דרכו המהירות לכל קובץ היא תמיד מקסימלית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ב3 שבועות הראשונים האימיול לא היה יורד מ150-170KB בכל שעות היום "

מעולם לא הגעתי למהירויות כאלה עם המיול... גם אני מחובר לב"ב ב1.5 והמקסימום, בשעות הלילה, היה כ70ק"ב ל space odyssey לפני כמה דקות, פעם ראשונה בכלל שאני מגיע לזה, בד"כ זה זוחל (האמת שאני מוריד קבצים וסרטים קצת לא שגרתיים, בממוצע 3 שבועות לסרט :))) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודא קודם שאתה בhigh id, שני החיצים הקטנים מעל לכדור הירוק למטה מצד ימין צריכים להיות ירוקים.

ולא, פיירוול או ראוטר חוסמים לך את הפורטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודא קודם שאתה בhigh id, שני החיצים הקטנים מעל לכדור הירוק למטה מצד ימין צריכים להיות ירוקים.

ולא, פיירוול או ראוטר חוסמים לך את הפורטים.

הפורטים פתוחים, ושני החיצים ירוקים, אבל האימיול פשוט לא מוצא כלום בחיפוש. יכול להיות שזה בגלל בינלאומי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ב3 שבועות הראשונים האימיול לא היה יורד מ150-170KB בכל שעות היום "

מעולם לא הגעתי למהירויות כאלה עם המיול... גם אני מחובר לב"ב ב1.5 והמקסימום, בשעות הלילה, היה כ70ק"ב ל space odyssey לפני כמה דקות, פעם ראשונה בכלל שאני מגיע לזה, בד"כ זה זוחל (האמת שאני מוריד קבצים וסרטים קצת לא שגרתיים, בממוצע 3 שבועות לסרט :))) ).

איך אתם מורידים בכאלה מהירויות?!!

לי יש 1.5M ספקית נטוויזן תשתית ..

אני מוריד מהאימיול והמהירות של הקבצים ביחד היא 2-5KB.. ! רוב הזמן זה בכלל על 0.0 ומדי פעם 400-500B (לא קילו בייט, סתם בייט P: )..

צריך לעשות משהו מיוחד כדי להגיע לכאלה מהירויות? פשוט התקנתי את האימיול והורדתי קבצים לא שיניתי דברים כלשהם..

לרוב הקבצים לוקח כמה חודשים טובים לרדת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אתה כנראה לא מעודכן.אבל ידוע שנטוויזן חוסמים פורטים לא פלא שההורדות שלך כ"כ איטיות!

קודם הייתי בבזק בינלאומי וגם היה אותו דבר.. \:

מה כל מי שיש לו נטוויזן מוריד על 3KB? אולי צריך לשנות משהו בהגדרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...