מיני פרוייקט - סידור כבלים והתחלה של UV CASE - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיני פרוייקט - סידור כבלים והתחלה של UV CASE

Men7a

Recommended Posts

שלום , בזמן האחרון השקעתי קצת במחשב שלי , אבל כהרגל לנועה , הם תמיד עומדים ביני לבין המחשב הגמור....

מכיוון שאני הולך להיכנס יתם לעניינים משפטיים וכדומה , נשאיר את זה בצד , אז הינה המיני פרוייקט שלי:

מה יש במיני פרוייקט?

-הוספת מאורר לכרטיס מסך [לא ממש מועיל אבל זה נחמד]

-סידור הכבלים

-הוספת קטודות

-החלפת מאורר ה120 השחור והמשעמם

כמו שכולנו יודעים , מילים זה החלק המשעמם בדיונים האלו , ככה שאני ינסה לכתוב כמה שפחות ולהראות כמה שיותר

**התמונות באיכות דיי טובה אבל הצילום עצמו מהתחת , קוללתי בידיים רועדות.... מצטער מראש!**

בואו נתחיל:

זהו מארז Raid max Sirius Silver

קצת של המארז:

img0933aw0.th.jpg

img0939eq4.th.jpg

img0937pp1.th.jpg

זה המארז דיי בכלליות , רק שתבינו על מה מדובר :-*

קיבלתי אותו דיי מבולגן כפי שתראו בתמונה הבאה:

picture008ca4.th.jpg

picture006qw9.th.jpg

הסידור כבלים לא היה הדבר הראשון במוחי....

הדבר הראשון שעשיתי , ובעצם המודינג הראשון שלי היה זה:

11mar00010001xn0.th.jpg

הוספת מאורר מתחת לכרטיס מסך , עוזר? זה בכלל לא עוזר סתם חארטה

עשיתי לזה גם מדריך , אבל לפורום אחר , כי כאן כבר יש מדריך :)

לאחר מכן , חברי Rocket Pool ישב עליי כמה שעות עד שהצליח לשכנע אותי לסדר את המארז שלי :)

ככה הוא נראה היום:

1000238ez2.th.jpg

כפי שאתם רואים , חוץ מכבל IDE הכל מסודר דיי יפה :)

לאחר מכן , הזמנתי את הקטודות הכפולות של טרמאל טייק UV , אבל נועה עשו "טעות" שלחו לי קטודת UV אחרת רק אחת , הם התעלמו מהבקשה שלי להחליף אז השתמשתי בה , תיארתי לעצמי שזה יהיה מקרה חד פעמי...אבל זה לא היה ככה....

כך נראת הקטודה על דלת המארז שלי :)

picture020jk6.th.jpg

לאחר מכן , הזמנתי מנועה עוד קטודה אחת בדיוק כמו שיש לי ,קיוויתי לשלב את שניהם יחד , אבל נועה שוב עשתה פאדיחות ושלחה לי את הקטודות הכפולות , מה שהזמנתי בפעם הראשונה , ולא רק זה , הם היו שבורות..... וזאת הסיבה שנכנסתי לתהליכים משפטיים נגדם...

בכל מקרה , זה המאורר 120 החדש שלי:

picture027ek4.th.jpg

לאחר עבודה קטנה , וסידור נוסף של הכבלים , אלה התוצאות הסופיות :)

picture028bi5.th.jpg

picture033yn2.th.jpg

picture036sp6.th.jpg

picture038su2.th.jpg

עם הזמן בעתיד הקרוב אני מקווה לשפר עוד ועוד , אשמח לשמוע תגובות , הצעות ומחמאות [אם יש P:]

מקווה שנהנתם!!!

תודה על זמנכם , שגיא :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נחמד רעיון טוב עם הכרטיס מסך למרות שעם הכרטיס שלך פאסיבי אולי היה כדאי להברג ישירות את המאוור לקירור של הכרטיס

פסיבי? הלוואי , המאורר ב100% מרעיש יותר מ5 מאוררי 120...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי בערך אותו דבר מסודר, רק שאצלי יותר, הרעיון עם המאוורר מתחת לכרטיס מסך לא ממש טוב, כי האוויר החם עולה

ומאיפה יש לך לתת אוויר קריר למאוורר הזה, עם היה עוד מאוורר בתחתית של המארז או תעלה האיתי מבין.

בכל מיקרה יפה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם אין לך עוד מקומות למאווררים אז לדעתי הפיתרון הכי טוב והכי פשוט ליקדוח בגג המארז ולהשים 120x2 שמה ובתחתית של המארז להשים אחד.

בתחתית יהיה כדאי לשים רק אם יש רגלם למארז אחרת לא יהיה שום הבדל למרות שאם בלמעלה יש למשל ידית או בעתיד יהיה (לי יש וזה מאוד שיושי דרך אגב) אז יהיה בעיה כמובן יצטרכו כול הזמן לא לשים דברים ולהזהר שלא יכנס ככה דברים וכאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...