Tomb Raider: Anniversary -הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Tomb Raider: Anniversary -הדיון הראשי

bennnn

Recommended Posts

http://img365.imageshack.us/img365/8764/ftr4qp9.jpg

מה אני עושה פה ? מצאתי שתי ברגים הפעלתי את הזה צריך עכשיו עוד בורג איפה יש ?

קודם כל, מצאת את השוטגאן? זה יעזור לך בהמשך..

אני מאמין שאתה צריך עכשיו ללכת למקום שיש בו את הדינוזאור הגדול הוא נמצא משמאלך (אם אנחנו מסתכלים מהתמונה שנתת) אתה מגיע לשם בעזר הגלגלי שיניים שהפעלת בהתחלה.. (אם תשים לב יש לך עמודים מאונחים כאלה שמסתובבים על הגלגלי שיניים).

מקווה שעזרתי. [br]פורסם בתאריך: 25.05.2007 בשעה 11:04:43

למה ישר מתחילים מהאחוזה המגעילה הזאת מה עושים שם בכלל הכל חשוך אני לא יודע לאן ללכת!?!?

ובכלל המשחק עוד לא יצא באמת,זה שיש להורדה את הגרסה מלאת הבאגים שאפילו לא מתקינים אותה

זה לא אומר שזה המשחק המלא,זה גרסה לא סופית עם באגים הR55 הזה...

באחוזה זה סתם משחקון קטן של המשחק שבו אתה יכול לחקור את התעלומות של הטירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מצאתי את השוטגאן .. איפה הוא נמצא ?

ושמתי לב לעמודים אבל מאיזה דרך אני מגיע לשם ? ראיתי דרך המתג השני שהפעלתי עם הבורג אבל היא לא כל כך אפשרית

עריכה: הצלחתי להגיע .. רק איפה השאטגאן ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, מצאת את השוטגאן? זה יעזור לך בהמשך..

אני מאמין שאתה צריך עכשיו ללכת למקום שיש בו את הדינוזאור הגדול הוא נמצא משמאלך (אם אנחנו מסתכלים מהתמונה שנתת) אתה מגיע לשם בעזר הגלגלי שיניים שהפעלת בהתחלה.. (אם תשים לב יש לך עמודים מאונחים כאלה שמסתובבים על הגלגלי שיניים).

מקווה שעזרתי. [br]פורסם בתאריך: 25.05.2007 בשעה 11:04:43

באחוזה זה סתם משחקון קטן של המשחק שבו אתה יכול לחקור את התעלומות של הטירה.

אני לוחת NEW GAME וזה ישר לוקח אותי לאחוזה

מה אני עושה שם??

אני בכלל רוצה שלבים של אקשן וכל זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצאתי את השוטגאן .. איפה הוא נמצא ?

ושמתי לב לעמודים אבל מאיזה דרך אני מגיע לשם ? ראיתי דרך המתג השני שהפעלתי עם הבורג אבל היא לא כל כך אפשרית

עריכה: הצלחתי להגיע .. רק איפה השאטגאן ??

השוט גאן נמצא מאחורי אחד המפלים (כשאתה עולה משמאל למפל הגדול ואז מגיע לעוד מפל בסוף בסוף אתה צריך למצוא דרך לשם).

אני לוחת NEW GAME וזה ישר לוקח אותי לאחוזה

מה אני עושה שם??

אני בכלל רוצה שלבים של אקשן וכל זה...

זה באמת מוזר נסה לשחק עם התפריט של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עושים בשלב הזה בשלב במקדש temple

אחרי שמוציאים את החלק השני של הSCENION

יוצאים מהמקדש ואז שתי פסלים של סוסים עם מגן מקבלים חיים

איך אני הורג אותם? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אווו... פה גם אני נתקעתי....

אתה מתחיל לראות עליו עד שסוס מתעצבן ודוהר לקראתך אתה לוחץ שיפט מתחמק מההתקפה ודופק לו ירייה בראש, ואז הוא נח איזה 5 שניות אתה בא אליו מהר ועם Q ומעיף לו את המגן.. כך גם לסוס השני, ואיך אתה הורג אותו? בעזר המגנים שלהם כשהם מכוונים אליך את מתקפת האבן אתה משתמש במגן ואז התקפה חוזרת לסוס ומאבינה אותו (ככה כותבים)? ואז אתה מוציא שוטגאן והורג אותו כמה שיותר מהר.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קרוב לשעה מנסה להילחם בT-REX.. הבנתי שאני צריך לתת לו להיפצע ע"י זה שהוא ניתקע ב"דקורנים" שם, אבל אני פשוט לא מצליח לעשות את זה..

יש עצות? או שפשוט לנסות עד שהעכבר יתפרק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי.... לא יודע איך להרוג את הסוסים האלה הם כל הזמן הופכים אותי לאבן אבל הבנתי שצריך פשוט לקפוץ למיים אבל עדיין אני לא מצליח להוריד להם חיים...

גם אני שם , אתה צריך לירות בהם עד שהם כזה פותחים את הידיים ואז אתה צריך ללחוץ Q כדי למשוך להם את ה"טבעת" שמאחורי המגן , משהו כזה אני עוד לא הצלחתי

אה אופס כבר עברתה ...

ובקטע עם הדינוזאור יורים בוא עד שהוא מת [10 דקות][br]פורסם בתאריך: 26.05.2007 בשעה 21:32:37

אווו... פה גם אני נתקעתי....

אתה מתחיל לראות עליו עד שסוס מתעצבן ודוהר לקראתך אתה לוחץ שיפט מתחמק מההתקפה ודופק לו ירייה בראש, ואז הוא נח איזה 5 שניות אתה בא אליו מהר ועם Q ומעיף לו את המגן.. כך גם לסוס השני, ואיך אתה הורג אותו? בעזר המגנים שלהם כשהם מכוונים אליך את מתקפת האבן אתה משתמש במגן ואז התקפה חוזרת לסוס ומאבינה אותו (ככה כותבים)? ואז אתה מוציא שוטגאן והורג אותו כמה שיותר מהר.

בהצלחה.

עשיתי איך שהו שהוא לא יזוז ואחרי זה לא הצלחתי להעיף לו את המגן עם ה-Q , שאני זורק את המגנט זה רק פוגע בזה ולא קורה כלום...

אתה יכול להסביר יותר מפורת מה עשית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדינוזאר כשהוא תוקף אותך אתה לוחף על shift ואחד מהחיצים ויורה לו בראש

זה דיי קל הדינוזאר גם בלי השטגן ..

עכשיו .. אני לא יודע איפה השאטגאן ניסיתי לחפש לפי מה שמרו פה במפלים האחרים ..

אממ וגם נתקעתי אחרי הדינוזאור יש מלא מערות וכאלה ואני הולך שם בסיבובים בלי סוף :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי איך שהו שהוא לא יזוז ואחרי זה לא הצלחתי להעיף לו את המגן עם ה-Q , שאני זורק את המגנט זה רק פוגע בזה ולא קורה כלום...

אתה יכול להסביר יותר מפורת מה עשית ?

אחרי שאתה פוגע עם Q אתה לוחץ על E כדי למשוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי במקום שבתמונה

איך אני מגיע לעמוד הזה כדי להמשיך הלאה?, ניסיתי להתלות על הוו שלמעלה ואז לקפוץ ממנו אבל לא עזר :-\

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...