Tomb Raider: Anniversary -הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Tomb Raider: Anniversary -הדיון הראשי

bennnn

Recommended Posts

אני מתחרפן!! בשלב עם ה4 דלתות שבכל משימה אתה מקבל מפתח בצבע אחר (4 מפתחות) שבסוף איתם אתה משחרר את הדלת הסופית למטה.. קיצר בדלת האחרונה שבה איך שאתה נכנס יש לך למעלה לבנה שאתה יכול להפיל אליך ולהעזר בה אבל מה עושים איתה איך נכנסים לתוך אזור המשימה?!

הסתדרתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משיהו יודע איך אני משיג בקרופט מינור(אני יודע שזה לא חובה...)את החץ שנמצא בחדר הראשי(אני צריך אותו בשביל הפסל במבוך...)?אני לא יכול להגיע אליו כי יש אש...וגם,יש בקומה השניה דלת נעולה שהיא אומרת שהמנעול שלה מוזיקלי או משהו כזה...איך אני פותח אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתחיל לראות עליו עד שסוס מתעצבן ודוהר לקראתך אתה לוחץ שיפט מתחמק מההתקפה ודופק לו ירייה בראש, ואז הוא נח איזה 5 שניות אתה בא אליו מהר ועם Q ומעיף לו את המגן.. כך גם לסוס השני, ואיך אתה הורג אותו? בעזר המגנים שלהם כשהם מכוונים אליך את מתקפת האבן אתה משתמש במגן ואז התקפה חוזרת לסוס ומאבינה אותו (ככה כותבים)? ואז אתה מוציא שוטגאן והורג אותו כמה שיותר מהר.

בהצלחה.

עשיתי בדיוק מה שאתה אומר ושאני לוחץ Q (בזמן שהוא כזה עומד על 2 רגליים ונח) החבל נשלח אבל לא נאחז לו במגן!(הבנתי שאם החבל נאחז אני לוחץ E והוא פשוט לוקח ממנו את המגן)אבל החבל לא נתפס במגן.. למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיטה שאני משתמש בה:

אחרי שמד העצבנות עלה למעלה ואתם יודעים שהסוס עוד רגע יתחיל לרוץ לקראתכם, אתם מתחילים ללכת במעגלים (ימינה או שמאלה) ואז כשהוא מתקרב פשוט תלחצו שיפט ואז אם הלכתם ימינה לארה תקפוץ ימינה אם שמאלה אז שמאלה.. אבל אל תעזבו את מקשי החצים (ימין שמאל).

(זה קצת קשה להסביר, מקווה שהבנתם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיטה שאני משתמש בה:

אחרי שמד העצבנות עלה למעלה ואתם יודעים שהסוס עוד רגע יתחיל לרוץ לקראתכם, אתם מתחילים ללכת במעגלים (ימינה או שמאלה) ואז כשהוא מתקרב פשוט תלחצו שיפט ואז אם הלכתם ימינה לארה תקפוץ ימינה אם שמאלה אז שמאלה.. אבל אל תעזבו את מקשי החצים (ימין שמאל).

(זה קצת קשה להסביר, מקווה שהבנתם).

ברור שעושים את זה אבל איך לוקחים ממנו את המגן?! החבל לא נאחז לו במגן.. רק נוגע בו וחזר אלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שעושים את זה אבל איך לוקחים ממנו את המגן?! החבל לא נאחז לו במגן.. רק נוגע בו וחזר אלי!

אין לי הסבר לזה אולי אתה לא עושה את זה נכון.... צריך לעמוד מול המגן שלו וללחוץ על Q ואז E

מישהוא יכול לעזור לי בקטע הזה???

http://www.speedyshare.com/204352617.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי הסבר לזה אולי אתה לא עושה את זה נכון.... צריך לעמוד מול המגן שלו וללחוץ על Q ואז E

זה בדיוק מה שאני עושה.. עומד מולו כשהוא כזה מתמהמה לוחץ Q הכבל עף אליו.. אני רואה את הסימן של הUSE לשבריר שניה (יענו ללחוץ E) והכבל חוזר אלי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני עושה.. עומד מולו כשהוא כזה מתמהמה לוחץ Q הכבל עף אליו.. אני רואה את הסימן של הUSE לשבריר שניה (יענו ללחוץ E) והכבל חוזר אלי !

אחי אין לי מושג למה זה לא עובד לך :nixweiss:

אבל בטוח משהו הגיע לקטע שהראתי מקודם למה אף אחד לא יכול להגיד לי, זה בדיוק דקה... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן אדם בפעם הבאה תעלה את התמונה בפורמט JPG זה סבל לחכות שהוא יוריד את התמונה 3 ומשהו מגה.

עוד כמה דקות שהתמונה תטען לי אני ינסה לעזור לך.[br]פורסם בתאריך: 31.05.2007 בשעה 21:39:09

ben_amitai

או קיי...

נכון שהוצאת מלא קוביות כאלה מהקירות כדי שה4 עמודים יעלו למעלה...

עכשיו.. ישנם רק 4 קוביות שמעלות את העמודים (וכל השאר לא קשורים).. מאחורי כל קוביה שמעלה את העמוד יש מערה ובתוכה יש ציור על הקיר וכך אתה יכול לדעת מה למה..

אם הסתבכת דבר איתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן אדם בפעם הבאה תעלה את התמונה בפורמט JPG זה סבל לחכות שהוא יוריד את התמונה 3 ומשהו מגה.

עוד כמה דקות שהתמונה תטען לי אני ינסה לעזור לך.[br]פורסם בתאריך: 31.05.2007 בשעה 21:39:09

ben_a

מצטער אני פשוט לא מצליח לעשות את זה

כל מה שהסברתה אני כבר ידעתי אבל מה אני עושה עם העמודים והצירים האלה במה זה עוזר לי?

הבנתי שצריך לסובב אותם באיזה סדר מסויים אבל איך אני עולה על הסדר?

בקשר לFIRE KID אני עושה בדיוק מה שהסברתי לך וזה עובד לי, אין לי מושג למה זה לא נתפס לך .

אחרי שהם רצים כדי לנגח אותך אתה עושה את הסיפור הזה עם ה SHIFT והחצים, מחכה שהכוונת תנעל, יורה ואז הסוס מעולף כזה. אז אתה עומד מול המגן שלו, לוחץ Q, החבל אמור להתפס ואז אתה לוחץ E כדי למשוך (שוב אני מאמין שעיתה את זה אבל אין לי הסבר למה זה לא נתפס... :-X).

מכבי אלופה :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...