Tomb Raider: Anniversary -הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Tomb Raider: Anniversary -הדיון הראשי

bennnn

Recommended Posts

משיהו יודע איך אני משיג בקרופט מינור(אני יודע שזה לא חובה...)את החץ שנמצא בחדר הראשי(אני צריך אותו בשביל הפסל במבוך...)?אני לא יכול להגיע אליו כי יש אש...וגם,יש בקומה השניה דלת נעולה שהיא אומרת שהמנעול שלה מוזיקלי או משהו כזה...איך אני פותח אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא משנה כבר עברתי את זה תודה

עכשיו אני בפאזל הזה עם מלא סקיני ומלקודות זה אחד הקשים אבל נעבור אותו :smile1:

אני הצלחתי להסיג דלי ריק לא זוכר מאיפה עכשיו צריך למלא אותו... אבל לא התעמקתי בזה יותר מדיי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחדר שאתה ננעל בו יש תמונה כזאת גדולה עם מסגרת זהב, מהקומה השניה אתה קופץ עליה ואז חוזר לקומה השניה ויורה במטרה ואז נפתחת לך דלת סתרים...

אתה הולך לחדר ההוא קורא את הספרים ואז אחרי שהלכתי איזה פעמיים מחדר לחדר הצלחתי לפתוח את המנעול בחדר השני... [E על המנורה האדומה]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אני לא מדבר על הדלת הזאת....את כל מה שאמרת עשיתי כבר,אבל יש עוד דלת שנעולה מבחוץ....

אף אחד לא הצליח לקחת את החץ הזה?אני צריך משהו שיכבה את האש...נראה לי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אני לא מדבר על הדלת הזאת....את כל מה שאמרת עשיתי כבר,אבל יש עוד דלת שנעולה מבחוץ....

אף אחד לא הצליח לקחת את החץ הזה?אני צריך משהו שיכבה את האש...נראה לי....

תראה אני יעשה את השלב הזה עוד פעם לראות איפה מצאתי את הדלי (אני כמעת בטוח שזה משו עם הדלי) ואז אני יגיד לך, אגב, מישהו מצא את החבל שלה?

אני מצאתי את הרובים אבל את החבל הזה לא מצאתי, הוא נחוץ להרבא קטעים.

עריכה:

נכון יש חדר כזה שאתה נכנס אילו אז הוא ננעל. אז שם אתה עולה למעלה יש חדר עם מחשב ולידו יש ספריה עם שני ספרים בולטים אתה לוחץ עליהם נפתח לך חדר סודי עם האקדחים. עכשיו אתה יוצא מהחדר בצד שמאל יש תמונה תקפוץ עליה יש כפתור כזה תירה עליו נפתח מעבר סודי תעבור שם ותראה איפה שיש ארגזים כאלה אז בצד שמאל יש את הדלי, אבל הדלי ריק! והמים מנותקים! פה אני כבר נתקעתי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החבל נמצא במבוך. את המפה למבוך אתה מוצא בחדר הזה עם התמונה, אתה צריך למשוך ספר [רק אחד] ואז יש לך את המפה.. ואז לך למבוך הוא שם אתה תראה, צריך גם את הגלגל שיניים לאיזה מוט כזה שאתה מושך שם, שם בערך נתקעתי. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה הגלגל שיניים הזה נמצא בחדר הראשי באחוזה...יש בחלק האחורי שלו ארגזים,תעלה עליהם ואז תקפוץ על תמונה שיש שם ותלך לצד השני של הארגזים אתה תמצא שם את הגלגל שיניים(אני כמעט בטוח שזה הוא..),מקווה שתסתדר...

ובקשר לזה שאמר שהמים מנותקים שהמים מנותקים אתה צריך להשיג את החבל שהיא נתלת איצו על דברים(אני לא זוכר איפה מצאתי אותו...אם אני אזכר אני אערוך..)וללכת למכון הזה...אתה צריך ללכת לפי הסדר של הרמפות(יש 1,2 ו-3) בסוף של כל אחת יש כפתור כזה שמשנה משהו ואז תוכל להמשיך עם הרפמה הבאה אחריה...בסוף אתה תגיע למן דבר כזה שתלוי באוויר ושם תמצא מעיין מברג כזה(שכחתי איך קוראים לדבר הזה...)תיקח אותו ותלך למקום של המבוך ויש שם בצד ימין(עוד לפני שאתה נכנס למבוך..)מן גנרטור גדול כזה...תשתמש שם במברג וזה יפתח את המים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב השגתי את החץ [פתחתי תמים] עכשיו אני באזור בניה הזה יש רק עוד חבל אחד שמחזיק את הפסל עם הקשת אבל אני לא מצליח להגיע לאזור הזה! זה ה"מרפסת" הזאת מעל הדלת כניסה לחדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את הקרופט מיינור בזכות הדלי שהסברתם לי איך למצוא...אבל זה ממש מאכזב...בסוף נכנסים לחדר הנעול ומגלים שאין בו שום דבר מעניין ומקבלים הודעה שהשלב הסתיים...וכמה אנלוקס...דיי מעפן...

בקשר לזה שמעליי...אתה צריך להפיל איזה ארגז מהקומה השניים ובעזרתו לטפס על העץ הזה שהוא כמו נדנדה של שיווי משקל,ממנו תקפוץ לקרשים כאלה שאפשר להיתפס עליהם ומשם אני מניח שתסתדר לבד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תצא מהמשחק ותכנס.. עובד 100% בדוק :hi:

תודה אחי באמת זה עבד.. עכשיו אני נמצא במקום אחד ואני לא מבין מה אני אמור לעשות שם...

זה מקום כזה על ההתחלה אתה יכול להוריד ידית כזאת ואז יורד איזה לבנה מלמעלה ורואים 4 קרני שמש כאלה.. .. יש אפשרות לרדת למטה.. יש כאלה בקירות צורות של חיפושיות ובקרקע למטה יש מים עם 4 עמודים נמוכים.. מה צריך לעשות שם?! מישהו הבין איפה אני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה...אני תקוע במקןם כזה שצריך להשיג 4 מפתחות בצבעים שונים,לקחתי את כולם חוץ מהכחול הצפתי את החדר שלו במים והורדתי את הידית..עכשיו היא שיחררה רפסודה כזאת אבל היא תקועה מתחת לגשר כזה מתחת למים ואני לא יכול לשחרר אותה....מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר הזכרת רפסודה, למישהו יש מושג אם יש קטע שנוסעים בסירת מירוץ במשחק?

יש הרבה קטעים שאני זוכר מהמשחקים הישנים [5 שנים +] שיצא לי לראות במשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...