Starcraft 2 - כל הפרטים כאן - עמוד 43 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

Activision כבר הודיעה מספר פעמים שכל המשחקים ישוחררו במחיר מלא, האמת שהם הקפיצו את מחיר המשחק SC2 יעלה כמו COD MW2 כלומר 60 דולר למשחק .

זה לא תוספות, זה משחק "מלא" גם הBnet לא הולך להיות בחינם לאורך זמן, על פיטשרים מתקדמים תשלם ותשלם מהאף.

אפשר קישור?

בראיונות עם המפתחים משנה שעברה (נגיד http://www.shacknews.com/onearticle.x/60020) הם בפירוש אומרים שזאת הרחבה ולא משחק המשך. אצל בליזארד הרחבות זה בד"כ ~30$.

בכתבות על הודעות לעיתונות מלפני כמה שבועות היו הערכות על מחירים של 'ערכה', כלומר כל ה'טרילוגיה' במחיר של 100$, אבל לצערי אני לא מוצא קישור לזה, יכול להיות שמי שטען את זה אז חזר בו וערך את הכתבה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 926
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפשר קישור?

בראיונות עם המפתחים משנה שעברה (נגיד http://www.shacknews.com/onearticle.x/60020) הם בפירוש אומרים שזאת הרחבה ולא משחק המשך. אצל בליזארד הרחבות זה בד"כ ~30$.

בכתבות על הודעות לעיתונות מלפני כמה שבועות היו הערכות על מחירים של 'ערכה', כלומר כל ה'טרילוגיה' במחיר של 100$, אבל לצערי אני לא מוצא קישור לזה, יכול להיות שמי שטען את זה אז חזר בו וערך את הכתבה :nixweiss:

StarCraft II: Wings of Liberty will be available on DVD-ROM for Windows® XP/Windows Vista®/Windows® 7 and Macintosh®. The standard edition will sell for a suggested retail price of $59.99 and will also be available shortly after release as a download through the online Store. The special Collector's Edition package, which is priced at $99.99 and will only be available at retail stores, will include the following bonus items in addition to the game disc:

100 דולר זה לגרסאת האספנים של המשחק, 60 דולר לגרסא הרגילה.

גם הBNET החדש יהיה בסופו של דבר בתשלום חודשי, תקבל משהו בסיסי עם כל משחק ככל שיהיה לך יותר משחקים בחשבון תקבל דברים נוספים(שטח גדול יותר לדוגמא), סביר להניח שאנשים עם משחקים בתשלום חודשים כמו WOW או הMMO הבא של בליזארד יקבלו את רוב הדברים כחלק מהתשלום החודשי.

בנוסף עקב החיבור בין WoW לBnet אין יותר Gateways והBnet הוא אזורי בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אני יודע, אבל אין שום הודעה רשמית לגבי המחיר של ההרחבות.

כמו שאמרתי, בראיונות משנה שעברה הם אמרו בפרוש שזו הרחבה ושזה 'יתומחר בהתאם'.

מצד שני עברה שנה מאז, הכל יכול להיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אני יודע, אבל אין שום הודעה רשמית לגבי המחיר של ההרחבות.

כמו שאמרתי, בראיונות משנה שעברה הם אמרו בפרוש שזו הרחבה ושזה 'יתומחר בהתאם'.

מצד שני עברה שנה מאז, הכל יכול להיות...

בראיונות שנה שעברה מחיר המשחק היה אמור להיות גם 40 דולר לכותר הראשי, מי שקובע את מחיר החבילה זה המפיצה, קרי בסופו של דבר שמה שעשתה זה שברה את מחיר הגג של משחקי שהיה תקוע כבר קרוב לעשור והשוותה אותו עם הקונסולות.

מה שכן היא גם יודעת להוריד מחיר בצורה מהירה יחסית, ככה שיש סיכוי שחצי שנה אחרי שחרור המשחק השלישי תמצא ערכה ב100-120 דולר לכל שלושת המשחקים.

אבל אני מאוד מציע לך להכין את הארנק, הם יודעים להכין כסף, אם הם הגיעו למצב שאפשר לקנות in game items לWOW בחנות הרשמית של בליזארד, משהו שבגללו הם קיללו את SOE בצורה עיקשת במשך שנים, ואמרנו אנחנו לא נעשה את זה מעולם!

אבל כשהם הבינו ש2 מיליון אנשים ישלמו בפחות מ24 שעות 20 יורו בשביל איזה חיה מסכנה הם "התפכחו".

אתה תשלם מחיר מלא על כל שלושת המשחקים, או הרבה יותר מחבילת הרחבה רגילה, אם הם יהיו זולים יותר אז זה לא יהיה 30, ככל הנראה 45-50 לדעתי.

ואחרי חצי שנה - שנה תתחיל לשלם על המון פיטשרים נוספים בBnet.

ולפני שאתה אומר אני לא ישלם, ואתה תשלם, כי כולם ישלמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם SC2 יהפוך למשהו בסגנון WoW אני מבטיח לך שאני לא משלם, אין לי מה לחפש שם... אני בסה"כ רוצה לשחק נגד אנשים, בעיקר חברים שלי, שום דבר מעבר.

בשביל זה אני צריך בדיוק משחק 1, בלי הרחבות ובאטל נט.

אני לא מתכוון לשלם שקל על מנוי כלשהו בשביל לשחק עם חברים שלי ב-LAN. אם זה יגיע לידי כך, יש פתרון.

תמיד היה ותמיד יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהיה ככל הנראה LAN ללא חיבור Bnet, כן משהו שבליזארד חטפה על זה ואמרה כמה דברים מתחמקים, אבל לפחות מבדיקה של קוד הרשת בקליינט של הבטא המשחק מתחבר לBnet ישר עם העליה שלו, ולא מאפשר שום המשך ללא אימות ראשוני מול השרתים של בליזארד, ואני בספק רב אם זה יהיה שונה.

ד"א בליאזרד מעולם לא הסתירה את זה שD3 וSC2 יהפכו למין "WOW" הם מאחדים את כל המשחקים שלהם תחת Bnet, תיהיה לך "דמות" אחת לכל המשחקים של בליזארד, כל הAchivments והRankings יהיו cross game כלומר בדרוג של שחקן מSC2 תראה דברים מWoW או D3 במקרה שיש לו פרופילים. דובר אפילו על cross game perks מהישגים שונים במשחקים, קרי הישג מסויים בSC2 ייתן לך משהו בWOW וכן הלאה בשביל לתמרץ אנשים לקנות משחקים נוספים של בליזארד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם SC2 יהפוך למשהו בסגנון WoW אני מבטיח לך שאני לא משלם, אין לי מה לחפש שם... אני בסה"כ רוצה לשחק נגד אנשים, בעיקר חברים שלי, שום דבר מעבר.

בשביל זה אני צריך בדיוק משחק 1, בלי הרחבות ובאטל נט.

אני לא מתכוון לשלם שקל על מנוי כלשהו בשביל לשחק עם חברים שלי ב-LAN. אם זה יגיע לידי כך, יש פתרון.

תמיד היה ותמיד יהיה.

בליזארד כבר דאגו שלא יהיה Lan. חשבת לשחק עם חברים בלי לשלם? תמשיך לחלום.

מ-Oblivion אפשר לחלוב מינימום 100 שעות. Dragon Age מספק 50 שעות לפחות. Empire Total War ו-Civilization נותנים מאות שעות. המשחקים נמכרו ב-50$. מדהים. נכון שמדובר בז'אנרים שונים, אבל לפי היגיון שלך מחיר המשחק צריך להיות ביחס ישיר למספר השעות שמקבלים. נכון, זכותם המלאה לדרוש 60$. זה לא משנה את העובדה שמדובר בחזירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לחלום? אין שום בעיה לשחק נגד חברים, גם בלאן, מספיק שיהיה חיבור מצ'וקמק אחד לאינטרנט בשביל אותנטיקציה והכל סבבה.

זה אולי לא אידיאלי, אבל זה עובד וזה (כרגע) חינם בהנחה וקנית את המשחק כדין. אם זה יעלה כסף עוד שנה, גם בעיני זו תהיה חזירות.

עכשיו לגבי המחיר, אני לא הכי מרוצה מהעניין, אבל האינטרס של כל חברה הוא למקסם רווחים. אם בליזארד מאמינים שה-10$ הנוספים על כל עותק יחפו על האנשים שלא קונים בגלל שזה 60$ ולא 50$ אז למה לא?

לפי התאוריה שלך כל מאפיה שמוכרת לחם ביותר מהמחיר האחיד הם חזירים.

יש להם מוצר טוב ביד. כמה רמות מעל הממוצע. עם אורך חיים של 30 שעות של סינגל ועוד בערך אינסוף במולטי. למה שלא ימכרו אותו בקצת אקסטרא?

Lev, כבר יצא לי לקרוא דעות שלך ואני מבין שאתה נוטה לסוציאליזם ואף מעבר בגישה שלך, וזה לגיטימי לשאוף לזה אם אלה הדעות שלך - אבל כרגע, בפועל, אתה לא יכול (כלומר אתה כן, אבל זה מטופש) להאשים בחזירות כל חברה שבסה"כ משחקת לפי החוקים. מה לעשות, הם לא חייבים לאף אחד כלום.

איך שלא תהפוך את זה, המטרה מספר 1 שלהם היא לעשות כסף.

אני לפחות שמח שהם גם דואגים לעוד כמה דברים (כיף, איכות וכו') על הדרך, מה שאי אפשר להגיד על הרבה חברות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבליזארד יש זכות מלאה לדרוש גם 100$. זו חברה פרטית השואפת למקסימום רווחים, אבל אל תמציא עבורם תירוצים "זה בגלל האיכות ואורך חיים". זה בגלל שמדובר במותג חזק שימכור מיליוני יחידות והם יכולים להרשות לעצמם לדרוש 10$ אקסטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב אתם מפרסמים כאן עוד מקומות לקניה של המשחק?

נתתם את shopTo ואח שלי נתן לי תקציר למה לא לקנות מהם כולל זה שרשמו במקום "פלסטין הכבושה" ושהמספר אשראי שלו נגנב משם...

אם אפשר עם ה beta key יהיה הכי טוב כי אני מוכר אותו ב ומחזיר את הכסף :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה בדיוק תוציא מחיר יותר טוב בארץ...? סה"כ הריטייל הרשמי הוא 60$, זה כבר 220.

אני לא חושב שמישהו פה ימכור בפחות.

דיברתי עם פריק, הם אמורים לקבל מפתחות בטא כדי לחלק עם המשחק בקרוב, אבל הם מוכרים ב-270. אני משער שבמכירה קבוצתית אפשר להוריד את המחיר, לא יודע כמה...

עושה רושם ש-games.co.uk לא נותנים מפתחות בטא, אבל אני אבדוק מולם.

אגב, החברה מ-shopTo לא נותנים מפתחות בטא עם המשחק, בדוק.

כמובן שאם מתארגנת מכירה קבוצתית אני בפנים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...