יש בידי את הR600!!! - עמוד 11 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש בידי את הR600!!!

musari

Recommended Posts

• תגובות 230
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא חושב שעשיתי טעות.

אני לא חושב , אני יודע שלא עשיתה טעות (במיוחד שראיתי מה עושה הכרטיס עם הדרייברים החדשים , אני לא אפרט יותר פשוט סבלנות... :hat: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה הכרטיס 70 מעלות במנוחה שהשעון על 500 מה"צ עכשיו 3DMARK06 לא עולה לא יודע למה אני לוחץ עליו ואז באה לי הודעה לא מגיב...תנו שמות של משחקים אין לי בעיה לעלות בנצים וחלק פה צדקו כל כך כיף לשחק איתו במשחקים הכל רץ חלק אני מבסוט מהקניה ממליץ בחום (המון חום)אם אני ינסה להתקין 05 יספק אותכם או שתיתנו לי בנצים תירשמו איזה בנצ'ים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה יהיה להגיע לתשובה בלי דריברים קצת יותר טובים, אבל אין בנתיים מנצח ברור.

הביקורת תתפרסם כשהיא תתפרסם - מצטער שאין לי תשובה ברורה יותר :smile1:

אגב 70 מעלות נראה לי הרבה יותר מדי גבוה במנוחה, שלנו עומד על 60 במנוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR ][/\][ link=topic=261095.msg2310931#msg2310931 date=1179767559]

חברה הכרטיס 70 מעלות במנוחה שהשעון על 500 מה"צ עכשיו 3DMARK06 לא עולה לא יודע למה אני לוחץ עליו ואז באה לי הודעה לא מגיב...תנו שמות של משחקים אין לי בעיה לעלות בנצים וחלק פה צדקו כל כך כיף לשחק איתו במשחקים הכל רץ חלק אני מבסוט מהקניה ממליץ בחום (המון חום)אם אני ינסה להתקין 05 יספק אותכם או שתיתנו לי בנצים תירשמו איזה בנצ'ים

:o

70 מעלות??לא עדיף לחבר את התנור למחשב?זה בערך אותו אפקט.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR ][/\][ link=topic=261095.msg2310931#msg2310931 date=1179767559]

יש לך CF, הכרטיס השני מחמם מאוד את האחר ולכן הטמפ' הכה גבוהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק הHD2900XT עדיף מכל בחינה על 8800GTS 320\640. מבחינת ביצועים הוא נותן יותר בכ5-3% מאשר ה640 ברוב המקרים. מבחינת תאימות הוא ניחן בהרבה מאוד דברים שאין אצל ה8800GTS\GTX כמו הVIVO או ה H.264 שמובנה וHDMI בקיצור כרטיס די מושלם שנותן ביצועים מעולים ובמחיר של כ 2000שח הוא עדיף על כל HI END אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR ][/\][ link=topic=261095.msg2310991#msg2310991 date=1179769029]

מחר אמור להגיע הכרטיס השני אז בנתיים אני עם כרטיס אחד

אם כך אז הטמפ' גבוהה מאוד יחסית, בהנחה שהטמפ' בחדר שלך לא כמו במדבר יהודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם טוחנים מים הכרטיס הינו אובר קלוקר מעולה כאשר משתמשים בקירור מים בלבד. זה שהמעלות גבוהות אצלו רק מצריכות 3-4 מאווררים במארז על מהירות בינונית\איטית וזהו! ככה שאר החלקים לא ייתחממו גם ואם יתחממו ויישרפו עוד יותר טוב בשביל זה יש אחריות!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק הHD2900XT עדיף מכל בחינה על 8800GTS 320\640. מבחינת ביצועים הוא נותן יותר בכ5-3% מאשר ה640 ברוב המקרים. מבחינת תאימות הוא ניחן בהרבה מאוד דברים שאין אצל ה8800GTS\GTX כמו הVIVO או ה H.264 שמובנה וHDMI בקיצור כרטיס די מושלם שנותן ביצועים מעולים ובמחיר של כ 2000שח הוא עדיף על כל HI END אחר.

אם אתה חושב על זה, 5% הבדל זה ההבדל בין 100 FPS ל105 FPS, או ההבדל בין 25 FPS ו26.25 FPS, שלמען האמת, אני לא חושב שאפשר להרגיש את זה, אלא אם כן אתה עושה "ממוצע ביצועים" ואז בחלק מהמשחקים יש ניצחון ברור לNVIDIA ובחלק מהמשחקים ניצחון ברור-יותר לATI, ככה שאז צריך פשוט לבחור את הכרטיס שמתאים למשחקים שאתה משחק בהם :Q

אבל כן, הATI שווה גם מעבר למשחקים ולזה אי אפשר להתכחש. מה לעשות זה מה שקורה כשמשווים כרטיס בן 7 חודשים לכרטיס טרי טרי, שדרך אגב, כרטיסים שיצאו לפני חודש משתווים/קרובים מבחינת כוח עיבוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה אומר נכון פרט לדבר אחד - ההבדל בFPS. כאשר אתה משחק במשחק כלשהו ב45-50 FPS זה הרבה יותר כיף מאשר 35-40 FPS.... כאן זה בא לידי ביטוי. מוסרי רק אישש את מה שחשדתי בו מההתחלה - הHD2900XT כרטיס יותר יציב במשחקים מאשר הGTS640\GTS320.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר? לא לא לא תסביר לי מה הקשר ???? מוסרי ציין כי : "הכל עובד חלק".

הכוונה באמירה זו שהוא לא נתקל בקשיים מבחינת ביצועים במשחקים שהוא שיחק בהם. לפי הערכותיי ומניסיון הוא שיחק ככל הנראה על 40-70FPS ברוב המשחקים ללא דרופים ככה זה נתן לו הרגשה חלקה. לעומת זאת תראה בהרבה באנצ'ים את ה8800 GTSים הנתונים משתנים ממשחק למשחק ומרזולוציה לרזולוציה. מכאן ה2900XT הוא הכי יציב ונותן ביצועים דומים בכל ההגדרות. עם קצת מזל, תושייה והרבה עשייה יכינו לו שינצלו אותו עד הסוף וכך היציבות שלו תעלה לרף יותר גבוה ואולי תגיע לרמה של הGTX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...