יש בידי את הR600!!! - עמוד 15 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש בידי את הR600!!!

musari

Recommended Posts

• תגובות 230
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב,צריך להבין את ההיבט של דור הגיימרים ומתי הוא התחיל.

ילדים וכאלו שבצבא +- באים ממקום שונה מהמקום שהגיימרים הותיקים מגיעים.

הם התרגלו להכיר בעובדה שההורים שלהם לא ,גם לא לייט .

מצד שני,אנחנו ה"זקנים" שהעלנו ריר בהאלף לייף הראשון ובמשחקי שנות ה-90 ,נ

מצאים בתווך שבין הדור שלא ידע מחשב (ומשחקים)

לבין הדור הנוכחי.

אנחנו מין יצור כלאיים של שהגיל לא ישפיע על התחביב ,כנראה לעולם.

כל החברים שלי בגיל שלי ורובם ,מנכ"לים, עו"ד ,כלכלנים וכו'.

יבוא יום ואני והנכד שלי נשחק פיפא 2047 אחד נגד השני :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יבוא יום ואני והנכד שלי נשחק פיפא 2047 אחד נגד השני :lol:

כנראה שזה יהיה בתוך מתקן הולוגרמות, משהו בסגנון StarTrek Holodeck.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I THINK U PEOPLE ARE SICK, U NEED TO GET SOME HELP.

אלכס תקשיב אתה מדבר כאילו אתה חוזר מהעתיד ויודע מה ייקרה. אז תקשיב מה הסיכוי שהBR והHDDVD לא ייתפסו את מקומם של נגני הDVD ברוב המקרים הא? אפסי! ! ! כל שבועיים שלוש אני שומע על מישו אחר שקנה LCD. זה ייכנס וזה ייכנס חזק... אין ברירה! זה חייב להיכנס חזק! נפח האיחסון שמשחקי מחשב דורשים רק הולך וגדל! באיכות HD תופסים 15-20 ג'יגה! ! ! זה נפח אסטרונומי! הדבר מחיב מעבר לשימוש בכלים בעלי נפח איחסון יותר גדול - צורבי HDDVD\BR (כבר ייצרו משולב כזה) ודיסקים קשיחים של 1TB. שים לב למעבדים כבר מעבד 4 ליבות עוד חודשיים יעלה כמו מעבד רגיל - נותן לו אפשרות לעבד עוד ועוד נתונים משמע כוח עיבוד עצום. עדיף לקנות היום מחשב HDCP READY שתוכל עוד 4 שנים לחבר אליו כונן BR\HDDVD בלבד ולהפוך אותו לHTPC או סתם לחברו לטלוויזיה או אפילו שיהיה לך בעתיד אופציה לראות תכני HD! תפנים - לא כולם כמו האידיוטים שמורידים סרט 700 מגה... יש מאגרי מידע שלמים על סרטי HD זה שאתה כנראה לא מודע להם... חבל הפסד שלך. יש לך שם רוסי מכאן אני מסיק שאתה רוסי, דיברת כאילו אתה בן מינימום 20 מכאן אני מסיק שאתה ככל הנראה דובר רוסית אז אולי תיכנס לאתרים רוסיים שיש מלא כאלה יש לך מזל שאתה יודע רוסית תיכנס ותחפש תדברים האלה!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אםםם מי שיש לו? ^_^ אתה יודע איזה חווית משחק זה לשחק על 42' זה הדבר הכי כיף בארץ יותר כיף מPS3! ! ! !

תחשוב FARCRY תחשוב קרב יריות תחשוב 5-6 אנשים עליך עכשיו תדמיין אותם בגודל כמעט אמיתי? :D זה אחד הדברים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...