יו"ר הRIAA (התאחדות יצרני התקליטים האמריקאית) משתמשת בiPod = משתמשת ב MP3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יו"ר הRIAA (התאחדות יצרני התקליטים האמריקאית) משתמשת בiPod = משתמשת ב MP3

ice2k

Recommended Posts

טוב כנראה יש פרדוקסים לא קטנים בIRAA שנלחם קשות בפיראטיות של המוסיקה, עד כדי כך שהיו"ר שלהם משתמשת בנגן אייפוד ובעצם משתמשת בפורמט הMP3 שלקח את הפיראטיות צעד ענק קדימה 8) , ואני שואל איפה הדוגמא למשתמשים ואיפו הטקט ... :lol:

הנה קישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הוא מוריד אלבומים שהוא רכש בכספו לתוך האיפוד?

זה שהוא משתש בפורמט לא אומר שהוא ישר משתמש בMP3 גנוב או מועתק.

למרות שזה מצטלם מאוד _מאוד_ רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון זו "היא" - בחורה , לא בחור.

ונכון - זה כמעט בטוח ודיי ברור שיש לה את כל האלבומים חוקית, אבל הטקט פשוט מעורר גיחוך - זה כמו שביל גייטס ישתמש בלינוקס במשרד שלו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"טוב כנראה יש פרדוקסים לא קטנים בIRAA שנלחם קשות בפיראטיות של המוסיקה, עד כדי כך שהיו"ר שלהם משתמשת בנגן אייפוד ובעצם משתמשת בפורמט הMP3 שלקח את הפיראטיות צעד ענק קדימה , ואני שואל איפה הדוגמא למשתמשים ואיפו הטקט ... "

אכן פרדוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת זה די הגיוני אפשר להכניס לאיייפוד עד 35 אלבומים בWAV, סה"כ CHANGER לא רע :D , אבל נו , אני עדיין מאמין שהיא השתמשה בMP3 , מעניין באיזה דוחס ושיטת דחיסה היא משתמשת :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעייה

בMP3 לכשעצמו אין שום דבר רע... השימושים בו יכולים להיות רעים

זה כמו שתגיד שאסור להשתמש במכוניות בגלל שאפשר לעבור איתן באור אדום

תקרא שוב טוב את הפוסט הראשון ואת העמוד הראשון כולו ;) , אף אחד כאן לא אמר שהיא עברה על החוק או עשתה משהו אסור , פשוט אין לה טקט, היא משתמשת במשהו שמסמל את הפיראטיות(MP3) - כאילו להשתמש במוצר של ה"מתחרה" - נו באמת , למה אתה חושב בכלל פירסמו את הידיעה... 8)

ואם מכוניות אתה אוהב - אז מה תחשוב אם תשמע שמנכ"ל מרצדס נוהג בBMW ?? , קאפיש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנהל של פיאט לדוגמא, נוהג באוטו גרמני, זה לא כזה נורא. כל מי שמיצר מוצרי Low End, משתמש במוצרי High end אחרים. מה, המנהל של, נניח, פיאט צריך לסבול כי הוא מנהל את פיאט?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי מקרוט הכל בסדר איתך ? מה בשם העולם הקשר לתרד , או לזה שמנכ"ל הIRAA משתמשת בMP3 - שזה דבר מצחיק ומגוחך ותו לא,

הוא אמר שהוא לא מבין והסברתי לו עם דוגמה קצת מקבילה זה הכל - לא אמרתי אסור למנכ"ל של X להשתמש במוצר של Y או שזה לא קיים אמרתי שזה פשוט מצחיק ומעיד על חוסר טקט - ואכן זה הצחיק אנשים כאן והמון אנשים מסביב לעולם.

אני באמת לא מבין מה אתה רוצה....

(וד"א פיאט - סבל ? אחחח... שכחת שהם הבעלים של פרארי ;) , ואני "בטוח" שידיעה כמו מנכ"ל אורנג משתמש בסלקום גם לא תתפוס את עינך ;) / רק שלא יקפוץ עלי עכשיו איזה אחד עם הסבר על פלאפונים :lol: ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...