8800GTS 320 ומישחקי DX10 ? תחשבו שוב. - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

8800GTS 320 ומישחקי DX10 ? תחשבו שוב.

rtr

Recommended Posts

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה מבאס, מה? יותר טוב משלך...

פתאום הGTS 320 הפך מתותח לזבל רק בגלל משחק שלא יצא? מה קורה לכם פה? אתם מחליפים כ. מסך כל שבועיים?!

קחו כבר דברים בפרופורציה, ממש מעצבן כבר מה שהולך פה. כולם נהיו אנליסטים, ספקולציות עפות פה כמו נחיל ארבה.

8800GTS זה לא כרטיס MAINSTREAM אלא MID-HIGH . לרוב האנשים יש 6200 במחשב או 9250, X300SE .

קצת פרופורציות בחיים. גם הGTX שלי לא יריץ דברים על מקסימום בעוד שנה ומשהו. גם שני ה7900GTX שהיו לי ועלו הון יותר חלשים מה8800GTX שהחליף אותם. זה מרוץ מטורף ואלא אם אתה מליונר אין טעם לרוץ בו או לשבור את הראש לגבי משחקים עתידיים כל הזמן. פשוט שחק עם הGTS שקנית, תהנה ותהיה מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגרי מעצבן' date=' משקיעים כל כך הרבה כסף ובסוף למחרת המחשב שלך שווה חצי ממה שקנית אותו.

[/quote']

אבל אין מה לעשות, אתם לא מבינים? אני קניתי לפני חודשיים שני סטיקים של Gskill DDRII 800 1GB HK, ב 1300 ש"ח שהיה מחיר טוב בזמנו, או קיי? לפני ארבע ימים הזמנתי את אותם סטיקים בNEWEGG ב124 דולר, סבבה? (הורים באים לביקור מארה"ב), אתמול אני רואה שהמחיר ירד ל109.... 109!!!!

אז מה לעשות? לדפוק את הראש בקיר? מה אפשר לעשות??

שני ה7900GTX שהיו לי עם הX2 3800 שלי לדוגמא: הם עלו לי כמעט 3500 ש"ח כל אחד! לפני חודש כרטיס אחד שעולה 3300 ש"ח החליף את שניהם וטוב יותר משניהם. גם ה3800 ירד ב150 דולר חודשיים אחרי שקניתי אותו. ו? לפי הדעה שלך אני צריך להתאבד כבר :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

15FPS? :screwy:

במשחקים של עכשיו או בעתיד?

למה קנית ב2000? יש ב1600(אם לא ירד כבר לפחות).

המבחנים שראית "במשחקים של העתיד" לא רלוונטים כיוון שזו לא הגרסה הסופית שתיצא לחנויות עד אז הרבה מים יזרמו בנהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן קניתי את גירסת ה350mb...

מה שמבאס זה להשקיע כמעט 2000 שח ולקבל 15 פריימים במשחקים החדשים.

שוב פעם צריך לעבור ל800 על 600 medium details

הגזמת קצת, אתה לא חושב? (וזה 320MB).

חוץ מזה, אם אתה רוצה את הכי טוב, פתח ת'ארנק ותקנה את הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, עוברים לקונסולות.

תאמינו לי 3 שנים של שקט.. נראה לי אני קונה PS3 וזהו.. ראיתי ביד 2 כבר ב 2900 שקל..

כל משחק רק חלק על הגדרות מקסימליות שניתן ללא שום קריסות או "נתקל בבעיה ועליו להסגר" ומיני ושטויות..

ומה שהכי יפה זה שתמיד אפשר למכור את זה הלאה - היה לי PS2 שהשתמשתי בו איזה 4 שנים . קניתי אותו ב 1000 ומכרתי אותו ב 500..

תראו לי רכיב של מחשב שנשאר מבוקש גם אחרי 7 שנים !! (ה PS2 יצא ב 2000)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצאו דרברים נורמאלים לויסטה עבור ה-8800?

עובדים על זה? יש גירסת בטא או משהו?

הדרייברים לא כאלה נוראיים...

מבחינה כללית, כן, הביצועים יהיו נמוכים יותר מאשר על .

אבל כל מקרה לעצמו, בחלק מהמקרים, משחקים יעבדו יותר מהר על .

הבעיה העיקרית עם הדרייברים של היא שיש משחקים שלא פועלים\בהם בעיות גרפיות מוזרות, אבל אין יותר מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוצאות משחקי direct X10 עם הדריברים חדשים

CATALYST 7.5

NVIDIA 158.42

http://www.legitreviews.com/article/505/3/

http://www.legitreviews.com/article/504/3/

יש שיפור (בעיקר ל NVIDIA) , אבל גם אחרי השיפור התוצאות מפחידות

36 FPS על 8800GTX ברזוליצה 1024 על 768 ...ללא AA

אני הולך לדפוק ראש בקיר ... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...