8800GTS 320 ומישחקי DX10 ? תחשבו שוב. - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

8800GTS 320 ומישחקי DX10 ? תחשבו שוב.

rtr

Recommended Posts

הנה הרשימת כרטיסים שלהם:

* Radeon X1950 Pro refrence

* Radeon X1950 XTX reference

* 8800 GTS 320 MB (BFG OC)

* 8800 GTX 640 MB reference

* 8800 GTX 768 MB reference

* 8800 Ultra 768 MB reference

GTX 640 גדול!!

פעם ראשונה אני רואה את האתר הזה ועשה ממש רושם טובב...

(זה היה בציניות אם לא הבנתם..)

עריכה: עעכשיו ראיתי שכתוב

*update - small mistake the 8800 GTX 640 MB obviously is a GTS.

הם השניה עדכנו את זה

עריכה2: הרגע קלטתי שזה הגורו 3D איזה דביל אני היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עריכה2: הרגע קלטתי שזה הגורו 3D איזה דביל אני היום

אבל ממש... ^_^

וואייי איזה בעסה.. אבל מצד שני תחשבו שזה פאצ'... אולי יש בעיות ובגלל זה הביצועים נופלים זה הגיוני לא?

וחוץ מזה חוץ ממשחקים שמתישהו בטוח הכרטיסים האלו יפעילו DX10... הכרטיסים האלה מושלמים מבחינת הכל משחקים נוכחיים (DX9) וסרטי HD זה הנאה צרופה לראות סרט HD ובכלל להשתמש בתכונת הVIVO HD של ה2900XT אני כבר לא יכול לחכות לK10 הלוואי שהם ייתנו ביצועים כמו הAM2 DC שבהשוואה למחיר נתנו ביצועים פנטסטיים בסטוק מול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שבאמת הכרטיסים זבל בDX10, או שהמשחק לא מקודד טוב או שמה שנראה לי הכי נכון הדרייברים לVISTA רחוקים מלהיות בשלים.[br]פורסם בתאריך: 14.05.2007 בשעה 16:37:57

אחים!!! אתם ממש מתחילים לשכוח ש-COJ אכול בטקסטורות ואתם ישר מתאכזבים אני חושב שרק בעוד שנה וחי שיוכלו ביחד עם מעבד טוב להפעיל את המשחק על 100FPS+ חחח...

זה לא מעניין אף אחד, מה עם כל מי שרכש הרגע את ה8800GTX? ככרטיס הכי חזק לDX10? שיחכה עוד שנה לרכוש חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת לא ניתן עדיין להעריך את DX10 אבל ברור לגמרי שאי אפשר לסתמך על משחק בשלב כזה.

למי שלא זוכר, GOTHIC 3 בשלב בטסטים שלו, הראה שאף כרטיס לא מסוגל להחזיק אותו, ומה שבדיעבד הסתבר כבדיחה. אפילו 7600GS מעיף אותו בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרייברים מגוחכים, nVIDIA שיפרה את הביצועים של הכרטיסים שלה מדרייבר ההשקה בעד כמעט 40% בממוצע, לא מבין מה עובר בראש של שהיא משיקה כרטיס עם דרייברי beta במקרה הטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה שכרטיסי DX10 הם בדיחה. מריצים DX9 כמו גדולים אבל לא עומדים ביעדים שהציבו להם מראש.

לדעתי המסקנה המתבקשת לכל מי שרוכש מחשב חדש זה לרכוש X1900PRO ב 970 שקל לחסוך מינימום 1000 שקלים (במקרה של 8800GTS מקוצר ;) )

ולהשקיע את ה 1000 הללו אפילו בכרטיס MID אבל יציבים בDX10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם COJ ניראה חרא לדעתך אז כדאי שתיראה רופא עיניים ומהר.

ואני מדבר אפילו ליפני התוספת של DX10.. אחרי הוא בכלל ניראה מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...