אם כל המחשב יהיה ללא מארז הוא יתקרר יותר טוב ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם כל המחשב יהיה ללא מארז הוא יתקרר יותר טוב ?

ndv

Recommended Posts

אני מתכוון לבנות מארז (לצורך העניין הוא יהיה מעץ) שיתאים בדיוק לחדר שלי. אבל בגלל החום התוכניות שלי טיפה השתשבו שכן המעבד מתחיל לקרטע כשהוא מגיע ל50 מעלות (PD 915) לעומת 43 שהוא היה בחורף. אז חשבתי לבנות את המארז בכל זאת אבל להשאיר אותו בלי גג או לחלופין לעשות שעל הגג יהיה מאוורר 25MM (כמו ששאתי בפורום אלקטרוניקה ומודינג) המארז שאני אבנה יהיה משתי קומות:

קומה תחתונה: ספק כוח, HD וספק כוח.

קומה עליונה: (שוכב).

אז מה אתם אומרים ?

ד"א הצד הימני של המארז יהיה עם 3 מאוורי 80MM (אחד מכניס אוויר קר לHD ולספק כוח, והשניים האחרים בקומה של הלוח אם כדי להכניס אוויר קר למעבד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור סטוק מעפן, אין לי כסף להחליף אותו.

בתכנון המקורי היה לשים מאוורר 120MM בדיוק מעל המאוורר של המעבד שמוציא את החום (שכן אוויר חם עולה למעלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון לבנות מארז (לצורך העניין הוא יהיה מעץ) שיתאים בדיוק לחדר שלי. אבל בגלל החום התוכניות שלי טיפה השתשבו שכן המעבד מתחיל לקרטע כשהוא מגיע ל50 מעלות (PD 915) לעומת 43 שהוא היה בחורף. אז חשבתי לבנות את המארז בכל זאת אבל להשאיר אותו בלי גג או לחלופין לעשות שעל הגג יהיה מאוורר 25MM (כמו ששאתי בפורום אלקטרוניקה ומודינג) המארז שאני אבנה יהיה משתי קומות:

קומה תחתונה: ספק כוח, HD וספק כוח.

קומה עליונה: (שוכב).

אז מה אתם אומרים ?

ד"א הצד הימני של המארז יהיה עם 3 מאוורי 80MM (אחד מכניס אוויר קר לHD ולספק כוח, והשניים האחרים בקומה של הלוח אם כדי להכניס אוויר קר למעבד).

אני מתכנן מכיוון שאני קונה עוד מעט מערכת ביתית אז אין לי הרבה מקום בחדר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...