Aqua Head+DT990 - הסיפור, כולל תמונות 15/5 - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Aqua Head+DT990 - הסיפור, כולל תמונות 15/5

yossi126

Recommended Posts

נו אז מה אם אתה מתדלק? ומה אתה חושב, שאני ושי מליונרים שמשקיעים בבורסה? :)

כל הכסף מגיע מהעבודות השטויות האלה (ד"א, עבדתי גם בתור מתדלק, עבודה פשוט זוועה).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מזה הכבל הזה? זה נראה כאילו מישהו בנה אותו לבד (ואני אומר את זה כי בניתי כבל שנראה בדיוק ככה! אותם הקונקטורים, ואותם הצבעים של הבידוד של הכבל).

תנסה לסובב את הקונקטור (את המכסה שלו) ותבדוק אם זה נפתח או לא.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חס וחלילה, אף אחד לא בא אלייך בטענות. סך הכל פעם הבאה תבדוק :)

יש פה בפורום לא מעט אנשים שמשתמשים בכבלים שאני הכנתי (כולל a12beat, slavazh ועוד רבים וטובים), והכבלים האילו עובדים ונשמעים מצוין, נראים מליון דולר, ועלו משמעותית פחות מאשר כבל דומה של חברה כלשהי. אז תמיד כדאי לבדוק מה יש עוד חוץ מאשר בחנויות. יש לא מעט אנשים שמוכרים כבלים מצוינים גם ב-Head-FI, וגם מדיי פעם במקומות אחרים.

אתה יכול לקרוא בקישורים בחתימה שלי, גם בדיון של ה-340 וגם של ה-81 יש של כבלים. בדיון של ה-340, יש אפילו כמה איזכורים לנושא בהמשך הדיון.

Anatoli

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לבוא לשמוע אותו. או, אם יהיה מפגש בזמן הקרוב כמו שאני מקווה (למרות שכרגע ההיענות לא מספקת אותי), אז תוכל להתרשם ממנו שם.

מדובר ב-DAC עם מגבר כלול. אני הוספתי עוד קצת כסף, קניתי גם מגבר משודרג במקום המקורי ואני מרוצה מאוד. יש לי סאונד מצוין בתור DAC, ולמקרה הצורך יש לי גם מגבר לא רע בכלל.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה הבדל קטן יחסית אז יש סיכוי שזהו הגורם. ליתר ביטחון, תבדוק שכל החיבורים תקינים, ושאין בעיה עם האקולייזר של כרטיס הקול או אפשרות אחרת שיש בו.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה

כל החיבורים תקינים, גם הרצה של התוכנה פינק נויס במשך כל היום לא הועילה

שלב השכנועים העצמיים נגמר וצריך לבדוק מה לא בסדר

המגבר של אסף בסדר גמור כי בדקתי אותו אצלו

אז חיברתי את הבייר ישירות ליציאת האוזניות כמו בימים הראשונים, והצרימה בטרבל והדיסטורשן בבאס בקושי קיימים

מה שמוביל אותי להשערה שבסט-אפ הנוכחי - אוזניות>מגבר>יציאה דיגיטלית

היציאה הדיגיטלית מגבילה את היכולות של המערכת

פתרונות אפשריים? אולי Analog Out של 0404/1212 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יציאה דיגטלית ישרות למגבר ???-פיספתי משהו?

יש לך dac במגבר?(יענו כניסה דיגטלית במגבר) כי אם לא אתה חייב להשתמש ביציאה האנלוגית בכרטיס קול.

נראה לי שאתה מתבלבל.

אתה צריך לחבר לחיבור הירוק בכרטיס קול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...