איך המפרט הבא שהזמנתי ב 1760 שקל היום באייבורי? - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המפרט הבא שהזמנתי ב 1760 שקל היום באייבורי?

ozwrx

Recommended Posts

:xyxthumbs:

אז ייתכן שיש דברים בגו.אני שוב נזהר כי אני לא בטוח ב 100 %.

אני רק מקווה שמי שיודע ובמיוחד מי שעבר את זה יזהיר פה

סתם משהו בעניין.בפורום מחשבים אחר ברשת יש איסור מפורש על תגובות בסגנון זה על אותה (אייבורי) זה מצויין שם בהכרזה שכל הודעה שתכתב על אייבורי (שמן הסתם תהיה לא טובה) תמחק מיידית מהאתר.

פניתי למנהל אותו פורום לפני כמה חודשים ושאלתי אותו מה זה צריך להיות,מה עם חופש הביטוי והזכות להביע דעה.מי שמע על דבר כזה שאוסרים על הבעת דעה.

זה לא שמטיפים לרצח או לפשע.

הוא ענה לי שהם קיבלו פניה מעורך הדין של הרשת שאם תהיה תגובה על הרשת הם ייתבעו את הפורום על הוצאת דיבה ולשון הרע (או משהו כזה)

לפורום אין שום עניין להיכנס לבלאגן כזה,למרות שאין לאייבורי שום סיכוי לנצח במשפט.

פשוט הם לא מעוניינים בזה.

הוא גם אמר לי שהוא קיבל פול הודעות בסגנון שאני כתבתי לו.

זה רק מוכיח כמה החברה הזאת זבל.

חברה רצינית ואחראית לא הייתה מתעסקת בתביעה על התבטאות של לקוחות אלא הייתה מנסה לפתור את העניין בצורה הטובה ביותר:שיפור השרות ומה שהם מוכרים.

הדרך הקלה ביותר זה פשוט לא לעשות כלום והם הרי יודעים שיש אנשים שהמחיר תופס אותם ושאם הם רואים קצת פירוט טכני יפה כמו "מעבד פנטיום D הדור החדש, כפול המעבדים המהירים בעולם" ועוד במחיר זול אז רצים על זה, ודוגרי למרות ההזהרות זה עובד השיטה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ב-ksp מוכרים רכיבים טובים ורק השירות חרא?

או שגם שם מוכרים ודברים "מחודשים"?

הם מייבאים בעצמם או כמו שצריך דרך יבואן?

תשמע,אני קניתי דרך ksp,השירות שקיבלתי היה בסדר סה"כ.

חלק מהמוצרים שלהם הם מייבאים בעצמם וחלק דרך היבואן (האמת שאני קניתי וכ.מסך מיבוא שלהם)

לא שמעתי על מכירת מוצרים מחודשים אצלם.

גם אצלם המחשבים במבצע לא מורכבים מהאיכות הכי גבוהה אבל יותר טובה מאייבורי זה בטוח.אני קניתי מחשב בהזמנה אישית.

אני סה"כ מאוד מרוצה מהמחשב שקניתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע,אני קניתי דרך ksp,השירות שקיבלתי היה בסדר סה"כ.

חלק מהמוצרים שלהם הם מייבאים בעצמם וחלק דרך היבואן (האמת שאני קניתי וכ.מסך מיבוא שלהם)

לא שמעתי על מכירת מוצרים מחודשים אצלם.

גם אצלם המחשבים במבצע לא מורכבים מהאיכות הכי גבוהה אבל יותר טובה מאייבורי זה בטוח.אני קניתי מחשב בהזמנה אישית.

אני סה"כ מאוד מרוצה מהמחשב שקניתי.

בהזמנה אישית ב-ksp אתה מקבל מה שאתה מבקש בלי מניפולציות עם דגמים וכו'?

באייבורי אם אתה מזמין לא מורכב אז אתה מקבל מה שאתה מבקש ובאיכות טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך בחום לבקש מאייבורי EZCOOL 420W התוספת היא לא משמעותית (כמה עשרות שקלים) והספקים הרגילים שלהם דיי זבל - מומלץ בחום (ואחי אין מה לעשות כשאין כסף התמורה של אייבורי היא סבירה - אבל בכל אופן אני ממליץ בחום להחליף את הספק לדגם שציינתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהזמנה אישית ב-ksp אתה מקבל מה שאתה מבקש בלי מניפולציות עם דגמים וכו'?

באייבורי אם אתה מזמין לא מורכב אז אתה מקבל מה שאתה מבקש ובאיכות טובה?

1.

כן,כל מה שביקשתי קיבלתי בלי שום בעיה.שאספתי את המחשב ביקשתי שיפתחו את המחשב שאוכל לראות את איכותה ההרכבה ואם הכל כמו שצריך (היה הכל 10 )

בבית בדקתי יותר יסודי עם תוכנה והכל היה בדיוק כפי שסוכם.

2.

לא בטוח,כמו שסיפרתי כמה תגובות למעלה היו מקרים שאייבורי סיפקו רכיבים שלא סוכם עליהם (מעניין שזה תמיד רכיב זול יותר).

אם אתה מקבל מה שאתה מבקש זה לא כ"כ משתלם כי ההבדל בינם לבין המתחרים כבר לא גדול אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קובי , אתה אומר בעצם שאם אני מזמין מ ksp מפרט לפי חלקים שבחרתי - אפשר לסמוך עליהם ?

ובאמת נותנים שם את המוצרים המקוריים ? כלומר שאתה פותח את המחשב אתה רואה את השמות של הדגמים

אז איך הם ירמו אותך ??

אני צריך להזמין את המפרט הזה..

מעבד: INTEL 2 DUO S775 1.8GHz(E4300) 800MHz/FSB 2MB - BOX ¤681

לוח אם:GIGABYTE GA-965P-DS3 REV3.3 ¤625

כרטיס מסך: LEADTEK PCI-EX WINFAST GeForce PX8600GT TDH 256MB GDDR3 128 BIT TV/O DVI - DX10 - RETAIL ¤769

זיכרון: G.SKILL 2048MB (1024MBX2) 667 CL5-5-5-15 - F2-5400PHU2-2GBNT ¤576

מארז:COMPUCASE CI-6A19-400 ATX MIDI TOWER CASE + 400TRT - ATX 2.0 - 20/24 PIN ¤399

קרור למעבד: SUNBEAM TUNIQ TOWER 120mm ¤254

אלו המחירים של אי קיו פיסי...אבל יש בעיה החנות נמצאת באשקלון...וגם נניח שאני אצטרך ללכת לחנות להחליף משהו או לתקן

אז כל פעם להגיע עד אשקלון זו בעיה.

וראשון לציון זה 10 דקות ממני

אפשר להזמין את המפרט הזה מ ksp בלב שלם ?? דרך אגב אני יכול גם לבקש מהחנות שירכיבו לי את הקירור של המעבד מולי ?

ולראות שהכל בסדר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות מרה ביותר....

וטיגר חשב לתומו כי הוא ביקש ללא הודעות מיותרות...

אין הודעה יותר מיותרת מזאת.

לפחות תן סיבה, משהו.

להשמיץ סתם בשביל לבעס את הבן אדם, זאת או הודעה של ילד ללא שום הבנה, או סתם הודעה שחבל על הביטים ששימשו להעברת המידע שלה.

סליחה, אם זה פוגע, אבל באמת, או שתסביר, או שאל תגיב.[br]פורסם בתאריך: 10.05.2007 בשעה 18:08:04

תודה רבה על התשובות

גם אני הסתכלתי באתר הבית וראיתי שיש DVI

גם זה לא הגיוני כרטיס מסך PCI-E בלי DVI אבל זה מה שהוא אמר לי שהם מחזיקים כרטיסים של גיגבייט בלי DVI

מחר אני אדאג לזה על הבוקר...

בקשר ללוח אני אנסה לשנות לאסוס..

תודה רבה

כן כנראה רק בגלל הקטע שהוא חשב לעבוד עלי.......הוא שם לב שאני מבין שאין דבר כזה בלי DVI ואמרתי לו שבאתר הבית אין דבר כזה

אז הוא אמר שהם מחזיקים מיוחדים של גיבייט

ובקשר לASUS M2V הוא ממש ממש קטל אותו...ידעתי שהוא יעשה את זה אבל גם אני די קראתי עליו והוא לא לוח מוצלח כל כך בגלל הציפסט המיושן מאוד

לעומת ה K9N שהוא הרבה יותר טוב גם עליו קראתי...אבל האם משתלם ה 145 שקל האלה או שכדאי לחסוך אותם?

עכשיו לתגובה עניינית יותר,

סליחה אם זה היה נשמע מעט קשה בהודעה האחרונה, לגבי הכרטיס מסך, חבל באמת שלא קיבלת את מה שרצית. ההבדל בין הכרטיסים הוא זניח עד כדי זהות. לא נכנס לשיקולים שלהם בעניין התמחור ו/או האחריות אשר החנות יכולה לספק מאחר וזהו מותג מיבוא שלה.

מניסיון אישי אוכל לומר לפחות כי חלק מההזמנות שעשיתי בלא מעט חנויות שהיו לא יבוא שלהם, היוו מבחינתי מבחן סובלנות מרשים כאשר המאבק שולש:

אני <-> חנות

חנות <-> יבואן

יבואן <-> אני

בקשר ללוח אם, הייתי בודק מבחני ביצועים מחו"ל, שם דווקא הלוח לא נראה רע בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קובי , אתה אומר בעצם שאם אני מזמין מ ksp מפרט לפי חלקים שבחרתי - אפשר לסמוך עליהם ?

ובאמת נותנים שם את המוצרים המקוריים ? כלומר שאתה פותח את המחשב אתה רואה את השמות של הדגמים

אז איך הם ירמו אותך ??

כרטיס מסך: LEADTEK PCI-EX WINFAST GeForce PX8600GT TDH 256MB GDDR3 128 BIT TV/O DVI - DX10 - RETAIL ¤769

מארז:COMPUCASE CI-6A19-400 ATX MIDI TOWER CASE + 400TRT - ATX 2.0 - 20/24 PIN ¤399

אלו המחירים של אי קיו פיסי...אבל יש בעיה החנות נמצאת באשקלון...וגם נניח שאני אצטרך ללכת לחנות להחליף משהו או לתקן

אפשר להזמין את המפרט הזה מ ksp בלב שלם ?? דרך אגב אני יכול גם לבקש מהחנות שירכיבו לי את הקירור של המעבד מולי ?

ולראות שהכל בסדר ?

ל-ksp אין את המארז והספק, וגם לא את הלוח ב-rev 3.3 (אגב מה המשמעות של rev?), לא בדקתי.

ואני אומר את זה מחרישה על האתר שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם נניח אני קונה מאי קיו פי סי ומשלם 45 שקל על משלוח הבית ??

זה כמו לקנות חתול בשק..אני צריך להיות בחנות לפתוח את המחשב ולראות שהכל שם..ושהם הרכיבו לי את המערכת קירור טוב..

אגב אצל iqpc אין את הקטע הזה של - "פתחת נסעת" ? כלומר פתחת את המארז פג תוקפה של האחריות ?

וסתם בשביל לתת דעה אחרת...המחשב הנוכחי שלי הוא מאייבורי בראשון - p 4 .2.6 , fx5200 , 6728

ומאז עד עכשיו לא הייתה לי אפילו תקלה אחת..כבר 3 שנים ..

אם אני נותן את המפרט המדובר שאני רוצה להזמין לאייבורי אני אקבל חלקים ג'ינריים ?

את החלקים הג'ינריים הם נותנים במפרטים שבמבצעים שלהם בעיתון..איך הם ירמו בן אדם שבוחר לעצמו את החלקים ?

הרי שאני בא לקנות אני פותח את המארז לראות שהכל שם לא ?

ונניח שאני מקבל את המחשב איך אני יכול לדעת עם החלקים הם יד שניה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך הם ירמו אותך ??

ולראות שהכל בסדר ?

ייתכן שחלק מהרכיבים שרשמת אין להם.אני לא בטוח שיש להם את המארז והגירסא הזאת של הלוח אם,אתה יכול לבדוק באתר שלהם.

אבל בעיקרון אם אתה מזמין רכיבים שיש להם במלאי וכו' אתה תקבל מה שרצית.ושסיכמת.

אני בהחלט מרוצה מהמחשב ומההרכבה שלו.

ובאמת כפי שאתה כותב אני גם רציתי לראות איך ההרכבה וכל זה וביקשתי שיפתחו אותו לפני שאני לוקח.

ברמאות התכוונתי לאייבורי שכנראה יוצאים מנק' הנחה שהציבור לא חכם ולא יבדוק מה בדיוק הם שמים במחשב.

ד"א גם בksp יש את המדבקה המעצבנת של האחריות.

בררתי את זה עם המוכר והוא אמר לי שזה בשביל להגן על המחשב מכל מיני דפקטים שלא מבינים כלום במחשבים שלא ידפקו אותו (למען האמת דיי בצדק)

אם המדבקה קרועה ובמעבדה יראו שאין נזק פיזי אז לא תהיה שום בעיה.

אני לא מאמין שהם יעשו לי קטע עם העניין הזה אם אצטרך לבוא אליהם לתיקון.

תשמע,אני ממליץ לך להעזר בחברי הפורום בקשר לksp ובכלל,תמיד עדיף לשמוע עוד חוות דעה.בכל מקרה לי יש דעה חיובית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לבדוק משהו

ASUS P5B

MSI 965P NEO

GIGABYTE 965P-S3

שלוש לוחות משלושת החברות הכי גדולות בעולם הכי גדולה ואז גיגהבייט ואז אמ.אס.אי

לכל השלוש יש אותה ערכת שבבים של (965)

ובדיוק (כן בדיוק) אותם ביצועים ב סטוק (אני מדגיש בסטוק)

וכל השלוש נמכרים עם 3 שנים אחריות

מבין השלושה ה גיגהבייט הכי טוב לאוברקלוק

לאסוס יש כרטיס קול יותר טוב למשחקים

ולMSI יש את המחיר הכי זול

למשתמש הממוצע שלא עושה OC מה זה משנה איזה לוח יש לו

כול עוד זה 965 עם 3 שנים אחריות אין הבדל בביצועים או בתמיכה ברכיבים נלווים

לכל חברה יש את שיטת השייוק שלה (לכל יצרן)

נכון ל OC יש לוחות אחרים (במחירים אחרים)

ASUS P5B-DLUXE

GIGABYTE 965-DQ6

MSI 965P NEO PLATINIOM

מבין כולם לגיגהבייט יש את ה OC הכי מרשים

לASUS את הרכיבים המשלימים הכי מפתים (כרטיס רשת וכו...)

ולMSI את הפרס על הלוח המשתלם ביותר מ TOM'S (ולא אין אותו בארץ שלנו אז זה לא פרסומת)

כמו שאין הבדל בין 7100GS של MSI ל ל INNO3D ל זה אותו בדיוק 7100GS שנותן בדיוק אותם ביצועים

למרות שבכרטיסים יוצר מתקדמים (7600 וכו'... יש לכל חברה את הגימיקים שלה לדוגה: משחק מתנה, ללא מאוורר וכו'...)

תפסיקו לדבר שטויות על הבדלים בין דברים שאין להם הבדלים

לוח של עם ערכת ששבים VIA גרוע בדיוק כמו לוח של עם VIA (או או ALBATRON וכו'...)

תנסו להיות אובייקטיבים

אסור על פי חוק למכור מוצרים מחודשים או משומשים ללא ידיעת הקונה ואישור שלו בכתב שהוא יודע ומאשר

לדוגמה על LCD מתצוגה חייב להופיע בחשבונית מוצר מחודש/תצוגה

אל תהייו ילדים קטנים :screwy:

כמו של יש לוחות מ 300 עד 2300 ש"ח

כך יש לכל חברה אחרת (אולי לא עד 2300 אבל במחיר יקר מאוד) :cool2:

אין אפשר להגיד ש יוצר טובים מ או כל חברה אחרת

זה תלוי בדגם של המוצר המדובר

במחיר שאתה משלם עליו

לדוגמה:

P5B-DLUXE שעולה 1000 ש"ח +- לא ניתן להשוואה ל 965-S3 שעולה 579

נכון הלוח של ASUS יותר טוב

אבל הוא עולה כמעט כפול

זה הכול שאלה של צרכים של הלקוח ומסגרת תקציב (מה שאתה משלם לעומת מה שאתה צריך)

ותחשבו על זה

:silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי הרבה בעיות עם איבורי

לדוגמא למרות היותי לקוח שלהם הם סרבו לתת לי ג'מפר .

הם מוכרים שולחן מחשב באתר שלהם כתוב שהוא 70 סמ שאלתי כמה פעמים בסניף בבאר שבע אם הם בטוחים שזה לא יותר והמוכר אמר" עלי אני המחסנאי כאן", הבאתי הביתה וזה מעל 90 ס"מ!.

אבל

אם אתה לקוח חכם אפשר לנצל אותם בחוכמה כי הם מוכרים ממש בזול.

לוחות של לא רעים בכלל והניידים שלהם מעולים (אני הבאתי מהם את הS262).

מחלקת יחסי ציבור שלהם/ קשרי לקוחות ממש טובה ויטפלו בכל תלונה בשיא המהירות.

ישנם כמה חברה ממש טובים שעובדים שם , נסו ותראו ההבדל בין כל נציג הוא גדול.

לא נתקלתי בשקרים ממחלקת המכירות שלהם כמו שצויין כאן ואני אחד שקונה הרבה (לאו דווקא עבורי).

ד"א התלוננתי על נושא הגמפר וחזרו אלי תוך כמה דקות עם התנצלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...