איך המפרט הבא שהזמנתי ב 1760 שקל היום באייבורי? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המפרט הבא שהזמנתי ב 1760 שקל היום באייבורי?

ozwrx

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל'ה היית צריך להקשיב לבחור הראשון שענה לך שאמר "קודם כל באיבורי אתה לא קונה."

אחי הם דחפו לך מה שנוח להם וזה ניבזות , היתייעצת אבל לא הקשבת אז מה זה שווה ?

אחי להבא כשאתה קונה מחשב , קנה רק מה שאתה רוצה כל רכיב בדגם זהה בדיוק.

ואל תיתן לאף מוכרן בשקל לדחוף לך חלקים מיושנים או של חברות מסויימות.

אם לחנות אין את אותו רכיב או "לא עובדים עם חברה X" תגיד יפה שלום וקנה בחנות גדולה ורצינית , מי שלא מייבאת את החלקים שאתה רוצה אל תקנה....

היית הולך לספר שאומר לך "אני עושה רק פאנים וצבע אבל לא מספר" ?

(אני לא מדבר על "שטויות" כגון וספקים ששם אפשר להיתפשר ולמצוא חילוף שווה ערך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אני לא מדבר על "שטויות" כגון וספקים ששם אפשר להיתפשר ולמצוא חילוף שווה ערך).

כאן יש לך טעות, אפילו ספק ומארז הם חלקים חשובים במחשב, ותכלס, ל-ENERMAX LIBERTY 400W אין באמת תחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אעבויה , אמרתי "שטויות" - אל תדאג אני יודע כמה כדאי להשקיע במארז טוב עם קרור גכון APOLO וברור שהספק הכי כדאי היום הוא ליברטי מפנק , למרות שמחשב כמו שלא שלו צורך הרבה ולא נראה אובר באופק לא צריך חיית ביצועים שכזאת ........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תחליט לשדרג את המחשב בבוא היום הספק זה הזבל הראשון שצריך לזרוק, לפחות היית לוקח 400 וואט גם אם זה גנרי זה עולה 100 ש"ח בכל חנות מפוקפקת פה ברחובות או בכל עיר אחרת, עכשיו מצטער להיות השטן אבל קנייה מאייבורי פירושה נגיעה בשטן וטעימה מרה מדמו אתה תבין לבד...

מהמחשב הנ"ל אני ממש מבין שהוא לא מיועד למשחקים וגם ציינת את זה בסדר, חוץ מהספק הכל נראה נחמד וחוץ מהחנות וב1800 היה אפשר להשיג לה מפרט כזה בכל חנות אחרת והיית יכול לקנות עם כרטיס מסך בנוי ולא להוציא כסף על ה7100GS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר סיכמנו את הנושא, חנות גרועה, חוץ מזה, עם מחשב כזה, לא משדרגים אלה קונים חדש עוד שלוש-ארבע שנים. לדעתי אפשר לנעול.

אני קניתי מהם דיסק קשיח של 250GB ב325 שקל שזה הכי זול שמצאתי באינטרנט המשלוח לקח שבוע בערך שזה די הרבה אבל מילא הדיסק עובד מצוין ומאוד זול

(400 שקל זה הכי זול מספר 2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע כמו שכולם אומרים לך אל תקנה באייבורי

תקנה בפנדה

www.pandas.co.il

http://a.zap.co.il/ratestore.asp?siteid=1546

תקרא ביקורות על איבורי פה בלינק הזה !!!

http://a.zap.co.il/ratestore.asp?siteid=552

ותקרא ביקורות על פנדה ותראה את הבדל !!

תעשה מה שאתה רוצה אבל לאייבורי יש שם רע!!!

:xyxthumbs:מקווה שלא תעשה טעות ותקנה שם!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שראית יש ויש... אבל הם מספקים סחורה בזול מה שפנדה לא מספקת במערכות מחשב מלאות. ומה לעשות זול מושך. מה שחשוב זה לא לתת להם לשכנע אותך בכלום. אתה בא עם מפרט שהחלטת עליו ואתה יוצא עם מה שיש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שברגע שאתה סגור אל מפרט אל תזוז ממנו , ברגע שאתה משתכנע אתה קונה דבר שלא תיכננת ולרוב אתה לא צריך או סתם חלק מיושן .

בקניית מחשב צריך לבוא עם מפרט סופי וגמור ולוודאות חלק חלק שכל החלקים זהים למה שרכשת.

אני פעם החלפתי ספק כוח כי נשרף לי ואחרי שבאתי לחנות ראיתי שהחליפו לי ושמו לי ספק פועל אבל ישן שכל המאוורר שלו מאחורה מלא באבק (לדעתי הוא עבד שנתיים או שלוש לפחות) ושילמתי על חדש .... אז עוד בחנות הראתי להם , הם החליפו לי פתחו מארז חדש הוציאו ממנו ספק ג'נרי אחר ושמו במארז את הישן ...

קיצר בקניית מחשב צריך לסכם על מפרט סגור (מומלץ אחרי היתייעצות פה בפורום) , ולא לזוז ממנו ולוודא שכל החלקים שרכשת באמת מה שסיפקו לך.

לילה טוב חבר'ס. :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי יקנה מפנדה אתה חי בסרט תאמין לי

אתה יודע איפה אני גר? רעננה

אתה יודע איפה פנדה יושבים? אי שם בצפון הרחוק

נראה לך הגיוני שבשביל כל קלקול שיקרה אני צריך לסוע עד לצפון?

במיוחד שפנדה חנות מאוד יקרה! ללא סניפים

אני בטוח שהשירות שלהם יותר טוב פי 10000 אבל אתה יודע , זה לא סופר ולא קיוסק

אני לא צריך לקפוץ לבקר שם כל שבוע

אם כבר אתה מדבר אז מרדנית הרבה יותר טובים מפנדה לדעתי

אבל הם עברו מרעננה...אם הם היו כאן הייתי קונה מהם...

איבורי נמצאת בדיוק 5 דקות נסיעה מהבית שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...