איך המפרט הבא שהזמנתי ב 1760 שקל היום באייבורי? - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המפרט הבא שהזמנתי ב 1760 שקל היום באייבורי?

ozwrx

Recommended Posts

תשמע כמו שכולם אומרים לך אל תקנה באייבורי

תקנה בפנדה

www.pandas.co.il

http://a.zap.co.il/ratestore.asp?siteid=1546

תקרא ביקורות על איבורי פה בלינק הזה !!!

http://a.zap.co.il/ratestore.asp?siteid=552

ותקרא ביקורות על פנדה ותראה את הבדל !!

תעשה מה שאתה רוצה אבל לאייבורי יש שם רע!!!

:xyxthumbs:מקווה שלא תעשה טעות ותקנה שם!!!

תשמע בסך הכל הביקורות לא כל כך רעות ובכל זאת אם יש הבדל עצום במחיר אני יקנה באיבורי

למשל הדיסק קשיח שקנתי באיבורי עלה לי 321 שקל לעומת 410 בפנדה מה עדיף?(הבדל של 20% פלוס מינוס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Amd 64 X2 Dual Core 6000 BOX AM2

Abit KN9 Ultra NVIDIA® nForce Socket AM2

OCZ 2GB kit DDR2 800 PC2-6400 Special Ops Edition Urban Elite Dual Channel CL 4-4-3-15

Gainward Bliss GeForce 7300GT 256MB PCI-e

Thermaltake Soprano VB1000SWS Silver Window

HEC Win550 550W 20/24PIN

Logitech® Cordless Desktop® EX110

Dell 19 LCD 1907FP UltraSharp Flat Panel Monitor

LG GSA-H30N Multi DVD-Recorder White Bulk

Sony Floppy Drive 1.44 Silver

Logitech 2.1 Speakers X-230

Vantec EZ-Swap 2 Serial ATA MRK-300ST-BK

ozwrx תראה זה המחשב שקניתי לא מזמן מפנדה מחשבים דרך אגב יש להם עוד בקיסריה וחוץ מזה תמורת תוספת של 49 ש"ח הם שולחים לך את המחשב עד לבית שלך ברעננה דרך UPS הובלות .

אייבורי זולים יותר אולי אבל הם לא אמינים בכלל

ועוד משהו לא תמיד מה שזול הוא גם טוב זה תלמד ozwrx !!

מחשבים לא קונים זול מדי קונים בחוכמה ובשכל ועם חלקים מוכרים ואמינים ולא סתם חברות ללא מותג או ביקורת טובה

אם אתה חושב שאני חיי בסרט אז טעית אני מכיא אנשים רבים שנדפקו חזק עם אייבורי אז תקח בחשבון את זה!!

מחשב ב-1760 זה בכלת מחשב לא איכותי בכלל

מחשב טוב מתחיל מי 5000 ומעלה

שלי עלה 7800 !!!תראה את המפרט למעלה!!!

Western Digital 250GB 3.5 7200Rpm 16Mb Buffer SATA II WD2500KS

תראה [br]פורסם בתאריך: 9.05.2007 בשעה 14:51:05

Amd 64 X2 Dual 6000 BOX AM2

OCZ 2GB kit 800 PC2-6400 Special Ops Edition Urban Elite Dual Channel CL 4-4-3-15

HEC Win550 550W 20/24PIN

LG GSA-H30N Multi -Recorder White Bulk

ozwrx תראה זה המחשב שקניתי לא מזמן מפנדה מחשבים דרך אגב יש להם עוד בקיסריה וחוץ מזה תמורת תוספת של 49 ש"ח הם שולחים לך את המחשב עד לבית שלך ברעננה דרך UPS הובלות .

מחשבים לא קונים זול מדי קונים בחוכמה ובשכל ועם חלקים מוכרים ואמינים ולא סתם חברות ללא מותג או ביקורת טובה

אם אתה חושב שאני חיי בסרט אז טעית אני מכיא אנשים רבים שנדפקו חזק עם אייבורי אז תקח בחשבון את זה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שילמת 8000 טבילין ותקילין על המחשב שלך???

תתחשב בזה שעד לפני כמה חודשים 2G עלה 1200 שקל.. אני ממש התבאסתי שעכשיו ירד ל600.. הרגשתי קצת פראייר..

אז בתקופה שלו מחירים לדברים טובים עלו גם הרבה יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לכולם,לא לקנות מאייבורי !!!!

נכון הם הכי זולים וקשה להתחרות איתם בעניין של המחירים אבל יש סיבות למחירים הזולים האלה.

1. 99 % (אם לא 100) מהמוצרים שהם מוכרים מיובאים עצמאית דרכם,הם מה שנקרא יבואנים "פרללים" סתם לדוג' הרמקולים של altec lansing מיובאים רשמית ע"י ניופטקום ומשווקים ע"י קרט.אייבורי קונה סטוקים בחו"ל ומייבאים אותם בצורה מקבילה,מה שמבטיח לך "אחריות ושירות" כמו שצריך.אין להם בכלל מושג איך לתקן את זה.

2.כל המחשבים "במבצע" אצלם מורכבים מהמיץ של הזבל של הרכיבים,לא סתם הם לא מזכירים שמות של יצרנים (תסתכל בעיתונים של הסופ"ש).

אם הם מזכירם שמות של יצרנים הם לא מזכירים שם של דגם.

סתם לדוג' עד לא מזמן (יכול להיות שעד היום) הם מרכיבים לוחות אם של שאינטל ייצרה למדינות מהעולם השלישי.

אני לא זוכר את שם הדגם אבל אני בטוח שמישהו מהמומחים פה יידע.

לפני כמה חודשים דיברתי עם מישהו שעבד שם אותו זמן והוא אמר לי שתאחלס הוא בחיים לא היה קונה שם שום מחשב.

במיוחד אלה שבמצבע.חומרי הגלם על הפנים ואפילו איכות ההרכבה זבל,כל עובד שם מקבל בונוסים על כמות מחשבים שהוא מרכיב פר משמרת.

אתה יכול להבין לבד מה זה אומר.

לגבי קניית מחשב בהרכבה אישית זה כבר סיפור אחר,אבל אז הבדל המחירים כבר ממש לא משמעותי ולא כדאי,בעיקר בגלל העניין של האחריות והשרות.

יש לי קרוב משפחה שקנה שם (הוא לא התייעץ איתי לפני) והוא עד היום מצטער על כך.

דבר ראשון שיגעו אותו עד שהוא קיבל את המחשב עם כל מיני סיבות משונות.

דבר שני "טעו" בכל מיני דברים בהרכבה.

ולבסוף המחשב מתקלקל פעם בחודש חודשיים.

ספק כח נשרף (מותג ג'נרי כמובן), ש"נעלמו" להם.מאוורר ששבק חיים.ועוד

וכל זה תוך פחות משנה .

תשקיע עוד כמה לירות (אני יודע מה להיות סטודנט),נכון זה קשה ואין כסף אבל כשאתה תעמוד בתור של השרות לקוחות באייבורי אתה תקלל אותם ואת עצמך שקנית שם.

ד"א אותו דבר שתפנה אליהם טלפונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Amd 64 X2 Dual 6000 BOX AM2

OCZ 2GB kit 800 PC2-6400 Special Ops Edition Urban Elite Dual Channel CL 4-4-3-15

HEC Win550 550W 20/24PIN

LG GSA-H30N Multi -Recorder White Bulk

תראה [br]פורסם בתאריך: 9.05.2007 בשעה 14:51:05

אם ייעדת את המחשב הזה למשחקים אז נכשלת בגדול, ה7300GT זה לא כרטיס איכותי ממש היית יכול לרדת קצת במעבד ל5200 או 4600 ולקחת לפחות 7600GT וככה היית שומר על איכות גבוהה מאוד.[br]פורסם בתאריך: 9.05.2007 בשעה 23:02:07

מצטרף לכולם,לא לקנות מאייבורי !!!!

נכון הם הכי זולים וקשה להתחרות איתם בעניין של המחירים אבל יש סיבות למחירים הזולים האלה.

1. 99 % (אם לא 100) מהמוצרים שהם מוכרים מיובאים עצמאית דרכם,הם מה שנקרא יבואנים "פרללים" סתם לדוג' הרמקולים של altec lansing מיובאים רשמית ע"י ניופטקום ומשווקים ע"י קרט.אייבורי קונה סטוקים בחו"ל ומייבאים אותם בצורה מקבילה,מה שמבטיח לך "אחריות ושירות" כמו שצריך.אין להם בכלל מושג איך לתקן את זה.

2.כל המחשבים "במבצע" אצלם מורכבים מהמיץ של הזבל של הרכיבים,לא סתם הם לא מזכירים שמות של יצרנים (תסתכל בעיתונים של הסופ"ש).

אם הם מזכירם שמות של יצרנים הם לא מזכירים שם של דגם.

סתם לדוג' עד לא מזמן (יכול להיות שעד היום) הם מרכיבים לוחות אם של שאינטל ייצרה למדינות מהעולם השלישי.

אני לא זוכר את שם הדגם אבל אני בטוח שמישהו מהמומחים פה יידע.

לפני כמה חודשים דיברתי עם מישהו שעבד שם אותו זמן והוא אמר לי שתאחלס הוא בחיים לא היה קונה שם שום מחשב.

במיוחד אלה שבמצבע.חומרי הגלם על הפנים ואפילו איכות ההרכבה זבל,כל עובד שם מקבל בונוסים על כמות מחשבים שהוא מרכיב פר משמרת.

אתה יכול להבין לבד מה זה אומר.

לגבי קניית מחשב בהרכבה אישית זה כבר סיפור אחר,אבל אז הבדל המחירים כבר ממש לא משמעותי ולא כדאי,בעיקר בגלל העניין של האחריות והשרות.

יש לי קרוב משפחה שקנה שם (הוא לא התייעץ איתי לפני) והוא עד היום מצטער על כך.

דבר ראשון שיגעו אותו עד שהוא קיבל את המחשב עם כל מיני סיבות משונות.

דבר שני "טעו" בכל מיני דברים בהרכבה.

ולבסוף המחשב מתקלקל פעם בחודש חודשיים.

ספק כח נשרף (מותג ג'נרי כמובן), ש"נעלמו" להם.מאוורר ששבק חיים.ועוד

וכל זה תוך פחות משנה .

תשקיע עוד כמה לירות (אני יודע מה להיות סטודנט),נכון זה קשה ואין כסף אבל כשאתה תעמוד בתור של השרות לקוחות באייבורי אתה תקלל אותם ואת עצמך שקנית שם.

ד"א אותו דבר שתפנה אליהם טלפונית.

אני אתך בעניין עדיף להשקיע עוד 100-200 ש"ח ולהיות עם ראש שקט מהמחשב שקנית ולא תצטרך לחכות לרגע שבו משהו יתקלקל ותצטרך לפתוח את הפה ולקלל אותם בכל השפות(סמוך עליי ברוסית זה קל וטוב לקלל, הנשמה משתחררת...), בכל אופן כמו שאמרת למחיר הזול ברצפה זה סיבה איכות המחלקים גם ברצפה הכל שם זבל, צריך לעשות חרם כללי או להקים עמותה נגד רמאויות מסוג כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ייעדת את המחשב הזה למשחקים אז נכשלת בגדול, ה7300GT זה לא כרטיס איכותי ממש היית יכול לרדת קצת במעבד ל5200 או 4600 ולקחת לפחות 7600GT וככה היית שומר על איכות גבוהה מאוד.[br]פורסם בתאריך: 9.05.2007 בשעה 23:02:07

אני אתך בעניין עדיף להשקיע עוד 100-200 ש"ח ולהיות עם ראש שקט מהמחשב שקנית ולא תצטרך לחכות לרגע שבו משהו יתקלקל ותצטרך לפתוח את הפה ולקלל אותם בכל השפות(סמוך עליי ברוסית זה קל וטוב לקלל, הנשמה משתחררת...), בכל אופן כמו שאמרת למחיר הזול ברצפה זה סיבה איכות המחלקים גם ברצפה הכל שם זבל, צריך לעשות חרם כללי או להקים עמותה נגד רמאויות מסוג כזה.

לי יש 7600gt והוא מעולה ובמחיר טוב.

לגבי הרמאויות של איכות הרכיבים תאחלס זו לא רמאות שהם מוחרים זבל.הרי אף אחד לא מצפה שאייבורי יכתבו "אצלנו מוכרים דרעק במחירים זולים".

זה שהישראלים תמיד רוצים זול,הכי זול זו בעיה שלנו ואנחנו צריכים להתחיל ללמוד שלא תמיד צריך להתקמצן.

לגבי הרכבת רכיבים שלא סוכמו מראש זה כבר דבר אחר שצריך לבדוק אותו אם זה לא צרוף מקרים.ואם זה לא זו רמאות.

שמעתי עוד כמה "המלצות" מכל מיני אנשים שלא פעם דוחפים באייבורי רכיבים שעברו"ריפרביש" אבל זה כבר לא משהו שאני יודע בוודאות ויכול להוכיח אבל עדיף לשים לב ולהיזהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הישראלים צריכים להפסיק לשחק בשיטת הזול והדפוק, קניתי בזול ודפקתי את המוכר למרות שפועל הכל ממש אבל ממש הפוך!!!!

עכשיו היה לי פעם חבר שקנה גרוטאת פנטיום 4 באייבורי ביום השני נהרס לו הלוח, ביום השלישי הוא הביא את המחשב לתיקון ושם אמרו לו חד וחלק שיחזור מחר, אוקיי הוא הלך שמח.

למחרת יום רביעי אמרו לו שכנראה הייתה הפסקת חשמל והאשמה נפלה עליו אבל בגלל שהמחשב חדש הם יישקלו להחליף לו מעבד הארדיסק וזיכרון

הרסו לו הכל היה שם באלגן גדול ובדיוק היו לקוחות אחרים ואחרי שהם שמעו על הזוועות הם עזבו, והוא עזב עם המילה האחרונה בפה "אתם תשמעו בבית משפט" ואגב אבא שלו עורך דין והם לא ידעו על זה... לאחר יומיים שיחה מאייבורי שהמחשב סודר.

הכל עבד בסדר למשך שבוע כשאז הזיכרון מת יחד עם המעבד אצלו ומה מסתבר שזה היה יד שנייה, מוצר שהיה מיועד לפח... נראה לי שהלקח ברור מפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל עבד בסדר למשך שבוע כשאז הזיכרון מת יחד עם המעבד אצלו ומה מסתבר שזה היה יד שנייה, מוצר שהיה מיועד לפח... נראה לי שהלקח ברור מפה.

זה בדיק מה שאני כתבתי בהודעה הקודמת שלי,רכיבים שעברו ריפרביש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד: תשמע לדעתי יש לך צורך במחשב הכי חלש הכי LOW END שאפשר ושיהיה עם כ. מסך סביר איכשהוא כמו 7600GT או X1650XT. זיכרון אפשר להתפשר על ג'יגה ולקנות עוד אחד בבוא הזמן. קניה באייבורי מתסכלת אני אישית רק אני שמעתי על 4 מקרים שונים שקנו והתקלקל ושירות ממש ממש ממש בקנטים. רכיבים סוג ב' וכו'. מה שאייבורי באמת באמת עושים הם קונים סטוקים של טכנו' ישנה בזולללל מאוד ומוכרים ומציגים את זה כ- מעבד כפול ליבה D מהדור החדש או לחילופין - 7100GS כ. מסך . או שהם פשוט קונים כמויות וסטוקים של חומרה שחזרו מתיקון ומוכרים אותם שוב בהנחה של עשרות אחוזים (זה מה שקורה ברוב המקרים). בקיצור עדיף לחסוך עוד טיפה ולהביא מחשב סביר בנאדם תאמין לי שכשיתקלקל לך המחשב (והוא יתקלקל 100%) לא יהיה לך זין לריצות האלה כל יומיים שלוש. שיחות טלפון מעייפות. אני בדעה שעל מחשב כדאי להשקיע כדי לקבל משו נורמלי. אייבורי הם כל כך גרועים שזה פשוט לא להאמין נציגי מכירות ישראלים שמכירים תראש הישראלי ויודעים איך למכור זבל.

** עריכה: אה כן עכשיו ראיתי גם שמתי לב לקטע של כרטיס מסך"UPTO 512MB" אולי 15-20 אחוז מהאוכלוסיה בישראל (לא כולל הערבים) יודעים מה זה UPTO... הרוב חושבים שזה כ. מסך עם 512, והרוב חושבים שזה שיש לו 512 אומר שהוא כרטיס חזק, ולא שמים לב שמדובר בכרטיס 7100 שבערך ברמה של GEFORCE4....

לזה שנתן הצעה לשפר את המפרט של xD@TECH, תגיד לי אתה אידיוט? הוא כבר קנה אותו לפני חצי שנה!!! מה אתה חושב הוא אשכרה יצלצל אליהם יגיד להם "שלום אפשר בבקשה לשנות את המפרט? אני רוצה לשנות תמעבד ליותר חלש - 4600 ולשנות את הכרטיס מסך ל7600GT" פאקינג שיט בנאדם GET REAL

לסיכום אל אל אל אל אל אל אל אל אל תקנה מאייבורי! :kopfpatsch: :kopfpatsch: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה מה שבדיוק חיזקתי בהודעה הקודמת שלי. :jump:

:xyxthumbs:

אז ייתכן שיש דברים בגו.אני שוב נזהר כי אני לא בטוח ב 100 %.

אני רק מקווה שמי שיודע ובמיוחד מי שעבר את זה יזהיר פה

סתם משהו בעניין.בפורום מחשבים אחר ברשת יש איסור מפורש על תגובות בסגנון זה על אותה (אייבורי) זה מצויין שם בהכרזה שכל הודעה שתכתב על אייבורי (שמן הסתם תהיה לא טובה) תמחק מיידית מהאתר.

פניתי למנהל אותו פורום לפני כמה חודשים ושאלתי אותו מה זה צריך להיות,מה עם חופש הביטוי והזכות להביע דעה.מי שמע על דבר כזה שאוסרים על הבעת דעה.

זה לא שמטיפים לרצח או לפשע.

הוא ענה לי שהם קיבלו פניה מעורך הדין של הרשת שאם תהיה תגובה על הרשת הם ייתבעו את הפורום על הוצאת דיבה ולשון הרע (או משהו כזה)

לפורום אין שום עניין להיכנס לבלאגן כזה,למרות שאין לאייבורי שום סיכוי לנצח במשפט.

פשוט הם לא מעוניינים בזה.

הוא גם אמר לי שהוא קיבל פול הודעות בסגנון שאני כתבתי לו.

זה רק מוכיח כמה החברה הזאת זבל.

חברה רצינית ואחראית לא הייתה מתעסקת בתביעה על התבטאות של לקוחות אלא הייתה מנסה לפתור את העניין בצורה הטובה ביותר:שיפור השרות ומה שהם מוכרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...