איך המפרט הבא שהזמנתי ב 1760 שקל היום באייבורי? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המפרט הבא שהזמנתי ב 1760 שקל היום באייבורי?

ozwrx

Recommended Posts

AM2 3800 X2 DUAL 64BIT

מארז ATX שחור עם הידיית וספק 300 וואט

MSI K9N NEO ATX 550 NVIDIA

160GB SATA2 7200 RPM 8MB WD

512X2 DUAL II 667MHz

NEC X18 DVD

Nvidia 7100GS UPTO 512M MSI

מקלדת+עכבר+רמקולים

הכל 1760 שקל מאייבורי הזמנתי היום

בהתחלה רציתי לקחת את הASUS M2V עם ציפסט VIA K8T890 במחיר של 145 שקל פחות

אבל המוכר הזה שיכנע אותי לא לקחת אותו....בכל מקרה הקשבתי לו

האם זה היה כדאי? (עדיין אפשר לשנות)

עכשיו לגבי הכרטיס מסך אני ממש לא משחק משחקים במחשב

אני פשוט רוצה את חיבור ה DVI כדי לחבר למסך שלי

היה אפשרות לקחת או גיגבייט...אני בחרתי בגיגבייט אבל אז הוא אמר שבגיגבייט אין DVI והוא פחות מוצלח

אני פשוט לא מבין למה אין DVI אין זה יכול להיות...אבל הקשבתי לו מה אני יעשה ובחרתי ב

האם בחרתי נכון שוב? גייגבייט או ?

בבקשה בלי תגובות מיותרות ובלי הצעות אחרות זה מה יש

תעזרו לי רק בקשר לדעת עם בחרתי נכון בלוחות והאם ה 145 שקל היה שווה לשלם יותר על הלוח הזה

והאם הכרטיס מסך הוא כמו הגיביייט? והאם באמת אין DVI בגיביט? למרות שאני לא מאמין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זאת טעות מרה ביותר לקנות באייבורי, הם לא מקצועיים, והנה תראה, הם גם לא אמרו לך איזה חלקים בדיוק את קונה (רק את המאפיינים שלהם), והם גם שיכנעו אותך לקנות ושיקרו לך לגבי ה-DVI, רק בגלל שהם היבואנים של והם מרוויחים יותר על מוצרים שלהם, בקיצור, חנות מסריחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדררררר אני מבין את זה!! אבל למה אתם לא מבינים שאין לי תקציב של 4000 שקל למחשב

התקציב שלי היה 1700 שקל וזה מחשב טוב במחיר הזה אף חנות בחיים לא היתה נותנת לי מפרט כזה ואתה יודע

אני מבין במחשבים תאמין לי! אני רוצה זול וטוב

אני שאלתי 2 שאלות קטנות ואתם גולשים לנושא אחר

אני יושב שאייבורי מסריחים כלבים ושירות חרא ויבואנים של MSI וזה כל החרא שהם מחזיקים שם אני יודע את זה אתה לא צריך להגיד לי

אבל פעם אחד פשוט תעזרו! כי עדיין אני יכול לשנות עד מחר את המפרט!

תקלטו שאני קונה משם וזה נקודה!

ביקשתי רק עזרה על 2 שאלות האלה בלבד!!

1. האם היה כדאי להוסיף 145 שקל ללוח MSI K9N הזה? או לחסוך ולקחת M2V

2. מה ההבדל בין הכרטיסי מסך גיבייט ל הם בדיוק אותו כסף!! אבל מה עדיף לקחת?

זה רק מה שאני שואל!!!! בבקשה עזרה! לא ביקשתי לדרוך על הפצעים אני יודע ממי קניתי ומה אני קונה

אני לא כמוכם משחק משחקים

אני רק ואופיס וויזואל ביסיק

אני לומד הנדסת מחשבים שנה שניה ואין לי זמן למשחקים!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי סליחה

אז תכלס:

1. האם היה כדאי להוסיף 145 שקל ללוח MSI K9N הזה? או לחסוך ולקחת M2V עם ציפסט VIA K8T890

2. מה ההבדל בין הכרטיסי מסך גיבייט ל הם בדיוק אותו כסף ואותו דגם 7100GS!! אבל מה עדיף לקחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצרכים שלך, הלוח לא ממש משנה, אתה הרי לא עושה OC או משהו כזה. וכרטיס מסך הייתי מבקש GB רק בשביל להראות להם שיש עליו חיבור DVI, ולשאול אותם למה לעזאזל הם שיקרו לך.

http://www.gigabyte.com.tw/Products/VGA/Products_Overview.aspx?ProductID=2387

אני מניח שאתה מדבר על הכרטיס הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי אותך, למה אתה קונה מאותה חנות אם אתה יודע מראש שזה לא צעד נכון ?

בכל אופן, לכל הכרטיסים של שמבוססים על 7100GS יש DVI. שלא יעבדו עליך .

א. מה הדגם ( המדוייק ) של שהציעו לך ? בכל אופן גם בלי לדעת את הדגם, רוב הסיכויים שההבדלים הם כנראה זניחים. קח מה שבא לך ( אתה אוהב יותר צבע אדום או כחול ? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות

גם אני הסתכלתי באתר הבית וראיתי שיש DVI

גם זה לא הגיוני כרטיס מסך PCI-E בלי DVI אבל זה מה שהוא אמר לי שהם מחזיקים כרטיסים של גיגבייט בלי DVI

מחר אני אדאג לזה על הבוקר...

בקשר ללוח אני אנסה לשנות לאסוס..

תודה רבה

כן כנראה רק בגלל הקטע שהוא חשב לעבוד עלי.......הוא שם לב שאני מבין שאין דבר כזה בלי DVI ואמרתי לו שבאתר הבית אין דבר כזה

אז הוא אמר שהם מחזיקים מיוחדים של גיבייט

ובקשר לASUS M2V הוא ממש ממש קטל אותו...ידעתי שהוא יעשה את זה אבל גם אני די קראתי עליו והוא לא לוח מוצלח כל כך בגלל הציפסט המיושן מאוד

לעומת ה K9N שהוא הרבה יותר טוב גם עליו קראתי...אבל האם משתלם ה 145 שקל האלה או שכדאי לחסוך אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשקוש.

אין כזה דבר "מיוחדים" של GB, בכרטיסים האלה, לא מייצרים הרי גרסאות שונות מה-REFERENCE של NVIDIA, הרי אף אחד לא יקנה גרסה מומהרת של הכרטיס הזה או גרסה עם קרור מים או גרסה... טוב, אולי למחשבים סלוניים גרסה פאסיבית כן, אבל גם קשה לי להאמין, בכל מקרה, הבחור ניסה לרמות אותך בשביל למכור לך MSI, ואני רק על זה לא הייתי נכנס יותר לאף סניף של IVORY בחיים.

ובקשר לASUS M2V הוא ממש ממש קטל אותו...ידעתי שהוא יעשה את זה אבל גם אני די קראתי עליו והוא לא לוח מוצלח כל כך בגלל הציפסט המיושן מאוד

לעומת ה MSI K9N שהוא הרבה יותר טוב גם עליו קראתי...אבל האם משתלם ה 145 שקל האלה או שכדאי לחסוך אותם?

אתה לא עושה אוברקלוק, מסקנה, לא משנה לך הצ'יפסט, מהירות הזכרונות, הלוח וכו'...

ואגב, לא רק לכרטיסי PCIE ב-99% מהמקרים יש DVI, היה לי פעם FX5700 ל-AGP8, והיו לו שלוש יציאות : VGA, DVI, ו-TV OUT כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאתה לא בטוח בו כמו אם יש DVI וכו', תגיד לסוכן מכירות שיכתוב את זה במפורש בפאקס שהוא שולח לך!

אצלי כתוב במפורש שאני יכול להוריד מדבקות מהמארזים, מאוורר 120 מקדימה כלול ו80 מאחורה כלול וכו'...

ותבקש קופסאות של כל הרכיבים. אז הם יבינו שאתה רציני ולא כדאי לעבוד עליך.

MSI לא רע בכלל אבל הם משכנעים אותך לקנות כי הם מרוויחים יותר על החברה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאתה לא בטוח בו כמו אם יש DVI וכו', תגיד לסוכן מכירות שיכתוב את זה במפורש בפאקס שהוא שולח לך!

אצלי כתוב במפורש שאני יכול להוריד מדבקות מהמארזים, מאוורר 120 מקדימה כלול ו80 מאחורה כלול וכו'...

ותבקש קופסאות של כל הרכיבים. אז הם יבינו שאתה רציני ולא כדאי לעבוד עליך.

MSI לא רע בכלל אבל הם משכנעים אותך לקנות כי הם מרוויחים יותר על החברה הזאת.

כן כן ברור

אני אפתח אותו לידם ביום שאני אקבל אותו ואבדוק שכל הרכיבים שם שאחרת לא יגידו שהוצאתי והחלפתי...

בסדר אז סבבה אני אשאיר את הלוח הזה...אין לי כוח לשוב שיגועי סכל זה כולה מחשב ב 1700 שקל לא 5000 שקל

פשוט רציתי לחסוך עוד יותר אם אפשר אבל יאלה חבל על הבריאות , אני יודע שהם מרווחים יותר על אבל תכלס כמה יותר? עוד 20-40 שקל יאלה

שיהיה להם לתרופות העיקר שהמחיר משתלם.

בקשר לכרטיס מסך אני ממש לא רוצה את ה הזה אני מעדיף גיגבייט אז מחר בבוקר אני יגיד לו שאני רוצה גיגבייט וזה סופי...

תודה לכולם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...